Opinie o Parkmar Inkaso Piechoccy Spółka Jawna w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Parkmar Inkaso Piechoccy Spółka Jawna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Parkmar Inkaso Piechoccy Spółka Jawna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Parkmar Inkaso Piechoccy Spółka Jawna w Kielce

Magnus

Pracowałem prawie rok w Poznaniu, nigdy więcej takich firm, żerujących na ludziach i pracownikach, poganianie na każdym kroku, najlepiej jakbyś pracował całą dobę, chamskie odzywki, kierownik uważał się za Boga, a to zwykle zero, żonka pracowała również w tym oddziale. Naciąganie ludzi na pożyczki do maksimum, a potem straszenie itp. Lichwa, chamstwo i nic innego

@Agent

To ktoś robi te nadgodziny skoro kasa taka sama? Nie prowadzi się ewidencji godzin, żeby to później ładnie rozliczyć? No trochę tego nie rozumiem, to praca na zleceniu?

shogun

Ma ktoś email do nich?

Tomasz Nowy wpis
@shogun

Ze mną kontaktowali się z kadry@team24.com.pl ale zapomnij żeby się odważyli podpisać pod wiadomością nazwą firmy. Jak wprost zapytasz jaką firmę reprezentują również się "nie przyznają" - bardzo brzydko to pachniało.

Tomasz Nowy wpis

Uwaga, jeżeli już chcesz spróbować i się przekonać jak ta firma traktuje swoich ludzi to okej, tylko jedna rada, pilnuj jak oka w głowie żeby podpisali z Tobą umowę! Wymagaj tego od razu, w moim przypadku była przekładana z dnia na dzień przez cały okres szkolenia, na końcu doszło do zgrzytu ponieważ zacząłem naciskać, aby się wywiązali. Finalnie nie zapłacono mi za pracę.

Magnus

@Magnus

Niestety czytam tutaj też inne bardziej negatywne niż pozytywne opinie od pracowników. Ktoś napisał o ciągłym dokładaniu obowiązków. Czy wraz z nowymi obowiązkami zarabia się więcej czy pensja stoi w miejscu? Zdarza się tak, że obowiązków jest za dużo i trzeba pracować po godzinach?

Agent Nowy wpis
@Gość

O podwyżce można sobie pomarzyć. Mają to w (usunięte przez administratora) czy robisz nadgodziny czy nie. Pensja i tak jest taka sama. Dla nich jesteś nikim. Liczy się tylko zebrana kasa.

@Agent

Helena

Jakie wynagrodzenie ma na dzień dzisiejszy doradca ds pożyczek? 6 lat temu wisiało ogłoszenie na ten etat i podawali przedział 2,5-3 tys, duża jest teraz różnica? Jest szansa na zarobienie premii jak wypracuje się plany lub je przekroczy? Jakie obowiązki są na tym stanowisku związane z prawem jazdy, bo właśnie ono jest też wymagane?

Windykator Terenowy

krótka rozmowa, szybka decyzja o moim zatrudnieniu, zaprosznie na szkolenie w bydgoszczy, na miejscu miała być umowa, umowy nie było, miałą być za dwa dni, nie było, miałem zaczynać pracę w poniedziałek i dostać umowę - nie było. W niedziele wieczoerm z nitegonizowego otrzymałem sms o jeszcze jendym szkoleniu. Same kłamstwa bez umowy nie ma podstaw prawnych do wypłacenia mi za stracony tydzień! A szkolenie polegało na 10-12 godzinach pracy dziennnie!

Czy chce pan byc bogaty

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Tragedia. Brak szacunku do współpracowników.

Okropni

To prawda okropna firma i właściciele!!!

@Okropni

Prawda. Od tych ludzi trzeba się trzymać z daleka. Wynagrodzenie na umowie najniższe, reszta pod stołem. Obowiązki wiecznie dokładane, zero szkoleń, "koordynator" śmiechu warte... nie ma pojęcia jak szkolić ludzi, bo sama nic nie wie:)

Ewelina

Nie no zarzucić komuś, że podobno niczego nie wie? Możesz to głębiej uzasadnić? Czemu niby miałaby nie mieć pojęcia a jednak być koordynatorem?

@Ewelina

Byłyprawiepracownik

Robią problem z podpisaniem umowy. Najpierw zapraszają Cie na szkolenie do Bydgoszczy (dla części będzie to znaczna odległość) gdzie ma już na was czekać umowa, a umowy nie ma, jest nam obiecana za dzień, potem za dwa, na końcu wracamy do domu bez umowy, nasz przełożony pomimo iż umowa była inna wymyśla sobie jeszcze jeden tydzień szkolenia w tedy my nabieramy wątpliwości co do rzetelności firmy, chcemy je rozwiać, przełożony się denerwuje, my też. Oni bezczelnie odmawiają zapłaty nawet tych "groszy" za tydzień bo przecież nie muszą, bo nie masz umowy wypstryknęli Cie na dutka :) Tak firma.

ktoś
@Byłyprawiepracownik

Dokładnie, tez miałam taką syttuację, ciągłe zbywanie z umową, miała być po nowym roku, a późnej zrezygnowali bo noby sie nie sprawdzilam. Postraszylam zgłoszeniem do pipu i nagle się zlecenie znalazlo i oplata za szkolenie.

@ktoś

I przepraszam wcześniej żadnej umowy nie miałeś, czy po prostu jakieś dzieło czy zlecenie? Bo to dwie różne kwestie, fajnie jakby zostały przez Ciebie rozwiane.

admin

Osoby chcące zatrudnić się w firmie Parkmar Inkaso S.C Jakub Piechocki, Marta Piechocka poszukują o niej informacji. Pomóż i skomentuj.

BIBI
@admin

jAK CHCESZ PRACOWAĆ PO 20 GODZ DZIENNIE TO PROSZE BARDZO A WYNAGRODZENIE NIE ADEKWATNE DO WYKONYWANEJ PRACY

@BIBI

czy dostał Pan chociaż umowę, mnie zwodzili 3 miesiące

Ehe

Ja kiedyś u tych januszy biznesu przepracowałem dwa tygodnie bez umowy i odszedłem. To było z 8 lat temu, jak widać nic się nie zmieniło :D nie chcieli mi zapłacić,.postraszylem skarbówka i pip dopiero zapłacili

@Ehe

Sprzedajesz właśnie patent dla potomnych? Z tym, że nic się nie zmieniło raczej odnosisz się do ewentualnej sytuacji z kasą? Bo co jak co chyba w samej firmie przez tyle lat musiały jednak zajść jakieś zmiany, co nie?

Pani M

Słyszałam, że ktoś może nie lubić swojej pracy albo może mu się nie chcieć pracować, ale tutaj to przekroczone są wszystkie możliwe granice. Nie wiem na jakiej podstawie rekrutują ludzi, ale biorą tych mało bystrych. Cieszę się, że nie doszło do finalizacji. Ta firma to jest jedno wielkie nieporozumienie.

Teresa
@Pani M

Przekroczone wszystkie możliwe granice, czyli jakie? Ja rozumiem, że na pierwszy rzut oka jest to już jakaś ukierunkowana opinia, jednak osobiście nie pogardziłabym bardziej szczegółowym rozwinięciem tematu :) Czy rekrutacja składała się z kilku etapów? Przecież już na jej podstawie powinni eliminować tych "mało bystrych"

klientka

to jest jakiś (usunięte przez administratora), sprawdzili dokumenty, sprawdzili siedziby i cisze, a po tygodniu - brak akceptacji pożyczki. Jak czytam te komentarze to mi skóra na plecach cierpnie - ciesze się ze nie dostałam pożyczki w tej firmie. A resztę zgłaszam jako wyłudzenie dokumentów.

Aneta
@klientka

No komentarze zbyt ciekawie nie brzmią. Jak sprawa się rozwija?

Beznadziejna firma. Praca po 12 godzin. A ten kierowniczyna próbował mi wpajać, że pożyczkobiorcy to tacy przestępcy. Jedyne co tam było bliskie przestępstwa to działania jakie podejmował w stosunku do pożyczkobiorców. Straszenie i tego typu rzeczy. Podziękowałem szybko i nie polecam.

Ewelina

Straszenie? A czemu pożyczkobiorca miałby być przestępcą, bo nie czaję?

AGATA

KOMPLETNIE SIE NIE ZGADZAM PRACOWAŁAM Z NIMI DŁUGO I NIGDY NIE NARZEKAŁAM NA TRAKTOWANIE CZY PENSJE A KAŻDA NADLICZBOWA GODZINA PRACY BYŁA ROZLICZONA, NIE JEST TO PRACA DLA LUDZI KTÓRZY MYŚLĄ ZASADĄ: CZY SIĘ STOI CZY SIĘ LEŻY TO 5 ZŁ SIĘ NALEŻY!

misiek
@AGATA

to moze w innej firmie pracowałaś :)

Setherek
@AGATA

HAHAHA "płatne nadgodziny" w tej firmie to żart. Coś takiego tam w ogóle nie istnieje, nie ważne ile z siebie dajesz, i zasuwasz po 10 - 12 godzin dziennie, to dodatkowych pieniędzy nie zobaczysz

@AGATA

Bo widać na odległość że to ściema.

