Opinie o Apteka Dr. Max w Bytom Stanisława Wojciechowskiego 8

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Apteka Dr. Max. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Apteka Dr. Max o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apteka Dr. Max w Bytom Stanisława Wojciechowskiego 8

Czy istnieje możliwość rozwoju w Apteka Dr. Max?

Zaspa Nowy wpis

Nie zatrudniaj się tu - to (usunięte przez administratora) - pobierają opłaty i nie przesyłają zamówionego i zapłaconego produktu

Maryla Nowy wpis

Spokój na wątku to efekt zadowolenia z pracy w firmie. Przyzwoite wynagrodzenie, polecam

Sciiis Nowy wpis

Witam , mam mieć rozmowę kfalifikacyjna na stanowisko dermokonsultantka w dr.Max Legnica . Proszę o informacje jak wyglada forma wynagrodzenia i godzin pracy oraz ewentualne doświadczenia w Legnicy ;)

Justyna

Każda firma ma parcie na wyniki bo bez tego nie będzie firmy!

Mis
@Justyna

Justynko, Parcie na wynik jedno a mobbing i ciśniecie drugie - jeśli trafisz na slaby zespol to tragedia gotowa. Niskie zarobki+ brak premii czynią to firme jedną z najgorszych na rynku ! Nie polecam

Szymon
@Mis

Sugerujesz, że w firmie dochodzi do zjawisk, które można sklasyfikować pod pojęcie mobbingu? To dosyć poważne oskarżenie. Od Twojego wpisu minęło już trochę czasu, dlatego może mógłbyś napisać, jak obecnie wyglądają warunki pracy w Apteka Dr. Max. Mam nadzieję, że uległy one zmianie.

Farmaceuta

Telefon, nie wiadomo z kim rozmawiam i umowienie na spotkanie. Przyszlam wczesniej o 10 minut i musialam czekac kolejne 20 na rozmowe. Opowoedziec cos o sobie, umiejetnosciach w kamsofcie. Ba koniec pytanie o zarobki... srednia wojewodzka w malym miescie mocno oddalonym od osrodka wojewodzkiego i akademickiego ~ 60km i dla Pani stawka ta jest zbyt wysoka. Kpina. Szukaja pracownika z wyzszym wyksztalceniem za stawke kasjera w biedronce. Mial sie ze mna kontaktowac regionalny. Nie zrobił tego. Niespelnione obietnice.

Opowiedz cos o sobie, co potrafisz w kamsofcie, jak z dojazdem do pracy- autobus czy auto, jak daleko, jak długo jedziesz, jakie masz wymagania finansowe

Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

Idealnie to pewnie nigdzie nie będzie. Może firma nie jest w stanie aktualnie płacić więcej?

O n a

Moja znajoma jest kierownikiem apteki dr Max.Bardzo sobie chwali.Zarabua około 8tys. Bierze tez dyżury,bo za niedzielny dyżur ma 500 zl

grosik9
@O n a

Chyba brutto zapomniano dopisać :)

Mgr
@O n a

Czy ta znajoma to w aptece w Jarocinie?

farmacja

Koszmar placa mala warunki okropne Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zalezy duzo od koordynator i kierownika ja mialam okropnych ludzi

kinga

odradzam pracę jako dermokonsultantka, zarobki w tej firmie to śmiech na sali, premia- dają takie progi sprzedażowe do zrobienia żeby jej nie dostać, zastepca kierownika od dermokosmetyków jest fałszywą, nie kompetentną osobą, jak nie wyrabia się progów sprzedażowych w ostatni dzień umowy dostaje się informację ze jest się zwolnionym, NIE POLECAM

kinia
@kinga

To klika...wiem coś o tym...pracując tam przeżyłam koszmar...

Wiki

Czy firma potrzebuje ludzi? Czy jakieś dodatki do pensji macie?

Olga

Mega droga apteka!!! Mój lek kosztuję 40 zł, w innych aptekach 20zł!. Masakra! Nie polecam!!!!

Tonik

Normalna firma. Jeśli ktoś sądzi, że w pracy można sobie odpoczywać to jest w błędzie.

eliza

plusy: - praca zgodnie z przepisami prawa pracy (czego nie można powiedzieć o aptekach prywatnych) - żadnych nadgodzin, odpowiedni czas na odpoczynek, przestrzeganie praw kobiet w ciązy i po urlopie macierzyńskim - pensja zawsze na czas, większa niż w aptekach prywatnych, premie, wczasy pod gruszą, premie na święta - szacunek do pracownika - szkolenia internetowe minusy: -koniecznośc realizacji celów sprzedażowych i rozliczanie z tego - wiecej pracy w biurze związaną z marketingiem (cenniki, promocje, layout)

