Space Design Biura Architektoniczne

Opinie o Space Design Biura Architektoniczne

mała 2012-01-13 10:32:03
firma bazująca na wyzysku pracowników. Obiecuje się im złote góry, a po przepracowaniu masy nadgodzin jedyne na, co można liczyć to kolejne obietnice, które donikąd nie prowadzą ... Właściciel kombinuje i trzęsie, jak oszczędzić na pracownikach 5 zł, przy tym starając się ich maksymalnie wyzyskać. Dodatkowo jego słownictwo i sposób zachowania są poniżej wszelkiego poziomu. W salonie jest dodatkowo pani manager, która zachowuję się jakby znała się na wszystkim pomimo tego, że nie ukończyła studiów architektonicznych... Jest to osoba, która posiada syndrom Boga i uważa, że wszystko potrafi zrobić lepiej od innych. Przez to praca z tą osobą jest irytująca i nie do wytrzymania na dłuższą metę zwłaszcza, gdy ktoś ma coś do powiedzenia. Nie polecam tej firmy nawet swoim wrogom..
jane 2012-01-13 10:32:53
Całkowicie sie zgadzam i nie polecam nikomu! Zarowno potencjalni pracownicy jak i klienci powinniscie trzymac sie od tej firmy z daleka!
brak słów...
anonim 2012-01-13 10:34:09
więcej opinii na temat tej firmy pod hasłem "art home group"
anonim 2012-01-13 10:37:04
Człowieku do momentu kiedy nie weźmiesz czegoś do ust i spróbujesz nie będziesz wiedział czy to czekoladka czy (usunięte przez administratora). Mateusz jeżeli tak Ci naprawdę na imię ogarnij się!
Mimo 2016-05-18 16:31:01
Mam fajne wieści co do tej firmy, podobno idą podwyżki i to już niebawem, generalnie odkąd zmieniły się rządy to jest naprawdę, ale to naprawdę dobrze, morale i atmosfera jest coraz lepsza i coraz śmielsza, bardzo zachęcam do podjęcia tutaj pracy zarobkowej
Zostaw swoją opinię o Space Design Biura Architektoniczne - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Space Design Biura Architektoniczne