Apteka Dr. Max

Bytom

Opinie o Apteka Dr. Max

farma 2015-01-18 15:16:41
szukam pracy w tej firmie
farma 2015-01-18 15:18:25
nie byłam jeszcze
kadry 2015-03-02 12:26:40
Zgłoś się do Wrocławia poprzez naszą stronę
doktorek 2015-07-27 09:57:48
jak się pracuje?
eliza 2015-10-30 20:34:11
plusy:
- praca zgodnie z przepisami prawa pracy (czego nie można powiedzieć o aptekach prywatnych) - żadnych nadgodzin, odpowiedni czas na odpoczynek, przestrzeganie praw kobiet w ciązy i po urlopie macierzyńskim
- pensja zawsze na czas, większa niż w aptekach prywatnych, premie, wczasy pod gruszą, premie na święta
- szacunek do pracownika
- szkolenia internetowe

minusy:
-koniecznośc realizacji celów sprzedażowych i rozliczanie z tego
- wiecej pracy w biurze związaną z marketingiem (cenniki, promocje, layout)
max 2016-03-17 21:20:21
Witam.Czym zajmują się kierownicy regionalni?Co należy do ich zadań?Czy to prawda że ciągle się zmieniają bo takie ciśnienie.Jakie zarobki jaki samochód?
Bedę wdzięczny za informacje gdyż pojawiło się kilka ogłoszeń , a szukam pracy.
A 2016-04-05 20:41:55
Jakie są zarobki kierowników regionalnych?
magisterwawa 2016-07-20 15:20:11
Nikomu nie polecam pracy w tej firmie! Ja pracowałam jako magister farmacji w aptece w warszawie. Ogromny nacisk na sprzedaż marki własnej i robienie targetów a premie i tak nie osiągalne, brak szacunku dla pracownika i niskie wynagrodzenie.
M 2016-10-17 11:31:03
Rekrutacja w tej firmie to jakieś nieporozumienie. Pierwszy etap rekrutacji to rozmowa z osobą, która nawet nie raczy się przedstawić. Pierwsze pytanie przez telefon to pytanie ile chce Pani zarabiać. Zresztą nie ma się co dziwić skoro chcą zatrudnić specjalistę i zapłacić gorzej jak studentowi. Chyba daje do myślenia że ogłoszenie pokazuje się blisko do pół roku.
anonim 2016-10-20 14:08:26
Jakie przestrzeganie prawa pracy, jakie normalne trakowanie, chyba jakieś żarty, brak szacunku do pracownika, wirtualne premie, tylko na stanowiskach Kierowników regionalnych w ciągu 2 lat wymieniono łacznie ponad 20 osób, a sieć liczy ok. 16 KR. Tak naprawdę żeby być dla nich użyteczny musisz być bezdzietny/a, rozwiedziony/a, bez rodziny, chłopaka, dziewczyny i z przylepionym do tyłka laptopem 24h/ 7dni w tygodniu
pytanie 2016-11-30 20:45:23
dlaczego w firmie co 3 miesiące jest rekrutacja do działu kadr?
misia 2017-01-11 17:54:07
Bo w tej korporacji nikt normalny nie chce pracować.
Zostaw swoją opinię o Apteka Dr. Max - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka Dr. Max