PH SPOKO

Wałbrzych

Opinie o PH SPOKO

? 2010-10-01 22:10:11
to firma w której pracuje się za darmo
ja 2011-02-17 10:16:22
Też pracowałem....co tu dużo mówić rotacja w firmie mówi sama za siebie...jeżeli chcesz być PH i zarabiać 1200zł na rękę to praca dla ciebie...prowizja to kpina z tego co wiem to największa oscylowała w granicach 160zł hahaha .....wizytówki wypisywane odręcznie...kierowniczka działu sprzedaży ma wymagania jak w wielkiej korporacji i nie potrafi sobie zbudować dobrych relacji z pracownikami,ale za takie warunki nikt nie obdarzy nikogo szczerymi dobrymi relacjami...
Nie polecam tego pracodawcy!!!
anonim 2011-05-31 12:23:34
To co się dzieje w tej firmie, to jakieś nie porozumienie. Nie mogą znaleźć pracowników bo terror tam wprowadzają niesamowity, zero szacunku do ludzi
Zazdość, zawiść, nawet wobec swoich klientów są nie w porządku.
Jak miałam iść na rozmowę to tuż przed nią grono moich znajomych mających styczność z tą firmą zadzwoniło do mnie żeby ratować mi życie, bo tam by mnie dosłownie zgnoili.
Więc powodzenia im życzę przy szukaniu przedstawiciela,
bo nikt nie będzie chciał pracować tam w takiej atmosferze i za takie pięniądze.!!!
anonim 2014-11-28 14:16:56
Sytuacja w W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na rynku pracy jest kiepska, więc właściciele wykorzystują ten fakt i mają ludzi do pracy za marne grosze.Zgadzam się, że ludzie nie są doceniani, nie mówiąc o szacunku. Nie polecam tej firmy, ale cóż...
maka 2016-04-23 09:08:57
Wlasnie wczesniejsze opinie nie były zbyt przychylne i sprzyjacae opinii pracodawcy, wlasciwie to dobrze, ze ludzi ebez ogrodek piszą prawdę, tak to firma wyglada na stabilną zamują sie sprzdaza materiałow biurowych,chemicznych,papierowych.
Zostaw swoją opinię o PH SPOKO - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PH SPOKO