Intredo Media Sp. z o. o.

Kraków

Opinie o Intredo Media Sp. z o. o.

Michał 2015-02-23 21:50:01
Byłem na rozmowie dotyczącej stanowiska Programisty PHP. Rozmowa fajna. Osoba, która ze mną rozmawiała była kompetentna (programista). Warunki finansowe ok, ale test był bardzo trudny. Po tygodniu otrzymałem odpowiedź odmowną ze względu na niewystarczające umiejętności ;/ No nic. szkoda. Mogę tylko napisać, że mają zajebiste biuro, bo pracować nie było mi dane.
malina 2015-06-10 17:55:56
Niestety nie przeszłam procesu rekrutacji. Natomiast atmosfera zarówno wnętrza biura, jak i ludzi z którymi miałam okazję się tam spotkać wywarła na mnie niesamowite wrażenie. Rozmowa rekrutacyjna w Intredo Media zainspirowała mnie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych, podjęłam studia podyplomowe.
Tomasz 2015-09-17 16:37:58
też jestem po rozmowie i ciekawi mnie jak tam się pracuje. Test rzeczywiście trudny ale rekruter mocno kumaty. rozmowa byla dość luźna- młodzi ludzie. Nie ma za wiele informacji w necie o firmie, ale coś tam będą dopiero rozwijać więc w sumie pewnie nie ma jeszcze za bardzo o czym mówić. W samym biurze było dość wesoło ale więcej niestety nie wiem bo nie widziałem ^^ typowy start-up
rekruter 2015-12-02 15:30:14
ostrzegam przed firma !!
w pełni nie kompetentni.
Aplikowałem na stanowisko w firmie intredo po jakimś czasie dostałem odpowiedzieć ze jestem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną i ze dostane maila z potwierdzeniem - maila NIE DOSTAŁEM po czym dzwonie spytać czy w takim razie rezygnują z mojej kandydatury po czym się dowiaduje że Pani się pomyliła wysłała nie tam gdzie trzeba... następnie już w firmie po rozmowie dostaje informacje ze oddzwonią do mnie do paru dni z pozytywna lub negatywna decyzja i oczywiście firma nie wywiązuje się ze swojego słowa i nie dostaje ŻADNEJ informacji . Odradzam jakichkolwiek kontaktów z tą firmą
dyzio1232 2016-04-14 23:35:38
Mozecie podac widly jesli chodzi o place na stanowisku programisty?
Anula 2016-06-08 18:09:48
Cóż za precyzja w modyfikacji profilu ;)
Patryk 2016-08-19 11:41:54
Dziwne zasady rekrutacji, nie podają informacji na temat zarobków ani obowiązków nawet na 3 etapie rozmów. Rekruterka ma dość lekceważacy stosunek do kandyadatów.
Stefanov 2016-08-30 09:30:36
Jeśli ten test był trudny, to chyba jesteś początkującym programistą i to total junior :)
Marian 2016-08-30 09:35:11
Opłacanie tak, jednak dwie umowy zlecenia i od jednej 200 zł odprowadzany ZUS. Teraz prawo się zmieniło, to już wałów nie mogą kręcić.
majki 2016-08-30 10:39:27
Fajnie, że jest stabilna praca, ale jaka jest atmosfera?
Zostaw swoją opinię o Intredo Media Sp. z o. o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intredo Media Sp. z o. o.