Promax Pharma

Gdynia

Opinie o Promax Pharma

masakra 2009-11-26 17:23:41
Bylam 1 MIESIAC,[usunięte przez moderatora] nie da sie wytrzymac, wyzywa, krzyczy,..poza tym na rozmowie klasyfikacyjnej mowil co innego... karze tylko dzwonic i dzwonic,.. jak odejdziesz od biurka to sie drze.. na paliwo placilam ze swoich, za komorke doplata tez ze swoich,. a najgorsze jest to zaplacili mi mniej !! ZENADA
WKURZONY 2010-01-17 21:24:28
KASA DZIŚ WPŁYNIE, 3 BANKI DO WYBORU W CIAGU KILKU DNI DOCHODZI ALIOR I ALIANZ ZA KILKA TYGODNI PKO BP I MERITUM. CZAS ZABRAC SIE ZA ROBOTE A NIE ZALIC NA FORACH. ZAPRACUJCIE NA ZOLD TO WY TWORZYCIE TA FIRME I OD WAS ZALEZY CZY PRZYSZLOSC BEDZIE SWIETLANA CZY ....
DO ROBOTY POKAZCIE CO POTRAFICIE.
52 Dębiec 2010-01-21 13:06:55
a kasy za grudzień ciągle nie ma!!
52 Dębiec 2010-01-22 11:04:02
Udało się kasa wpłynęła ;)
Krychu 2010-01-31 09:49:53
Pracowałem w Promaxie przez prawie rok i muszę powiedzieć ze bardzo mile wspominam prace:) Byłem w Team 5. Atmosfera rewelka. Tam pracuje się po to aby realizować plany za co ma sie satysfakcje pieniężną. Fakt czasami z autami była brydza no i cienka paliwówka. Pozdrawiam Krychu
XXX 2010-03-03 15:06:48
Ta firma to jeden wielki kicz, to że nie płaca dobra niech im będzie , ale brak jakiej kol wiek komunikacji z ich strony, to jest wkurzające, już nie wspomnę o tym kurduplu z Gdyni który zwie się kierownikiem buhhhahhahahahah pan D śmiech na sali i nie tylko tak żałosnej osoby dawno nie widziałem. ŻENADA TOTALNA
ja 2015-01-21 11:18:47
to ta firma jeszcze działa? wisiała kasę tylu osobom, a prezes ukrywał się przed wierzycielami w brazylii i policja nie mogła go złapać. pablo ty zgrywusie
Blondi 2015-02-02 15:59:39
Jak to ???Promax istnieje??? gdzie ???jak to???? Przecież sylvio wisi mi dużą kasę!!!!
toka 2016-05-14 18:31:57
depap, a jak podchodzą ? Chciałbym wiedzieć jak to wygląda bo się właśnie wybieram i chciałbym mieć pewność, że nie popełnię jakiejś gafy. Wydaje mi się, że minimium 2 lata doświadczenia wymagają
Zostaw swoją opinię o Promax Pharma - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promax Pharma