Opinie o Promax Pharma w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Promax Pharma. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Promax Pharma na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promax Pharma w Gdynia

toka Nowy wpis

depap, a jak podchodzą ? Chciałbym wiedzieć jak to wygląda bo się właśnie wybieram i chciałbym mieć pewność, że nie popełnię jakiejś gafy. Wydaje mi się, że minimium 2 lata doświadczenia wymagają

Blondi Nowy wpis

Jak to ???Promax istnieje??? gdzie ???jak to???? Przecież sylvio wisi mi dużą kasę!!!!

ja Nowy wpis

to ta firma jeszcze działa? wisiała kasę tylu osobom, a prezes ukrywał się przed wierzycielami w brazylii i policja nie mogła go złapać. pablo ty zgrywusie

XXX Nowy wpis

Ta firma to jeden wielki kicz, to że nie płaca dobra niech im będzie , ale brak jakiej kol wiek komunikacji z ich strony, to jest wkurzające, już nie wspomnę o tym kurduplu z Gdyni który zwie się kierownikiem buhhhahhahahahah pan D śmiech na sali i nie tylko tak żałosnej osoby dawno nie widziałem. ŻENADA TOTALNA

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Promax Pharma odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Krychu

Pracowałem w Promaxie przez prawie rok i muszę powiedzieć ze bardzo mile wspominam prace:) Byłem w Team 5. Atmosfera rewelka. Tam pracuje się po to aby realizować plany za co ma sie satysfakcje pieniężną. Fakt czasami z autami była brydza no i cienka paliwówka. Pozdrawiam Krychu

52 Dębiec

Udało się kasa wpłynęła ;)

52 Dębiec

a kasy za grudzień ciągle nie ma!!

WKURZONY

KASA DZIŚ WPŁYNIE, 3 BANKI DO WYBORU W CIAGU KILKU DNI DOCHODZI ALIOR I ALIANZ ZA KILKA TYGODNI PKO BP I MERITUM. CZAS ZABRAC SIE ZA ROBOTE A NIE ZALIC NA FORACH. ZAPRACUJCIE NA ZOLD TO WY TWORZYCIE TA FIRME I OD WAS ZALEZY CZY PRZYSZLOSC BEDZIE SWIETLANA CZY .... DO ROBOTY POKAZCIE CO POTRAFICIE.

masakra

Bylam 1 MIESIAC,[usunięte przez moderatora] nie da sie wytrzymac, wyzywa, krzyczy,..poza tym na rozmowie klasyfikacyjnej mowil co innego... karze tylko dzwonic i dzwonic,.. jak odejdziesz od biurka to sie drze.. na paliwo placilam ze swoich, za komorke doplata tez ze swoich,. a najgorsze jest to zaplacili mi mniej !! ZENADA

Zostaw merytoryczną opinię o Promax Pharma - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042