Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych

Lubiąż

Opinie o Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych

kuzyn 2014-11-18 20:12:34
Pacjenci mogą liczyć tylko na podaniu silnych leków na uspokojenie.Bywa że jeden drugiemu dokucza,pacjent spokojny wpada w większą depresję.Wychodząc do toalety personel nie zwraca uwagi co robi i jak długo przebywa tam pacjent,co nie dawno doprowadziło do zasłabnięcia i zgonu.
pacjent 2015-04-06 16:56:10
Jestem zbulwersowana kolejny raz byłam przyjęta do szpitala z kotem w izbie przyjęć czy to jest miejsce odpowiednia dla zwierzaka-gdzie sanepid ,pani rzecznik.
ciekawski 2015-04-06 16:58:19
tam wszyscy pacjenci maja kota wiec co za róznica?
xxx 2016-04-20 11:43:11
według mnie dyskusja na temat tego nieszczęsnego kota jest zwyczajnie zbędna. Najważniejsze, że żadnemu z pacjentów nic się nie stało i że kot nie stanowił niebezpieczeństwa. Zastanawiam się w sumie, czy takie placówki są mocno kontrolowane pod takim kątem
Zostaw swoją opinię o Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych - Lubiąż
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych