MK-Projekt S.C.

Zgierz

Opinie o MK-Projekt S.C.

admin 2015-08-14 11:04
Warto zatrudniać się w firmie MK-Projekt S.C. na dłuży okres? Wiesz jaki typ pracowników ceni sobie szef? Dodaj swój komentarz! Czekamy na Twoją opinię.
Magda 2017-05-05 17:22
Absolutnie nie zgodze sie z negatywnymi opiniami mam wrazenie ze nie sa wiarygodne...jako biuro projektowe w naszym przypadku sprawdzili sie rewelacyjnie...firma wiarygodna, rzetelna super wspolpraca w naszym przypadku meilowa . Mieszkamy za granicą i zlecilismy zaprojektowanie domu wraz z formalnosciami zwiazanymi z pozwoleniem na budowe. Wspolpraca przebiegala bardzo dobrze Pani Dorota informowala nas o wszystkim co dzieje sie na kazdym etapie. Domek bardzo nam sie podoba.
Przede wszystkim Pani Dorota SłUCHA inwestora co rzadko sie zdarza, proponuje i radzi ale nic nie narzuca. Za nim wybralam tą pracownie odbylam dwie rozmowy w innych biurach w Zgierzu i bardzo sie ciesze ze dokonalismy takiego wyboru.
Na pewno bedziemy polecac biuro wszystkim ktorzy beda zamierzali cos projektowac budowac itp.
Magda i Daniel
Zostaw swoją opinię o MK-Projekt S.C. - Zgierz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MK-Projekt S.C.