Nova Group S.C.

Żory

Opinie o Nova Group S.C.

Urszula 2014-09-27 15:48:52
Rozmowa kwalifikacyjna u nich to tragedia, byłam na czas kazano mi czekać 20min bez potrzeby bo pan prezes jadł,rozmawiał itp. Po rozmowie długiej, pytania dotyczące rodziny, zbyt osobiste !! zarówno do mnie jak i mojej koleżanki nie zadzwonił i nie poinformował o zakończonym procesie rekrutacji a przecież poświęciłyśmy czas, i obie ( oczywiście w innych zupełnie terminach) czekałysmy na spoźnionego prezesa . Olewcze podejcie, odradzam
Róża 2015-04-13 17:56:19
Zgadzam się z wpisem powyżej. Też czekałam ok. minut aż "Szanowny pan Prezes" raczył ze mną porozmawiać.Następnie jednym z pierwszych pytań było pytanie o moją rodzinę, skąd pochodzę, gdzie pracuje mój mąż, jakie wykształcenie mają moi rodzice i oczywiście-dlaczego nie mam dzieci. No to już była przesada! W zasadzie miałam wrażenie, że moje doświadczenie zawodowe było mało ważne. Zero szacunku. Jeszcze mi zakomunikował, że on mało płaci swoim pracownikom....to normalnie mnie....zachęcił. Współczuje pracownikom tej firmy współpracy z takim......żenującym człowieczkiem.
arsek 2016-05-04 22:13:33
Niestety czasami pytania ktore nie powinny padac na rozmowie padaja, pracodawcy chca wiedziec czy na stale sie wiazesz czy nie
Zostaw swoją opinię o Nova Group S.C. - Żory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nova Group S.C.