@eliza

Jakie przestrzeganie prawa pracy, jakie normalne trakowanie, chyba jakieś żarty, brak szacunku do pracownika, wirtualne premie, tylko na stanowiskach Kierowników regionalnych w ciągu 2 lat wymieniono łacznie ponad 20 osób, a sieć liczy ok. 16 KR. Tak naprawdę żeby być dla nich użyteczny musisz być bezdzietny/a, rozwiedziony/a, bez rodziny, chłopaka, dziewczyny i z przylepionym do tyłka laptopem 24h/ 7dni w tygodniu

maria
@eliza

ha ha ha.chyba pisze to ktos z regionalnych.Wypowiedzi pracowników mówia wystarczająco wiele.

anty max

Dokładnie tak.

sss

Jakieś opinie o pracy jako dermokonsultantka? jak to wygląda? są oferty z innego miasta ale nigdzie nie ma opinii żadnych

@sss

Dostajesz co miesiąc listę niechodliwych produktow ktore musisz sprzedac, parcie na wyniki sprzedazowe zarowno ilosc sprzedanych produktów jak i wartosc (cena). Marketing, a nie pomaganie pacjentom. Jak cos pójdzie gorzej to od razu trzeba sie spowoadac

Rosa

Super droga apteka. Często brakuje leków które chcę kupic a jak już kupuję to 2x droższe. Nie polecam.!

Ada

Dla dr. Maxa srednia wojewodzka w malym miescie mocno oddalonym od osrodka wojewodzkiego i akademickiego ~ 60km jest zbyt wysoka. Kpina. Szukaja pracownika z wyzszym wyksztalceniem za stawke kasjera w biedronce. Mial sie ze mna kontaktowac regionalny. Nie zrobił tego. Niespelnione obietnice. Kołchoz. Nie polecam

Waldi

Jak się ludziom nie chce pracować to uciekają. Wszędzie trzeba pracować.

Mery

No bez przesady...chyba żaden z tu obecnych nie pracował w Dr. Max..

Lenae
@Mery

Pracowałam rok w DrMax i niestety , ale to wszystko prawda. Dla mnie ten rok to traumatyczne przeżycie. Nikomu nie polecam.

misiek
@Lenae

ja też przeżyłam traumę. COŚ STRASZNEGO ta sieć.

marianna
@Mery

chyba jestes jedyna pozytywnie opiniujaca

NIEPROFESJONALNA REKRUTACJA - SZKODA CZASU

Rekrutacja to jakaś kpina. Najpierw firma zewnętrzna wydzwania co chwilę - to asystentka rekrutera- to starszy rekruter itp., wszyscy Cię przepytują... Potem omawiają się na rozmowę na Skype, do której nie dochodzi bo maja problemy techniczne... Potem zapraszają Cię do Wrocławia na rozmowę z panią od HR. Jechałam ok.300 km w jedną stronę na godz. 10 rano ( rekrutacja na Kierownika Regionalnego). Byłam punktualnie ale pani od HR się spóźniła... czekałam ok 30 min... ale OK, jestem wyrozumiała. Rozmowa z panią i inną dyrektor regionu właściwie o tym samym co z firmą zewnętrzną przez tel. ( jakby nie mogli się wymienić informacjami...) Rozmowa około. 15-20 minut i znów powrót 300 km... Najbardziej denerwuje mnie jednak to, że brak jest jakiejkolwiek odpowiedzi , choćby tej negatywnej z krótkim uzasadnieniem. Firma jakby nagle zapadła się pod ziemię. Bardzo źle to wygląda i w sumie świadczy o tym jak traktują pracownika.

anha
@NIEPROFESJONALNA REKRUTACJA - SZKODA CZASU

Witam dziś właśnie byłam na rozmowie na kierownika regionu. Rozmowa bardzo przyjemna. Nikt do mnie nie wydzwaniał. Pan zadzwonił raz i się umówił. Czekam co bezie dalej. Powiedział że bez względu na decyzję zadzwoni.

Zuzuz
@anha

to może jakaś inna firma bo wygląda to zdecydowanie inaczej....

Słabo
@anha

To dziwne bo ja też usłyszałam, że bez względu na decyzję dostanę informację zwrotną... zapadli się pod ziemię.

maria
@NIEPROFESJONALNA REKRUTACJA - SZKODA CZASU

nie polecam tej sieciowki nikomu.Ludzie uciekaja bo maja dosc pracy w takich niekomfortowych warunkach.Mydlenie oczu i nic poza tym.Brak decyzji w okreslonym czasie .Wszystko sie rozmywa , dokumenty gina.

Bardzo, źle pracuje się w tej sieci (piszę o innym mieście niż Bytom). Mobbing jest powszechnie akceptowany, motywacja jedynie za pomocą zastraszania, premie-wszelkie metody dozwolone byle ich nie dać, targety wzajemnie się wykluczające- czyli co nie zrobisz będzie źle.

andrea
@Ewa

racja!. nacisk na sprzedaz okreslonych produktow a nie zwazanie na potrzeby pacjenta, stres ze strony kierownictwa, ogolnie praca w tej firmie to najgorsze co moze byc

ola

Jakie zarobki dla technika w tej sieci? Kraków

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Dr. Max - Bytom

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apteka Dr. Max?

Kandydaci do pracy w Apteka Dr. Max napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apteka Dr. Max