Opinie o MARIO TRANS A. i M Kobylińscy sp.j w Choroszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MARIO TRANS A. i M Kobylińscy sp.j. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MARIO TRANS A. i M Kobylińscy sp.j o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARIO TRANS A. i M Kobylińscy sp.j w Choroszcz

Jak w MARIO TRANS A. i M Kobylińscy sp.j wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Kierowca Nowy wpis

Pytanie czy w systemie 2/2 umowa na pełny etat?Gdzie podmiany kierowców -baza-czy gdzieś na zachodzie ?Z góry dziękuję za odp.

Nowy wpis

@Kierowca

Witam. Zmiany kierowców - baza. Umowa do uzgodnienia.

Volvo Nowy wpis

Widać coraz trudniej znaleźć kierowcę na kierunek Anglia na zachodzie kraju dniówka 400-450zł w kółku tygodniowym i jest problem .

Skoro masz tyle odwagi, to podpisz się. Mam wrażenie, że nigdy nie pracowałeś w tej firmie, tylko robisz złośliwy hejt..

Jak wyglada proces rekrutacyjny w tej firmie?

@Marcin

o co Ci chodzi ? dzwonisz, umawiasz się na rozmowę i uzgadniasz jak i gdzie dla mnie jest ok. robota jest, w miarę ułożona. kasa jak uzgodniona i na czas. auto serwisowane na bieżąco i co też ważne, wszystkie płatności za autobany i serwisy zorganizowane. nie stoisz, nie czekasz aż dziad przeleje.dla mnie narazie jest dobrze.polecam.

tomasz
@pracujący

Kolego może porozmawiamy prywatnie przez tel bym o kilka rzeczy zapytał ,ja jest z dietami jak wygląda umowa i czy pod stołem płatności czy wynagrodzenia są od frachtu kilometra jak wygląda urlop i inne potrzebne info .pozdrawiam liczę na odzew

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MARIO TRANS A. i M Kobylińscy sp.j? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Zatrudnię kierowcę C+E stałe miejsca Kontenery wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Mario Trans?

Agnieszka

Kto pyta? Zainteresowany pracą czy GoWork, bo ma brak wpisów.

Witold
@pracujący

Mógłbyś napisać coś o poziomie wynagrodzeń, który oferuje pracodawca? Twoja opinia wygląda zachęcająco, dlatego chciałbym zweryfikować, czy można dobrze zarobić.

@Witold

Za wrzesień mam ponad 7000, w domu byłem 2 x po 4 i 3dni . wszystko w czas

Grzesiek

Czy firma potrzebuje teraz pracowników? Na jakie zarobki można liczyć?

Artur
@Grzesiek

Jest ogłoszenie ,że szuka na system 2/1 lub 2/2 na kierunek Anglia.Jak z kasą i umową nie wiem,też jestem ciekaw,może jakiś kolega co robił lub robi podzieli się swoją opinią,bo widzę ogłoszenie dość często.

@Grzesiek

ogłoszenie było aktualne 2 dni. stawka dzienna ,250-300 zależy od systemu. kasa na czas.

Tomasz

Hehe dwie osoby zwalniają samochód w firmie Mario-trans. Powodzenia :)

m
@Tomasz

napisz jeszcze, że zarabiały po 2000-2500 tygodniowo i to im nie pasuje

Tomasz
@m

Pasowało. Nagłe zmiany nie pasują które są niekorzystne dla kierowcy. Nie wspomnę o umowie na pół etatu.

Wesoły
@Tomasz

Jeździ ktoś w systemie 2/1 lub 2/2 jak to wychodzi ,umowa na pełen etat?Płaci dniówkę,czy km?

Julita

@on czyli Ja Pamiętaj, żeby na forum nie posługiwać się danymi personalnymi konkretnych osób. Sytuacja, która opisujesz jest bardzo niepokojąca i alarmująca. Uważam, iż powinieneś to gdzieś zgłosić. Dalej pracujesz w Mario Trans, czy postanowiłeś stamtąd odejść?

on czyli Ja

Drodzy koledzy pytacie dlaczego jest taka duża rotacja. (usunięte przez administratora) Po drugie wszystkie ustalenia jakie poczynicie są i tak nie respektowane przez szefa. Po trzecie co byś nie zrobił i jak to zrobiłeś w nie odpowiedni sposób. Reasmując , psychicznie doprowadzi cię prawie do obłędu

BSI

Szuka w systemie 2/1 ,to jeden to ile,bo chyba nie 6-7dni?Kasa za to 7tys(netto,czy brutto?).Było chwilę temu ,że system 2/2 i co nie ma chętnych?Chyba sporo wzięli tych aut,że ogłoszenie co miesiąc?To jak to jest?

