BT Electronics Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o BT Electronics Sp. z o.o.

masakra 2014-12-04 17:10:23
Firma tragedia. Tylko kilku pracowników dostaje dobrą pensję reszta śmieszne pieniądze nieadekwatne do obowiązków. Na wszystko zawsze brakuje pieniędzy pomimo że firma działa i zarabia np. naprawy samochodów służbowych. Jak chcesz codziennie się wkurzać na zarobki i niekompetencję i zadufanie kierownika Rafałka lub wiceprezesa Piotrusia to śmiało :)
Haha 2016-03-14 21:16:48
Jest jeszcze gorzej. Zarobki żałosne, standard pracy j.w. na wszystko brakuje kasy (naprawy samochodów - większość to graty, narzędzia itp) a jednocześnie zarząd potrafi wywalić w błoto grubą kasę na jakieś bzdury. Oszczędzają na pracownikach i jakości ale nie na swoich poronionych pomysłach. Szyją nawet na klientach korporacyjnych. Już kilka razy firma miała bankrutować, i zwalniała ludzi albo sami odchodzili bo były problemy z płatnościami. Po ostatniej takiej przewałce rafał został kierownikiem haha, bo nikogo innego już nie było to może wiele powiedzieć o jego zdolnościach.
Najlepszy jest w-ce prezes który jest bardziej skąpy niż Szkoci w kreskówkach. Lubi oszczędzać na ogrzewaniu :) i wszystkim tym na czym nie powinien. Oczywiście poza swoim wynagrodzeniem. Pewnie to pralnia brudnej kasy bo pomimo że więcej tam debilizmu niż gdziekolwiek indziej, pieniądze mają ale tylko chwilowo bo zaraz się rozpływają tajemniczo i nie ma od lat na podwyżki lub premie dla pracowników :)
Zostaw swoją opinię o BT Electronics Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BT Electronics Sp. z o.o.