Domex Sp.j. Firma Handlowo-Usługowa Sklep Media Expert

Puławy

Opinie o Domex Sp.j. Firma Handlowo-Usługowa Sklep Media Expert

xxx 2012-09-02 19:00:45
co do firmy nie mam nic:) jednakze kierownik sklepu przy ul.Nila to gość który dla forsy i z forsą zrobi wszystko-nawet zaproponuje za kase przyjecie do firmy choćby w innym mieście, a jak nie za kasę to za inne usługi- ostzegam dziewczyny starające się tam o pracę
Puławiak 21 2013-03-05 21:58:30
Pracowałem z tym człowiekem w Tesco przez długi czas i facet jak dla mnie jest chory umysłowo ma coś z głową jestem kierownikiem mogę wszystko .. Dzień wolny potrafił zadzwonić niby ładnie poprosić czy nie przyjde do pracy pozniej mówił ze mało wydajnie pracuje haha śmiech na sali przyjechał wielki pan z Krasnegostawu wsi zabitej dechami i rznie wielkiego kierownika
bejb 2016-05-04 20:31:58
ależ oczywiście że można i jeśli @dam troszeczkę dłużej popracujesz to zauważysz że ludzie robią takie rzeczy. W media expert również spotkasz się z czymś takim pewnie
Zostaw swoją opinię o Domex Sp.j. Firma Handlowo-Usługowa Sklep Media Expert - Puławy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domex Sp.j. Firma Handlowo-Usługowa Sklep Media Expert