Opinie o Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek w Żory

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek w Żory

Prawda

Niestety. Ale firmy nie polecam w każdym tego słowa znaczeniu. Bałagan, zero zorganizowania na magazynie, kierowniczka bez jakiego kolwiek zmysłu i zaangażowania, zero kultury osobistej, ubogie słownictwo, słoma z butów wystaje, podejście do dorosłych bez szacunku, nie ma pojęcia co się dzieje na magazynie do którego nawet nie zagladnie żeby usprawnić pracę . Niby nowy magazyn, a praca przy użyciu kartki i długopisu. Skanery tylko dla wózkowych, którzy muszą sami kombinować co gdzie wstawić bez żadnych logicznych i przemyślanych wytycznych. Praca w zamknięciu bez okna na świat. Zima nie grzeją , przy wyjściu po za siedzibę każdy jest (usunięte przez administratora) Który musi być sprawdzony przez ochronę, kamery zamontowane w każdym miejscu non stop przeglądane, praca jak w China town. Ci co zbierają zamówienia bo picker nazywać ich nie można, ponieważ mają kartkę i długopis. Przez monotonna pracę pchając wózki z Leroy zbierając do koszy na warzywa i licząc produkty po sztukach pilnując linijki na papierze, poprostu mają prawo wziasc mniej lub więcej. A święte owce które to pakują i myśla że są elitą bo pracują w ciepłym pomieszczeniu obok Pani niby Kierownik, obrastają w piórka i za wszelką cenę chcą udowodnic że są lepsi. Natomiast tak naprawdę pracują jak Panie za kasą w markecie wówczas oburzając się za błędy popełnione przez zbierających, które popełniali również, zbierający nie raz muszą przynieść brakującą sztukę co jest zrozumiałe i trwa krótka chwile, ale są na tyle władczy i leniwi że mając parę metrów do danego produktu, z głosem pretensji przywołują zbierających, wyzywając ich od najgorszych przy kierownik żeby pokazać że są lepsi i z końca hali wzywają ich o przyniesienie danego produktu, czekając z telefonem w ręku zamiast rozprostować nogi z wiecznego siedzenia.. firma postawiła nową siedzibę w Gliwicach natomiast ludzie którzy są elitą z po za miasta, większość z wiosek , która niestety jest niedoświadczona, nie pozwala innym na rozwój i ludzi przewija się co nie miara. Firma zaczęła stawiać na ukraińców którym nawet udostepnia atrakcyjnie mieszkanie, Co wiadomo jest dla nich opłacalne i ta grupa jest traktowana lepiej jak nasi, rozmowy, telefony, piapieroski bez konsekwencji Nie polecam pracy w firmie Orno. I mam nadzieję że uratowałem wielu którzy mogą tutaj stracić swój czas i nerwy

Basia
@Uratowany i chce pomagac inny

A ja słyszałam mnóstwo złych opinii o firmie Amazon, ale ze strony pracowników, nie kierowników. Mam nadzieję, że jest tak, jak piszesz, że zmienia się na lepsze. Tak naprawdę pkt widzenia, zależy od pkt siedzenia i opnie mogą być dobre i złe. Ja naczytałam się i nasłuchałam mnóstwa negatywnych. Miłego dnia.

Prawda

Ktoś kto wie
@Prawda

Można by tu dodać kilka rzeczy jak np. zero poszanowania dla pracownika przez Zarząd firmy, brak wypłacanych jakichkolwiek świadczeń socjalnych, bardzo wybiórcze traktowanie pracowników przez w/w kierowniczkę i naprawdę sporo innych uchybień...

Uratowany i chce pomagac inny
@Prawda

Dziękuje ci za te słowa bo dzięki tobie uratowałeś mnie przed praca bez perspektyw.Zahaczylem sie juz na Amazonie bo tam mają super warunki i szybko sie awansuje na Kierownika . Kumpel tez pracuje i tez mówi ze bajka . Pensje typu 7-8 tys na łape podstawy i raczej sie nie namenczy bo wszystko zrobotyzowane - bardziej chodzi o to żeby doglądać jak to sie pakuje . Duzo sie tam na plus zmienilo i wazne ze nie na smieciowce tylko od razu na umowe o prace. Jestem w stanie zalatwic tez innym taka prace tylko wystarczy sie ze mna skontaktowac podajac swój mail/telefon i ja za niewielką oplata to ogarniam z tym kumplem. Namiar na mnie siwy1985 malpeczka onet kropka p l

Basia Nowy wpis
@Uratowany i chce pomagac inny

Czemu tak przenoszono firmę po różnych miejscowościach? Teraz po wejściu na forum widzę ze jeszcze chyba dwa miasta przed Gliwicami były po drodze? to co z ludźmi się wtedy podziało? I poważnie panie z 5 ton mogą tutaj przenieść? To jak na rozmowie są sprawdzani kandydaci? Predyspozycje fizyczne są jednym z wyznaczników?

