Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Milex sp.zoo

zdjecie uzytkownika
:PPP - 2013-02-21 09:04:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pewnie ze lopatka:D tego z boczkow juz nie bedzie:P do starych smieci sie nie wraca tesciowa trzeba isc do przoduxDxD
zdjecie uzytkownika
PracującaNieLeżąca - 2013-02-22 07:02:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wiedziałam ze to ty oszołomie ..... ale powiedz fajnie tam jest jak juz się człowiek ogarnie ... jak tylko bym mogla to dzisiaj bym tam wróciła na bosaka hahaha POZDRAWIAM WSZYSTKICH
zdjecie uzytkownika
misiek - 2013-03-04 22:54:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Siemka. Co do szkolen. Szkolenia sa w otok na poczatku drogi. Szkolenia wygladaja tak trwaja 3 tygodnie sobota niedziela wolne, jezeli chcesz zjechac na weekend to zjedziesz a jesli nie to mieszkasz sobie w mieszkaniu. W weekend nie ma obiadu. Szkolenia sa od 7 do 14. O 6.30 kierowca jest juz pod blokiem. W mieszkaniu sa dobre warunki. Jezeli jest ktos ze stargardu to nie zwracaja za dojazd. Przyjazd i odjazd sa juz w swoim zakresie. Jezeli ktos jest z poza stargardu np bialogard takie bliskie mijscowosci to zwraca urzad pracy pieniazki. Ja wlasnie w piatek bede mial egzamin ze szkolen to wam napisze czy trudne czy nie. Na szkoleniach jest zajebiscie. W mieszkaniu nie wolno palic ani sporzywac alkocholu. Pan (usunięte przez administratora) ma alkomat wiec ostrzegam. Jezeli ktos bedzie mieszkal w jarominie to bedzie wszystko ok. Ogrzewanie sie wlanxza jak jest mniej niz 23 stopnie. Jest c.o . Jezeli idziesz sie kapac to najoepiej isc pierwszy bo bedzie ciepla woda. Jezeli ktos bedzie mieszkal w trzebiatowie to jest (usunięte przez administratora). 1. Musisz palic w piecu. 2. Podloga trzeszczy. To chyba wsio co do szkolen. Jezeli bedziecie mieli jakies pytania to pytajcie. Pozdrawiam. Karol (misiek)
zdjecie uzytkownika
Długi. - 2013-03-08 14:09:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Praca w Milexie.....nie jest zła...trzeba zapiepszac...ale jesli juz opanujesz nóż,uwierzcie mi...warto szukać innej ubojni.....Po trzech latach w Tunisie...pracuje na warunkach niemieckich,urlopy płatne,własny pokój z internetem,do domu mam 400km,pauza rzecz święta,majstrowie niemiecy w porzadku,nikt nie krzyczy,jedzenia z Polski nie musze wozić,kupuje w ubojni za grosze....Mogę śmiało powiedziec ze to nagroda za trzy lata w Milexie.....Pozdrawiam (usunięte przez administratora).....
zdjecie uzytkownika
oleg - 2013-03-08 19:00:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A długo już pracujesz u tego Niemca?sam sobie znalazłeś czy raczej ktoś Cię wciągnął?
zdjecie uzytkownika
długi - 2013-03-10 07:55:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kolego sam sobie znalazłem.Zjechałem na pauzę z Milexu,w wyszukiwarke o prace wpisz sobie powiadomienia o nazwie ubojowiec,codziennie przychodzi mi kilka ofert.Nie ukrywam,że mialem obawy co do zmiany pracy,ale życie nie kończy sie na Milexie i Toonisie.Spokój,cisza,normalnie traktują człowieka,żaden Uszaty nie każe ci zostawac na organach,żadne szantażowanie urlopami...Czuję że żyję....W milexie zarabiałem o 200euro wiecej,ale przeliczyłem sobie urlopy płatne,kupowanie mięsa na miejscu,blisko do granicy...więc wyszło że opłaca się lepiej.Acha...i jeszcze jedna sprawa...jestem objęty całkowitą opieką lekarską w Niemczech,a nie tak jak w Milexie....hahaha...człowiek sie prosi aby cie do lekarza zawieźli.Smialo dopiero teraz moge powiedziec ze roboty sie nauczyłem w małej ubojni tutaj niż w Toonisie.Wiec kolego opanuj nóż,śmialo szukaj.....pozdrawiam....
zdjecie uzytkownika
jaa - 2013-04-04 14:52:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kto jedzie 22 kwietnia na szkolenie z milex-u ?? pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
jaa - 2013-04-04 14:58:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jakie wyglada te szkolenie i co tam robia kobiety, czy pary maja razem pokoj ?? i co trzeba zabrac ze soba na szkolenie?? jak wyglada egzamin jak mozna prosze o odpowiedz ;)pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
pablo - 2013-05-20 10:09:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kto teraz jest majstrem w Duringu, a kto opiekunem.
zdjecie uzytkownika
jaaaaaaaaaaaaaaaaaa - 2013-05-20 13:00:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pablo - 2013-05-20 10:09:57

kto teraz jest majstrem w Duringu, a kto opiekunem.
główny majster p.Adam, opiekun p.Waldek
zdjecie uzytkownika
darek - 2013-06-04 21:40:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kicia a Ty już tam nie pracujesz? Jeśli nie to daj namiar na kogoś kto pracuje i mieszka na Lunie,pa
zdjecie uzytkownika
jaaa - 2013-06-05 17:17:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mam pytanie wiecie moze co robia kobiety na uboju ?? w rheda-widenbruck ??
zdjecie uzytkownika
łysy - 2013-06-05 19:22:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A co takiego robią kobiety w Bremen dajcie namiary chętnie się przejadę :):):):))
zdjecie uzytkownika
bystry - 2013-06-05 19:56:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
piszecie takie głupoty ze głowa mała.niech każdy który się czepia pojedzie tam i wytrzyma pierwszy miesiąc.takich cwaniaków było tam kilkoro co po tyg.rezygnowali z pracy. póżniej nie mają honoru napisania prawdy ze nie dawali rady tylko piszą ze TO OBOZY PRACY,ZE TAM SYF,[usnięto przez administratora],ZE ZAROBKI MARNE,CZEPIAJĄ SIĘ MAJSTRÓW I OPIEKUNÓW. tacy pisząc takie głupoty myśleli ze eur. płacą za leżenie.
zdjecie uzytkownika
oleg - 2013-06-05 21:01:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bystry zgadzam się z tobą w stu procentach.Tam nie zapłacą za leżenie,A w Polsce zwykły fizol żeby coś więcej zarobić to ile trzeba godzin zasuwać?A niech jeszcze wprowadzą ustawę o nienormowanym czasie pracy to dopiero będzie wyzysk i to we własnym kraju.A [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest wszędzie.Jak ktoś ma skłonności w tym kierunku to nieważne czy będzie łajzą za granicą czy będzie dorabiał poroże pod nosem w domu.wszystko zależy od charakteru człowieka
zdjecie uzytkownika
jaa - 2013-06-06 20:57:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to co powie mi ktos czym sie zajmuja kobiety na uboju w rheda-widenbruck ??
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-06 21:20:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
stoją na różnych stanowiskach,przeważnie tych lżejszych.Ale jeśli się tam wybierasz to sama nie masz szans.
zdjecie uzytkownika
jaa - 2013-06-06 22:29:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
czemu sama nie mam szans ?? jak nie sama to z kim mam sie wybrac ?? lzejsze stanowisko czyli jakie ??mozesz dac z 2-3 przykłady co robia ??
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-06 22:55:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ponieważ na ubój przyjmują mężczyzn lub tylko pary,samych pań nie,ewentualnie na rozbiór czy jakieś inne działy
zdjecie uzytkownika
jaa - 2013-06-09 09:15:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja wiem o tym ze pary ,ale ja pytam co tam robia ??czym sie zajmuja ?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-10 19:34:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
niedługo jadę,to ci napiszę co robią tam kobity
zdjecie uzytkownika
byly pracownik - 2013-06-14 23:46:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a jak tam z parami na lune,utworzyly sie jakies nowe,przyjechaly jakies fajne dziewczyny?pozdrawiam wszystkich roboli
zdjecie uzytkownika
xxx - 2013-06-14 23:59:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mam jechac do pracy do loxsted i mam pytanie,czy praca jest bardzo ciezka i jacy majstrowie[usnięto przez administratora]
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-15 08:25:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie słuchaj koleżanek ani kolegów.Jak jedziesz do pracy żeby trochę zarobić to nie patrz na nikogo tylko przekonaj się sama jak jest na miejscu.Dobra rada-jedziesz do pracy to pracuj[usnięto przez administratora]
zdjecie uzytkownika
jaaaaaaaaaaaaaaaaaa - 2013-06-15 10:25:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
anonim - 2013-06-15 08:25:29

święta prawda :)
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Milex sp.zoo

Twoj email:
Wiadomość: