Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Wasko Trans

Pracowałeś w firmie Wasko Trans i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
1234567890 - 2013-03-04 20:41:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dołączam sie do opinii. Zdecydowanie nie polecam !!!
zdjecie uzytkownika
Arek - 2015-12-11 23:45:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@1234567890 powiesz coś więcej na temat tego czemu nie polecasz i co sprawiło, że masz taką opinię? Czytając taką ogólną opinię nie wiem czy kierownictwo słabe czy może płaca, albo coś innego. A może jesteś z konkurencji i wszystko jest okej :) Więc daj proszę znać. Pozdrawiam.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Wasko Trans !

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wasko Trans

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: