Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Milex sp.zoo

zdjecie uzytkownika
oleg - 2013-03-08 19:00:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A długo już pracujesz u tego Niemca?sam sobie znalazłeś czy raczej ktoś Cię wciągnął?
zdjecie uzytkownika
długi - 2013-03-10 07:55:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kolego sam sobie znalazłem.Zjechałem na pauzę z Milexu,w wyszukiwarke o prace wpisz sobie powiadomienia o nazwie ubojowiec,codziennie przychodzi mi kilka ofert.Nie ukrywam,że mialem obawy co do zmiany pracy,ale życie nie kończy sie na Milexie i Toonisie.Spokój,cisza,normalnie traktują człowieka,żaden Uszaty nie każe ci zostawac na organach,żadne szantażowanie urlopami...Czuję że żyję....W milexie zarabiałem o 200euro wiecej,ale przeliczyłem sobie urlopy płatne,kupowanie mięsa na miejscu,blisko do granicy...więc wyszło że opłaca się lepiej.Acha...i jeszcze jedna sprawa...jestem objęty całkowitą opieką lekarską w Niemczech,a nie tak jak w Milexie....hahaha...człowiek sie prosi aby cie do lekarza zawieźli.Smialo dopiero teraz moge powiedziec ze roboty sie nauczyłem w małej ubojni tutaj niż w Toonisie.Wiec kolego opanuj nóż,śmialo szukaj.....pozdrawiam....
zdjecie uzytkownika
jaa - 2013-04-04 14:52:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kto jedzie 22 kwietnia na szkolenie z milex-u ?? pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
jaa - 2013-04-04 14:58:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jakie wyglada te szkolenie i co tam robia kobiety, czy pary maja razem pokoj ?? i co trzeba zabrac ze soba na szkolenie?? jak wyglada egzamin jak mozna prosze o odpowiedz ;)pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
pablo - 2013-05-20 10:09:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kto teraz jest majstrem w Duringu, a kto opiekunem.
zdjecie uzytkownika
jaaaaaaaaaaaaaaaaaa - 2013-05-20 13:00:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pablo - 2013-05-20 10:09:57

kto teraz jest majstrem w Duringu, a kto opiekunem.
główny majster p.Adam, opiekun p.Waldek
zdjecie uzytkownika
darek - 2013-06-04 21:40:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kicia a Ty już tam nie pracujesz? Jeśli nie to daj namiar na kogoś kto pracuje i mieszka na Lunie,pa
zdjecie uzytkownika
jaaa - 2013-06-05 17:17:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mam pytanie wiecie moze co robia kobiety na uboju ?? w rheda-widenbruck ??
zdjecie uzytkownika
łysy - 2013-06-05 19:22:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A co takiego robią kobiety w Bremen dajcie namiary chętnie się przejadę :):):):))
zdjecie uzytkownika
bystry - 2013-06-05 19:56:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
piszecie takie głupoty ze głowa mała.niech każdy który się czepia pojedzie tam i wytrzyma pierwszy miesiąc.takich cwaniaków było tam kilkoro co po tyg.rezygnowali z pracy. póżniej nie mają honoru napisania prawdy ze nie dawali rady tylko piszą ze TO OBOZY PRACY,ZE TAM SYF,[usnięto przez administratora],ZE ZAROBKI MARNE,CZEPIAJĄ SIĘ MAJSTRÓW I OPIEKUNÓW. tacy pisząc takie głupoty myśleli ze eur. płacą za leżenie.
zdjecie uzytkownika
oleg - 2013-06-05 21:01:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bystry zgadzam się z tobą w stu procentach.Tam nie zapłacą za leżenie,A w Polsce zwykły fizol żeby coś więcej zarobić to ile trzeba godzin zasuwać?A niech jeszcze wprowadzą ustawę o nienormowanym czasie pracy to dopiero będzie wyzysk i to we własnym kraju.A [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest wszędzie.Jak ktoś ma skłonności w tym kierunku to nieważne czy będzie łajzą za granicą czy będzie dorabiał poroże pod nosem w domu.wszystko zależy od charakteru człowieka
zdjecie uzytkownika
jaa - 2013-06-06 20:57:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to co powie mi ktos czym sie zajmuja kobiety na uboju w rheda-widenbruck ??
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-06 21:20:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
stoją na różnych stanowiskach,przeważnie tych lżejszych.Ale jeśli się tam wybierasz to sama nie masz szans.
zdjecie uzytkownika
jaa - 2013-06-06 22:29:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
czemu sama nie mam szans ?? jak nie sama to z kim mam sie wybrac ?? lzejsze stanowisko czyli jakie ??mozesz dac z 2-3 przykłady co robia ??
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-06 22:55:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ponieważ na ubój przyjmują mężczyzn lub tylko pary,samych pań nie,ewentualnie na rozbiór czy jakieś inne działy
zdjecie uzytkownika
jaa - 2013-06-09 09:15:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja wiem o tym ze pary ,ale ja pytam co tam robia ??czym sie zajmuja ?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-10 19:34:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
niedługo jadę,to ci napiszę co robią tam kobity
zdjecie uzytkownika
byly pracownik - 2013-06-14 23:46:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a jak tam z parami na lune,utworzyly sie jakies nowe,przyjechaly jakies fajne dziewczyny?pozdrawiam wszystkich roboli
zdjecie uzytkownika
xxx - 2013-06-14 23:59:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mam jechac do pracy do loxsted i mam pytanie,czy praca jest bardzo ciezka i jacy majstrowie[usnięto przez administratora]
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-15 08:25:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie słuchaj koleżanek ani kolegów.Jak jedziesz do pracy żeby trochę zarobić to nie patrz na nikogo tylko przekonaj się sama jak jest na miejscu.Dobra rada-jedziesz do pracy to pracuj[usnięto przez administratora]
zdjecie uzytkownika
jaaaaaaaaaaaaaaaaaa - 2013-06-15 10:25:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
anonim - 2013-06-15 08:25:29

święta prawda :)
zdjecie uzytkownika
Pampers - 2013-06-18 18:43:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam pracowałem w 2010roku w tonisie czy Hali [usnięto przez administratora] ekipa z organów dalej robia czy sie pozmienialo?? praca jak praca niema lekko ale ludziska wporzadku byli pozdrowienia dla wszystkich Starych Pracowników [usnięto przez administratora]
zdjecie uzytkownika
robol - 2013-07-17 14:04:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowalem w tunisie ale nie w redzie tylko w weisenfels to jest poprostu hardkor co tam sie dzieje ilu by nie bylo ludzi to i tak musi "peknac" 26 lub 30 tys. swin. A majstry to typowe [usnięto przez administratora] wydzieraja ryje zeby robic dokladnie a barany sa slusarzami lub stolarzami ale nadrabiaja darciem ryja chlopaki jak ktorys sie zle czul to tylko mial do powiedzenia taki [usnięto przez administratora]ze "albo stajesz do tasmy albo wek" juz niemcy byli lepsi bo nawet[usnięto przez administratora]Pozdrawiam i odradzam
zdjecie uzytkownika
ona - 2013-07-25 22:53:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wybieram sie do pracy w redzie, ale po tym co tu czytam to sama nie wiem czy warto. Napiszcie jak tam jest i jak traktowane sa kobiety.
zdjecie uzytkownika
on a - 2013-07-26 10:48:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zalezy gdzie jedziesz czy na rozbior ,pakowanie czy ubój . praca ciezka jak wszedzie trzeba tylko zalapac bardzo szybkie tempo .
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Milex sp.zoo

Twoj email:
Wiadomość: