Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Wasko Trans

Pracowałeś w firmie Wasko Trans i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-12-26 10:12:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Daj poznać tą spółkę innym. Nie chowaj bardzo przydatnych informacji wyłącznie dla Siebie. Siewierz to miasto osób pracy, pozostaw własną opinię o spółce Wasko Trans . Inni obywatele z całą pewnością będą Ci za to ogromnie wdzięczni. Czy ta spółka w ogóle prowadzi rekrutację? Jeżeli tak to na jakie stanowiska najbardziej się opłaca składać CV? Pomóż innym ludziom podjąć prawidłową decyzję i perfekcyjnie dobrać pracodawcę do osobistych oczekiwań.
zdjecie uzytkownika
1234567890 - 2013-03-04 20:41:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dołączam sie do opinii. Zdecydowanie nie polecam !!!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wasko Trans

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Wasko Trans ?
Zadaj pytanie
x