Opinie o Milex sp.zoo w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Milex sp.zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Milex sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milex sp.zoo w Szczecin

Czesiu

a czy ktoś może mi napisac jak jest tam na uboju?

wracaj do pracy bo jest spoko robi sie niezle ekipa i majstrowie w pozodku helmut tylko szaleje ale to nie powinno cie wystraszyc ja pracuje od niedawna i tez sie zastanawialem czy przyjechac po tym jak wyczytalem te wszystkie wpisy na forum ale polowa sie nie zgadza no fakt wstaje sie w nocy do roboty ale i wczesnie sie konczy caly dzien wolny bo co to takiego isc na 2 a skonczyc o 10 albo idziemy na 10 i do 18. a reszte co tu pisza to same bzdury na sogel jest ok. pozdro.

jak tam sytuacja wyglada na Sogel? miałem 2 lata przerwy i przymierzam sie do powrotu i jestem ciekawy jak sie tam teraz pracuje

anonim 44

O jaka reklama nowy kontrakt podpisany na łopatke i ludzi potrzeba.A (usunięte przez administratora) najgorszych.Gorzej jest napewno w innych miejscach.Raczej ludzie chwalą,Zresztą wszędzie da sie pracowac tylko trzeba chcieć,a nie da sie nic nie robić a zarobić.

Rzeźnik

witam co do rozmowy było wszystko ok tylko nie wszystko sie zgadzało ale to norma żeby zamydlić oczy tylko coś zróbcie z brygadzistą ;ADAMEM 'bo bardzo gnoi ludzi a to gówniarz i zero szacunku dla drugiego WALDEK TO JEGO przeciwieństwo potrafi zrozumieć

Zona

Moj mąż do niedawna pracowała w (usunięte przez administratora) pierwsze słyszę żeby tam jakieś(usunięte przez administratora) było. Chłopaki prawie co weekend jeździli do domu, a to ze sobie czasami popili- przecież to nic złego, w końcu [usunięte przez moderatora] ciężko, nieraz po 12 godz. Jak sie czyta to forum , to naprawdę ludzie wstydu nie maja, żeby wszystkie brudy wyciągać, a czy to prawda... wiadomo przez neta można dużo napisać.

anonim - 2011-08-24 15:05:11Witam!A ta (usunięte przez administratora) o od dawna tam jest?Moze wiecej informacji na jej temat:np wiek i moze chociaz pierwsza litere nazwiska.Z gory dzieki i pozdrawiam.od pączątku a z kim z bgl-u była z kimś z żonatych

od poczatku

anonim - 2011-08-22 19:39:51(usunięte przez administratora) l .Czy sie myle, ale z tego co wiem to juz pracuje.Tak już drugi tydzień pracuje ,bo zostal przywrócony wczesniej,słyszałem że dzieki temudrugiemu majstrowi,szczegołów nie znam,

pracownica

znajoma - 2011-08-16 23:27:16piszę do kobiety MAJSTRA z(usunięte przez administratora) najwna dziewczyno on co wieczor do mie przychodzi nie muszę pisac po co ,czemu nie jest z tobo w domu jak jest zawieszony.Co Ty piszesz za głupoty,chcesz jemu na złość zrobic,co może Cie nie przelecial i jestes rozczarowana.Jaki jest taki jest ,ale ciekawe jak tam do ciebie chodzi sama mieszkasz to bardzo dziwne i ciekawe gdzie./?Fakt że był zawieszony i był j(usunięte przez administratora) ,ale to nic nie znaczy.

(usunięte przez administratora) jest na (usunięte przez administratora) Czy sie myle, ale z tego co wiem to juz pracuje.

wiadomo kiedy majster z Torunia wraca do (usunięte przez administratora)

dziwne bo mój mąż tam pracuje(during) 4 kontrakt i tyle nie zarabia ........a mam wgląd do konta wiec wiem ile przelewają ...... a zresztą tam wszyscy wszystkich kryją ......

to faktycznie w porządku się zachował, a wróci do roboty?

o to chodzi ze nic nie narozrabial to my narozrabialismy przy tasmie a majster jest spoko wziol wine na siebie niemcom bylo glupio bo nie mogli nikogo wywalic spoko gosc z niego pracownnik

do znajomej

A co majster narozrabiał, że jest zawieszony?

piter z duringu

Pracuję na kościach w duringu średnio co miesiąc (usunięte przez administratora) na rękę. Byłem na kilku kontraktach w niemczech ale tu jest najlepiej , siedze już 3 kontrakt i nie zamierzam zmieniać roboty .

zaintresowany

Różne opinie się czyta o tef firmie, ale czy ktoś rzetelnie może powiedzieć jakie są tam teraz zarobki?

stachu

Święte sława, na pewno do niczego się nie nadawał a teraz płacze. Stań na kości to zarobisz a nie cały kontrakt kisty układa imu jeszcze źle

Jak masz (usunięte przez administratora) na godzine to jakie stanowiska zmieniasz zbieranie kist i wykładanie na tasme mięsa nic po zatym,albo zwykła obróbka,napewno nie na kościach

Zostaw merytoryczną opinię o Milex sp.zoo - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Milex sp.zoo?

Kandydaci do pracy w Milex sp.zoo napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Milex sp.zoo