Sikala321 Nowy wpis

Cześć! Dobrze ktoś tu napisał. Firma obecnie znajduje się w Gliwicach.Wcześniej była w Mikołowie a jeszcze wcześniej w Żorach. Duża rotacja osób. Praca na zbieraniu ciężka.Kolesiarstwo i(usunięte przez administratora). Wszędzie zamieszanie z lokacjami danych produktów. Dźwiganie kartonów po 25 kg i więcej z wysokości. Jesli chodzi o kobiety ( bo od niedawna zbieraja na magazynie) to tym bardziej NIE POLECAM !! Jak wylosujesz zamówienie ciężkie to musisz je wykonać czasem i nawet takie co ma 5 ton i nikogo nie obchodzi ze jestes kobietą. Pani kierowniczka wiecznie bez humoru i nadąsana. Premie ucinane za byle co. Wynagrodzenie śmieszne. Nie polecam pracy tam na magazynie.

nie dziękuję

Nie wiem co z tą firmą jest nie tak ale coś na pewno wystawiają ogłoszenie na różnych portalach od 3 lat chyba, człowiek składa i cisza.... Rozumiałbym to gdyby wakat w końcu został usunięty znak ze ktoś został przyjęty a np. moja kandydatura odrzucona ale nie, jest dalej także odnoszę wrażenie że to ogłoszenie to jakiś żart chyba w cudzysłowie także panowie szkoda czasu na wysyłanie cv i tak się nie odezwą... Pozdrawiam

Piotr Wąsacz
@nie dziękuję

W 100% prawda. Ja też złożyłem CV już z miesiąc temu i mnie nie zaprosili. Wygląda na to, że nie zapraszają wszystkich, tylko wybranych. Buta, chamstwo i arogancja. Ale jeśli by teraz zadzwonili to może bym się jeszcze zgodził przyjść na rozmowę Z wyrazami Szacunku , Piotr Wąsacz z Gliwic ( aplikowałem na Operatora Wózka)

@nie dziękuję

Ja złożyłam i po 2 dniach się odezwali

Po dwóch dniach? Na którą ofertę tak w sumie i czy ta oferta wtedy była świeżo wystawiona? Zastanawiam się po prostu czy im dłużej zakończenia tym ciężej o odzew, bo ktoś jest już wybrany? Rozmowy są prowadzone gdy oferta jeszcze wisi?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żory
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Remigiusz

Sami nie mogą odejść bo mają pozabierane paszporty i dowody . Zwalniani też nie są no chyba że odpracowali dwudziestokrotność kwoty za jaką zostali kupieni od handlarza ze statku. Słyszałem ,że podobno nikomu jeszcze nie udało się tego dokonać bo tych odsetek nie dogonisz. Ale tak w ogóle to jest stabilnie tutaj i ludzie sobie pomagają

Cała prawda

A więc tak od czego by tu zacząć ;p napiszę w skrócie to jest firma rodzinna Właściciel uważa wszystkich za złodziei , Kierowniczka magazynu Iwona imbecyl , system (usunięte przez administratora), picking tak jak piszą poniżej kartka papieru długopis , wózkowi nie wiem jak teraz ale myślę że podobnie , spisywanie z komputera lokalizacji na kartkę i uzupełnianie towaru . Dla kierowniczki są najważniejsze próbki czyli zwroty reklamacji , i żeby paczka weszła w system, czyli kiedy jest nie uzupełniony towar nie wrzuci zamówienia na system. lubi mieć przy sobie osoby które donoszą i robi z nich pupili , ale jedno jest pewne że WJG. Pracują jeszcze spoko osoby tam , ale stara gwardia odeszła ( nie wszyscy ) i nie ma co się dziwić .

Czy może ktoś napisać trochę więcej o dziale handlowym? Jeszcze niedawno ktoś pisał, że można w nim dobrze zarobić, chciałabym przy tym dowiedzieć się czegoś więcej. Jaki jest docelowy zakres zadań oraz ogólny charakter pracy? zatrudnienie jest oparte prowizję? Jakie są zasady?

Hans

W pionie handlowym można dobrze zarobić. Firma niewątpliwie bardzo się rozwinęła i konsekwentnie idzie na przód dalej. Atmosfera jest dobra - jeśli robisz swoje, to nikt nie szuka problemu tam gdzie go nie ma.

Czy firma Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Niestety od kilku miesięcy, sukcesywnie odchodzą kolejne osoby z firmy i nikt nic z tym nie robi, tutaj nie zależy pracodawcy na kapitale ludzkim. Nie jest to tez pracodawca konkurencyjny już na rynku, wynagrodzenie poniżej przeciętnego i to na większości stanowisk. Brak jasnej strategii w działaniu, chaos informacyjny, śmieszne podwyżki. Każdy obrabia minimum dwa stanowiska. Polecić mogę jedynie jeżeli ktoś chce przeczekać. Nic więcej…

Franciszek

To by się zgadzało o tym, co napisano wcześniej, że firma ma węża w kieszeni :D Szkoda, bo przez to brakuje chętnych do pracy, a zatrudnieni mają ręce pełne roboty. W soboty też pewnie zdarza się pracować?

Rodo

Dzielnie idą do przodu w tych pokręconych czasach . Brawo Wy! i mocno kibicuje

Dorota
@Rodo

I jak do dziś to całe kibicowanie Ci wychodzi? Dalej się zatrudniasz? Jak długo i w jaki sposób staż pracy może odbijać się na tym, co firma ma Tobie obecnie do zaoferowania?

Dorota

No chyba każdemu zatrudnionemu za pracę trzeba zapłacić. Skąd pomysł, że mieliby gorzej potraktować tych bez doświadczenia?

Rudi

Szukają Kierowców na Tir-y do własnej floty. Obsługa całej Europy. System 3+2 czy 4+1? Jaka umowa?

Teresa

Witam szanownych internaułłow, Robota taka raczej monotonna za to bardzo stresująca i ciężka . Dojazd do Mikołowa tragiczny wiec jak ktoś z poza Miko to raczej odradzam. Brakuje dobrej organizacji i miłych przelorzonych . Ludzie są dla siebie mili ale tez nie wszyscy. Pracuje już tam z 15 lat na zleceniu i szczerze to nie wiele się zmienia i ta monotonia jest tylko. Wypłaty nie zawsze są na czas a czasem płacone w ratach i obcinane w martwym sezonie. A paliwo drogie i te dojazdy coraz gorsze są. Tyle co miałam od siebie. Powodzenia wszystkim

Iza
@Teresa

A czemu taka stresująca ta praca? Chodzi o tych ludzi w pracy czy o co?

nick
@Teresa

firma nie znajduje sie w mikołowie.. o czy Pani pisze.. ? chyba pomyliła firmy..

Renata
@nick

Na bank pomyliła, ale chyba nie tylko ona, bo ten profil jest pokręcony. W Mikołowie jest produkcja czujników itp. a w Łaziskach Górnych spółka panów Owczarek, co kładą alarmy. Nazwa taka sama. Ta druga firma zresztą nie jest w Żorach, jak tutaj jest podane. Więc się kobiecie pomyliło, ot co.

kandydat

rozmowa bardzo konkretna, niestety brak informacji zwrotnej pomimo zapewnienie o kontakcie do 2 tygodni . W Polsce jeszcze trzeba wiele się nauczyć na temat kultury pracodawcy wobec pracownika czy kandydata ...

Czy zdarzają się nadgodziny w Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek?

hahahah

Tak, jak tylko cię potrzebują , ale nadgodziny tylko wybrane osoby

sylwesterbar@op.pl

W lutym wysłałem monitor do naprawy model VT-6912 MP do firmy ORNO w Gliwicach- Do tej pory, a mamy 27.06.2021.monitor nie został naprawiony . Wykonałem trzy telefony, tłumaczenia, że oddzwonią, lanie wody i dalej usługa nie wykonana. Wydaje mi się, że jestem osobą i tak cierpliwą - CZTERY MIESIACE- czekania...............................

Pan Wu

A grafika to juz trzeci rok z rzędu szukaja, no nic dziwnego, że nie mogą znaleźć ;) Kto ma węża w kieszeni ten ma grafika nie u siebie, lecz u konkurencji :D:D

Dlaczego nie ma pakietu medycznego?

Jak jest z pakietem medycznym w Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek? Można dołączyć rodzinę?

Dana

Nie ma pakietu medycznego

Jaki dress code obowiązuje w Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek?

Eva Minge

Generalnie dowolny dres. Marka jest nieistotna, ważne żeby było wygodnie. A kod to każdy ma chyba inny - i w banku mówili żeby raczej nie podawać.

V
@Eva Minge

Zamiast Minge to raczej Cringe w nicku.

Zostaw merytoryczną opinię o Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek - Żory

• Jak się pracuje w Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek?

Zobacz opinie na temat firmy Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek?

Orno-Polska S.C. Wiesław Owczarek Rafał Owczarek
2.5/5 Na podstawie 61 ocen.
  • ul. Katowicka 134
    43-190 Żory