@1234

Kurcze, a ja nie widzę, że na odległość to ściema. Ty po czym to wnioskujesz?

Metron

Ludzie nie rozumiem was jak można pracować w takiego typu firmie. Czy niektórzy nie mogą znalesć pracy w normalnych pracach Np kopalnie, huty, kierowcy w firmach itp? czy po prostu nabijając ludzi w butelkę i strasząc spełniają swoje barki z dzieciństwa ( i tu pewnie poleje się hejt) ale pracując dla lichwy która jest przestępstwem w białych rękawiczkach sam jest się takim przestępcą. Pozdrawiam i życzę opamiętania.

@Metron

To nie jest lichwa żadna. Porządna firma udzielająca pożyczek nie ma ukrytych opłat i innych kruczków. Wszystko jest wyliczone w umowie jak byk ile jest do spłaty jaka prowizja RRSO, oprocentowanie pożyczek. Powtarzam to nie jest rzadna lichwa. Porządna,profesjonalna firma mająca kilka ofert pożyczkowych. Ja u nich mam zobowiązanie finansowe. Raty płace w terminie więc do mnie firma zastrzeżeń nie ma. Gorzej jest gdy ktoś nie spłaca rat terminowo to wtedy przyjeżdża windykator terenowy do klienta po kasę na wpłatę raty. Ja jestem zadowolona z ich obsługi. Pani Marta to Anioł nie człowiek. Super kobieta,właściciel Parkmar, pełen profesjonalizm . Super obsługa. Pozdrawiam serdecznie.

Heheheh
@Ewa

Dobry żart. Ile ci dali za ten wpis ? Pozwolili ci zapłacić 2 dni po terminie Jak jest tak super to napisz ile płacisz od jakiej kwoty

Beatris
@Ewa

Jest solidna firmą jak sie splaca raty jestem zadowolona.

Aneta
@Beatris

Super a z czego tak najbardziej jesteś zadowolona jeśli chodzi o tę firmę?

LukasDem

Bardzo dziękuję za współpracę z firmą Parkmar inkaso, a w szczególności z Pania z tego numeru telefonu 600595530, która to nie potrafi rzetelnie podać informacji. Odradzam ta firmę!! według mnie to jest wyłudzanie danych osobowych.

Na jakie benefity można liczyć w Parkmar Inkaso Piechoccy Spółka Jawna?

Heheheh

Dostań na początek umowę na pełen etat. To już jeet e kimś w tej firmie

Bez umowy

Na nic nie licz, umowa 3/4 lub 1/2 z najniższa krajową !!!l i oczywiscie wyzysk to okropna firma jest zero szacunku.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Parkmar Inkaso Piechoccy Spółka Jawna?

Ijox

Jak będziesz miała wyniki dobre to otrzymasz nagrodę. Nie słyszałem o większej niż 500zl

Górnik.

Bieda z nędzą....(usunięte przez administratora) tereny i przydział spraw robi sam (usunięte przez administratora). Bez pojęcia i logiki. Teren który mi przydzielono, to 400-500km dziennie. Zawsze im za mało i za krótko.(usunięte przez administratora) Nie polecam.

@Górnik.

To, że firma jest nastawiona na zysk i chce wypracować dobry wynik nie powinno Cię dziwić. Czy idą za tym premie lub inne gratyfikacje? Znalazłem ogłoszenie o prace na stanowisko windykator-konsultant w różnych lokalizacjach. Piszcie na czym polega praca na tym stanowisku i czy polecacie pracodawcę?

Mirek
@Marcin

Trudno zrobić premie, tragety zawyżone, duża baza klientów do zrobienia, ale jak ktoś lubi dużo jeździć i rozmawiać z ludźmi to mu się spodoba.

@Mirek

To znaczy, że premii finansowych raczej nie można się spodziewać. A czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe - na przykład w formie karty multisport, darmowych posiłków czy też szkoleń?

@Marcin

Obiecali umowę o pracę, przez 2 miesiące pracowałem bez umowy, po 2 miesiącach powiedzieli że najpierw na umowę zlecenie a potem dopiero umowa o pracę. Kłamią i oszukują - migaja się urlopami kadrowej, chorobą kadrowej, to zwolniła się kadrowa i tak z tygodnia na tydzień. Za pierwszy miesiąc dostałem pensję przekazem pocztowym od jakiegoś Tomka. Wynagrodzenie? też oszukują, jak zwróciłem im uwagę w piątek, że wypłacili mi za 1 tydzień a powinni za 4 tygodnie, to w konsekwencji w niedzielę zadzwonili, żebym nie przychodził już do pracy. W konsekwencji nie dostałem wynagrodzenia za lipiec i za 12 dni sierpnia. Ponadto jak lubisz pracować dużo to praca idealna 12 -do 14 h dziennie gwarantowane, 500 km dziennie, i raporty żebyś tylko zdążył do 23:00 wysłać bo jak nie to rano (usunięte przez administratora) Prezes zachęca w zleceniu (forma mailowa) zachęca do nękania rodziny dłużnika, jedna wielka patologia. Można książkę napisać. Oszukują klientów jedna wielka masakra

@Marcin

praca polega na tym że firma (usunięte przez administratora) Ciebie, a ty oszukujesz klientów i dłużników, Firma (usunięte przez administratora) Cię że podpisze z Tobą umowę o pracę za określonym wynagrodzeniem, a umowy nie będziesz widział żadnej, tak samo jak pensję na którą się umówiłeś. Za to w zamian będą ci kazać (usunięte przez administratora) biednych ludzi. acha jak lubisz nękać rodzinę dłużnika to jesteś wzór pracownik, a jak lubisz pracować po kilkanaście godzin to juz jesteś wzór wzorowego

Podajesz sporo niedogodności w związku z zatrudnieniem. Przychodząc do pracy musiałeś mieć doświadczenie w branży, czy nie było to istotne, bo zostałeś przeszkolony?

@Adam

miałem doświadczenie ale róniez gwarantuje szybkie przeszkolenie. To jest praca dla gangsterów, Pracownicy zmieniają się co 2 -3 miesiące. Uwaga to (usunięte przez administratora)

Iza

@anonim Rozumiem, że chodzi Ci o specyfikę pracy w Parkmar Inkaso. Praca w tej firmie wymaga zbyt duzego wysiłku, dlatego jest tak duża rotacja?

Xd

Potwierdzam ta firma to patologia zarówno dla pracownika jak i klienta. Umowa zlecenie, premia zależna od widzi mi się koordynatora i cały dzień w aucie Soboty też pracujace

Pamiętasz konkretnie od jakiego Tomka dostałeś pesje? To istotne

Wiem
@Ania

No właśnie, dlaczego wypłate sają w kopertach? Tomek to były policjant w tej firmie jest pieskiem na posyłki. Kasa pod stołem- kiedyś za to beknie ten cały szef!

Ijox
@Górnik.

Prawie się zgadzam. Może nie aż tyle km ale bardzo bardzo dużo no i ciągle za mało.

marek

Czy ktoś miał do czynienia z Parkmar Inkaso w Łodzi? Czy tam warunki pracy są podobne do tych wyżej opisanych? Firma prowadzi teraz rekrutacje do oddziału w Łodzi.

Arek

Nie mam ochoty oddzwaniać do nich ale nie wiadomo skąd i jak zdobyli mój numer! Codziennie kilka sms, że otrzymali ode mnie wniosek o pożyczkę! Masakra

Iza
@Arek

Czyli to jakieś (usunięte przez administratora) Nie składałeś żadnego wniosku w Parkmar Inkaso? Nie wyjaśniasz tego?

misiek

osobiście odradzam - praca w weekendy, po 12 godzin dziennie, zawsze za mało, zawsze za późno. No i praca - na początek - bez umowy, a przy pensji okazuje się że źle zrozumiałeś ile obiecali - bo przecież na pewno nie tyle ile mówili, mniej :)

Donek
@misiek

dokładnie, a dostał Pan umowę bo mnie zwodzili 3 miesiące z umową,

@Donek

Nie do końca rozumiem, bo z tego co napisałeś wynika, że pracowałeś trzy miesiące bez umowy. Wydaje mi się, że powinieneś to jakoś wyjaśnić. A czy w pracy w Parkmar zdarzają się nadgodziny?

Tymon

Może wiecie coś o aktualnej ofercie pracy? Jakieś newsy byłyby mile widziane.

Zostaw merytoryczną opinię o Parkmar Inkaso Piechoccy Spółka Jawna - Kielce

• Jak się pracuje w Parkmar Inkaso Piechoccy Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Parkmar Inkaso Piechoccy Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Parkmar Inkaso Piechoccy Spółka Jawna?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Parkmar Inkaso Piechoccy Spółka Jawna?

Kandydaci do pracy w Parkmar Inkaso Piechoccy Spółka Jawna napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Parkmar Inkaso Piechoccy Spółka Jawna
1.9/5 Na podstawie 33 ocen.

Parkmar Inkaso Piechoccy Spółka Jawna