Nova Group S.C.

Żory

Opinie o Nova Group S.C.

Urszula 2014-09-27 15:48
Rozmowa kwalifikacyjna u nich to tragedia, byłam na czas kazano mi czekać 20min bez potrzeby bo pan prezes jadł,rozmawiał itp. Po rozmowie długiej, pytania dotyczące rodziny, zbyt osobiste !! zarówno do mnie jak i mojej koleżanki nie zadzwonił i nie poinformował o zakończonym procesie rekrutacji a przecież poświęciłyśmy czas, i obie ( oczywiście w innych zupełnie terminach) czekałysmy na spoźnionego prezesa . Olewcze podejcie, odradzam
Róża 2015-04-13 17:56
Zgadzam się z wpisem powyżej. Też czekałam ok. minut aż "Szanowny pan Prezes" raczył ze mną porozmawiać.Następnie jednym z pierwszych pytań było pytanie o moją rodzinę, skąd pochodzę, gdzie pracuje mój mąż, jakie wykształcenie mają moi rodzice i oczywiście-dlaczego nie mam dzieci. No to już była przesada! W zasadzie miałam wrażenie, że moje doświadczenie zawodowe było mało ważne. Zero szacunku. Jeszcze mi zakomunikował, że on mało płaci swoim pracownikom....to normalnie mnie....zachęcił. Współczuje pracownikom tej firmy współpracy z takim......żenującym człowieczkiem.
arsek 2016-05-04 22:13
Niestety czasami pytania ktore nie powinny padac na rozmowie padaja, pracodawcy chca wiedziec czy na stale sie wiazesz czy nie
znieszmaczony 2017-07-25 09:14
Na rozmowie padły pytania o: stan cywilny, dzieci (czy mam i czy planuję!!!!), o wykształcenie rodziców, rodzeństwa. Co to ma być????? Talk show czy rozmowa rekrutacyjna? A mówienie doświadczonemu handlowcowi, że nie będzie płacił tyle ile się oczekuje (zgodnie z doświadczeniem i umiejętnościami), tylko płaci się minimum, tak aby handlowiec miał motywację zapierdzielać. Prosze wybaczyć, ale z takim podejściem proponuję poszukać początkującego studenta, ponieważ szanujący się handlowiec nie pozwoli sobie na pracę na takich warunkach.
Zostaw swoją opinię o Nova Group S.C. - Żory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nova Group S.C.