Sledź
@BSI

Nie ma tam systemu 2/1 , znaczy się wg.nich jest to 3-5dni z nastawieniem na 3.

Kierowca bombowca

To jak tam jest prawdę ktoś powie? Bo nie wiem czy zwalniać się i iść na 2/2 wrzuca ogłoszenia po grupach to chyba za dobrze nie jest... Volvo to nie wszystko...

Julita

@KB Bardzo Ci dziękuję za Twoją opinię o Mario Trans. Cieszę się, że współpraca z tą firma jak do tej pory przebiega dla Ciebie pomyślnie. Myślę, że istotną kwestią dla użytkowników forum byłaby informacja, czy ten pracodawca daje swoim pracownikom ubezpieczenie zdrowotne? @Zbyszek Często duża rotacja wynika z nieustannego rozwoju danej firmy - tak może być w przypadku Mario Trans. A jesteś zainteresowany aplikowaniem tam?

Zbyszek

Panowie co tam jest nie tak ,że jest taka rotacja?Ogłoszenie dość często się pojawia,co daje do myślenia.

kierowca
@Zbyszek

Panowie, ja proponuję wziąc się za pracę, zamiast wypisywac bezpodstawne bzdury na czyjś temat, za darmo nikt nie płaci!

KB
@Zbyszek

Nawet u Morawieckiego jest rotacja. Dochodzą nowe auta, ktoś zachoruje, innemu za długo. Są możliwości, wypłata na czas.

KB

witam. widzę, że piszą tu głównie Ci którym chyba podziekowano w firmie. maro, adam itd. takich stawek ani takiego naliczania jak pisz maro nigdy nie było w tej firmie. mi dobrze się pracuje , kasa i wypłata ok. tylko czasami mało w domu, ale polecam.

Mietek
@KB

To ile teraz jest z km??? Firma w związku z rozwojem poszukuje do pracy na stanowisko: kierowca międzynarodowy kat. C + E ha ha ha ....

Julita

@Adam, możesz napisać, czego konkretnie dowiedziałeś się od byłego pracownika Mario Trans, co wpłynęło na Twoją decyzję odnośnie do zatrudnienia w tej firmie? Swoją wypowiedzią zainteresujesz innych użytkowników rozważających współpracę z tym pracodawcą.

Julita

Szukałam ofert pracy w Mario Trans i niestety nie trafiłam na żadne otwarte rekrutacje w tej firmie. Czy wiecie coś na ten temat? Może ma ona w planach rozpoczęcie kilku w najbliższej przyszłości? Jak w tym momencie ocenicie warunki zatrudnienia proponowane przez tego pracodawcę? Swoimi wypowiedziami zainteresujecie innych użytkowników rozważających współpracę z Mario Trans.

Szaman

Hahaha Dark net normalnie hahah

Julita

@Marcinowy, użyłeś określenia "dogadać". Czy to oznacza, że mogłeś negocjować warunki zatrudnienia z Mario Trans? Planujesz dalszą współpracę z tym pracodawcą? Jakie obowiązki wykonywałeś? Bardzo Cię proszę o wypowiedź na ten temat.

Marcinowy

Ja tam rok temu pracowałem było ok z kasą i z robotą, czasami mały poślizg był ale wiadomo tak jak wszędzie, ogólnie da się dogadać,

Tymon

Jaką macie atmosferę w pracy? To jest więcej niż rotacja!

Zostaw merytoryczną opinię o MARIO TRANS A. i M Kobylińscy sp.j - Choroszcz

• Jak się pracuje w MARIO TRANS A. i M Kobylińscy sp.j?

Zobacz opinie na temat firmy MARIO TRANS A. i M Kobylińscy sp.j tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

MARIO TRANS A. i M Kobylińscy sp.j
2.3/5 Na podstawie 25 ocen.

MARIO TRANS A. i M Kobylińscy sp.j