Transpec S.C.

Leżajsk

Opinie o Transpec S.C.

admin 2015-08-14 09:54:08
Macie informacje odnośnie pracy w firmie Transpec S.C. ? Jak wyglądają u nich staże lub praktyki, czy zatrudniają dużo osób? Czekamy na Wasze opinie o pracodawcy!
NN 2016-01-03 20:25:49
Dziad trans!!!! za 9 dni jazdy po Europie 350 zł to jakaś kpina . Miało być niby do podstawy 20 euro na hotel i 20 euro dieta na dzień a w rzeczywistości jedna wielka bujda ... dość ze dostajesz zleceniowke na trasę która niby masz robić i wracasz to między czasie jeszcze robisz przeżuty ... firma nie godna zaufania .
Jeszcze auto straciło światła po drodze i nocą musiałem jechać z mrugajacymi światłami ponieważ pracodawca nie kazał stać przy porcie tylko ,, radzic sobie samemu " . I to ma być człowiek który szanuje drugiego człowieka ... jeden wielki koszmar . NIE POLECAM !!!
tc 2016-02-18 20:19:47
Po pierwsze to naucz się czytać w jakiej firmie się zatrudniłeś to raz
po drugie zatrudniłeś się na naukę i zgodziłeś się na umowe zlecenie po trzecie koszmar to tacy jak TY kolego nic nie wiedzą,nic nie robili a milion by chcieli. Po czwarte , mam nadzieję ,że wiesz co grozi za obrazę i zniesławienie.
Zostaw swoją opinię o Transpec S.C. - Leżajsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transpec S.C.