Opinie o Aged Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Aged Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aged Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aged Sp. z o.o. w Pruszków

Byly Nowy wpis

Firma tragedia. Omijajcie szerokim łukiem. Osoby zarządzające mile przez pierwszy miesiąc dla nowozatrudnionej osoby. Następnie pelny " dojazd " Nie mają pojecia o zarzadzaniu ludzmi. Bez poszanowania i wyrozumiałosci dla pracownika. Głowy w chmurach. Nie polecam

Marcin Nowy wpis

Firma za czasów starego zarządu ok po przejęciu firmy przez dzieci tragedia nie potrafią się godnie roztac z pracownikiem mając super doradców panią w zarządzie i prężącego się Pana jakby nosił telewizory z wiszącym brzuszkiem życzę wam szybkiego zamknięcia firmy

Fachowiec

Atmosfera w firmie fatalna, nigdy wcześniej z czymś takim się nie spotkałem a to jak traktowani są tam ludzie to poniżej jakiejkolwiek krytyki. Jednego dnia jesteś super klepią po ramieniu a następnego dnia wylatujesz bo np jesteś dociekliwy lub nieładnie odezwałeś się do córci prezesa. Omijajcie szerokim łukiem na prawdę. To co napisałem to tylko czubek góry lodowej o tej firmie można by książkę napisać i zatytuowac - jak nie zarządzać ludźmi. Pozdrawiam wszystkich normalnych tam pracujących i życzę powodzenia w poszukiwaniu nowego pracodawcy - uda się i Wam!

Myszka Mickey
@Fachowiec

Coś z prawdy to tu jest opisane ale co się w pracy liczy ? kasa a Aged płaci jak w zegarku nigdy się nie spóźnia ....... a reszta ... da się wytrzymać - robić swoje i wystarczy ...

tysk

Masz 100% racje .Prawdziwy fachowiec z ciebie

pracownikrokupl Nowy wpis

Potwierdzam w 100%

Łucja Nowy wpis
@Myszka Mickey

To bardzo istotne, że w firmie można spodziewać się tego, że wypłata jest zawsze na czas i nie trzeba się o nią upominać co czasami się zdarza w niektórych firmach. Napisałeś, że liczy się kasa a resztę da się wytrzymać. Napisz więc proszę jakie wynagrodzenie jest oferowane w Aged?

Czy pracodawca Aged Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

pracownikrokupl

hahahaha dobre

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Aged Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Pruszków
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Pruszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Roman

@Freaskas a czy są nadgodziny? Jeżeli są to informują o nich z wyprzedzeniem, czy raczej na ostatnią chwilę?

Czy Aged Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Freaskas

Nie, wszystko jest zawsze wcześniej omówione i ustalone

Do kumpla najlepszego...

Drogi kumplu! Dziś już wiem że to Ty! To dzięki Tobie moja pociecha płaczę i cały jej świat legł w gruzach! Pamiętaj o tym zawsze! Ja będę pamiętać!! Twój oddany miłośnik i kumpel!!!

Irek

Fajna firma, dobra atmosfera i z całą pewnością warto tu się dostać do pracy, polecam.

Philip

Parę lat temu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Człowiek zza wielkiego biurka nie raczył wstać podejść do drzwi żeby się przywitać. Z daleko usłyszałam "proszę sobie tam usiąść". Na końcu długiego stołu konferencyjnego. Przez caly czas siedział przy biurku skutecznie zasłaniajac się ekranem laptopa. Po chwili wezwał asystentke/sekretarke. cygara doszły Panie prezesie. Bonus od sprzedaży tylko od malych klientów. Jak klient zacznie kupować dużo to staje się klientem prezesa. Też jestem ciekawy jak się tam w tej chwili pracuje. Ja sobie odpuściłem.

Asystentka/Recepcjonistka

Firma Aged po raz kolejny poszukuje Asystentki/Recepcjonistki, dlaczego jest taka rotacja? Śpieszę z odpowiedzią! Ponieważ żadna z nas - wykształconych, znających język angielski, ale dopiero rozpoczynających swoją ścieżkę zawodową Młodych Dziewczyn NIE ZAMIERZA w ramach obowiązków dwa razy dziennie szykować Panom Prezesom żenujących kanapeczek i reagować na główne hasło w tej firmie „śniadanko?”. W jakim celu wymagają doświadczenia, znajomości Office i języka angielskiego? Przecież odebrać telefon i zrobić kanapkę potrafi już średnio inteligentny absolwent szkoły branżowej? Po co nas oszukują obietnicą rozwoju, możliwością awansu?! Przy robieniu kanapek raczej się człowiek nie rozwija intelektualnie. Dziewczyny omijajcie szerokim łukiem tę firmę, nic nie zyskacie, szkoda marnować swój cenny czas. Tej firmie mówimy STOP!

Agata

@SERWIS POZNAŃ, wypowiadasz się z punktu widzenia klienta? Na tym forum wypowiadają się pracownicy firmy. @Ela, Ty masz dobrą opinię o firmie. Piszesz, że firma jest rozwojowa. Czy mając odpowiednie wykształcenie i staż pracy można liczyć na awans lub podwyżkę? Szczegóły zatrudnienia pomagają osobom poszukującym pracy.

Agata

@Ansz, jesteś zadowolony z pracy. Mógłbyś napisać, czy do wynagrodzenia dodawane są bonusy w postaci premii, pakietu socjalnego lub szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe? Z atmosfery w pracy jesteś zadowolony. A jak wyglądają relacje z przełożonym? Też są satysfakcjonujące? Zachęcam Cię do dodania opinii.

Ela
@Agata

Popieram @Ansz, mnie też praca pasuje, kasa się zgadza, ludzie przyjaźni, premie jak sie postaram, firma rozwojowa.

Ansz

Nie wiem kompletnie o co wam chodzi: zarówno atmosfera jak i kasa są bardzo ok

Agata

@Myszka Mickey terminowość wynagrodzenia jest ważna, bo jej brak powoduje bardzo duży stres i irytacje. A możesz napisać coś o tej "reszcie"? Jaka panuje atmosfera w pracy? Czy firma prowadzi szkolenia i można z nich korzystać? Wszystkie dodatkowe informacje są ważne, bo każdy pracownik stawia na coś innego przy wyborze potencjalnego pracodawcy.

MM
@Agata

A resztę masz w opiniach byłego pracownika i fachowca - cała prawda !

BURY
@Agata

jak jest kasa to atmosfere mozna wytrzymac

Agata

@MM te opinie zostały dodane już jakiś czas temu - mnie zastanawia, czy jest szansa, że pewne elementy zatrudnienia uległy w Aged poprawie? Sytuacja w miejscach pracy potrafi być bardzo dynamiczna. Czasami kilka miesięcy oznacza diametralną zmianę polityki pracowniczej. Jak pracuje się w tym miejscu aktualnie?

Były pracownik, dział handlowy

Mam inne zdanie niż opinia z początku lutego. Co prawda nie pracuje w Agedzie już kilka miesięcy ale jak dla mnie atmosfera oraz podejście przełożonych spoko. Szczególnie mojego byłego szefa. Miałem sporo swobodę, mogłem forsować swoje pomysły, druga strona mnie słuchała oraz liczyły się głównie efekty. Poprzednio pracowałem w firmie 23 osobowej i było 4 dyrektorów więc przelicznik był jeszcze gorszy. Niestety człowiek dostrzega takie rzeczy jak trafi do korporacji ( mój przypadek ) i wtedy odczuwa jak praca wypija z Ciebie wszystkie soki... skusiły mnie pieniądze i chęć zmiany mieszkania

Nick Noltie
@Były pracownik, dział handlowy

Zamiast pisać pochlebne opinie o swojej firmie, zajmijcie się lepiej poprawą atmosfery i podejściem do ludzi. Bo samo pisanie pozytywów na swój temat niewiele zmieni.

@Nick Noltie

Skąd ten pomysł, że piszę o "swojej firmie" ??? W Agedzie nie pracuje już od jakiegoś czasu. Oj chyba się uwziąłeś na firmę. Jak coś możemy pogadać na priv.. mi tam wszystko jedno.

Nie polecam tej firmy ! Zarządzają tą firmą ludzie nie mający pojęcia o zarządzaniu, nie szanują ludzi itp. POMYŚL 3 RAZY ZANIM SIĘ TAM ZATRUDNISZ !

Szukający pracy

Dla mnie firma z duża perspektywą na przyszłość. Na rozmowie kwalifikacyjnej już dało się wyczuć, ze ludzie bardzo mili. Rozmowa kwalifikacyjna profesjonalna i na pełnym luzie.. Miłe zaskoczenie!

Ola
@Szukający pracy

To zależy do którego działu AGEDu startowałeś. U jednego prezesa są ludzie bardzo mili a u jednej bardzo mili tylko przez chwilę...

wiatraczek

Trafisz do Prezesa R, spoko. A jeśli "pod skrzydła" D i M, szkoda czasu.

admin

Masz odmienne zdanie niż inni na temat firmy Aged Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Aged Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Aged Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aged Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042