SARAFIS

Orły

Opinie o SARAFIS

tede 2014-12-30 18:56
Witam, pojawiło się ogłoszenie na kierownika proszę o opinię na temat tej firmy czy warto starać się tam o pracę.
pracownik 2015-07-15 12:02
Jeśli szukasz pracodawcy, który zapewni Ci rozwój zawodowy, poprzez szkolenia, rozglądasz się za pracą ze stabilnym zatrudnieniem i taką, która będzie Ci sprawiała przyjemność, oczekujesz za ciężką pracę godnego wynagrodzenia - ODRADZAM.
Matti 2016-04-03 10:51
Nie polecam. Zlote gory tylko w teorii, radze poczytac w internecie o pracownikach poszkodowanych przez firmie i nieplaconych skladkach zus. Daje do myslenia.
Daniel 2016-10-06 11:44
Pracowałem tam kilka lat, zawsze wypłaty na czas z opłaceniem podatku nie było problemu. Praca raz ciekawa raz mniej, intensywna raz mniej, to różnie bywało, jednak ogólnie jestem zadowolony.
L. 2016-10-11 20:53
Zatrudniają na krótki okres czasu a później bezpodstawnie zwalniają.... Starą kolekcję wystawiają na sklepie jako nową i myślą, że ludzie tego nie widzą... Żałosne...
Daniel 2016-11-08 14:20
Cześć,

Ja pracuje w sklepie Sarafis jako sprzedawca w Gorlicach, wcześniej jako magazynier, ja tam wybredny nie jestem, ale mogę potwierdzić, że pracodawca uczciwy, najpierw 3 miesięczny okres próbny, potem umowa na czas nieokreślony. Wypłata naczas
Iwona 2017-03-10 20:33
Tragedia!! Szkoda słów nie uznają żadnych reklamacji.... buty raczej nie są oryginalne skoro wytrzymują tylko rok a potem po całości się zozlaza do tego mówią Ci ze to wina naturalnego zużycia (czyli jak kupisz buty to maja stać na półce) i przemoczenia ( czyli znajdźcie mi takie które są wodoodporne ???? !!!! Porażka ! ODRADZAM!!!!
Kuba 2017-05-16 00:05
Wielka ściema nigdy tam nie pracował żaden Daniel
Zostaw swoją opinię o SARAFIS - Orły
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SARAFIS