Opinie o Lajon Sp.j. Tadeusz Zając w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Lajon Sp.j. Tadeusz Zając. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lajon Sp.j. Tadeusz Zając o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lajon Sp.j. Tadeusz Zając w Gliwice

Kazek Nowy wpis

Firma Lajon nie traktuje kierowców poważnie. Do tego wszystkiego nie wypłaca pieniędzy i obciąż kierowcę za płatne parkingi !!!! I do tego obciąża za darmowe talony na jedzenie z płatnych parkingów. (usunięte przez administratora) płaci z kilometra jest to totalny (usunięte przez administratora) nic więcej po prostu nie uczciwy pracodawca !!! Zwolnił mnie dyscyplinarnie kiedy to ja sam się zwolniłem od (usunięte przez administratora)a. Tadeusz zając to nie uczciwy człowiek który zawsze robi kierowcy pod górkę i próbuje dorobić się na kierowcy . Chcę zaznaczyć że próbowałem się zwolnić za porozumieniem stron a on robiąc mi nazłość się nie zgadza. Ta firma to coś więcej niż zło i (usunięte przez administratora) NIE Polecam !!!! PS. Jednym słowem obiecuje gruszki na wierzbie i śliwki na sośnie. Nie pozdrawiam szefów Hamów !!!!

Marecki Nowy wpis
@Kazek

Kolego a możesz napisać czy tam długo pracowałeś i czy na wywrotce czy ruchoma podłogą jakie to roboty są

Były kaziu Nowy wpis

Witam co tam słychać u lajonkow bo myślę żeby tam wrócić bo pracowałem tam 4 lata ale musiałem wyjechać z kraju i teraz wracam tylko się zastanawiam czy warto tam wrócić bo tam niebylo najgorzej czy szukać coś innego na kraju

Firma ogolnie spoko sprzet jest nowy wlasciciel wymienia caly tabor srednio co trzy lata. Stawki za km moze nie sa na poziomie niemieckich firm,ale zarobic mozna nawet niezle. Robota jest caly czas. Ogolnie spoko.

Bożena

To dobrze, że Lajon ma nowoczesny sprzęt i zarobki są w porządku, dzięki za informację. A powiedz, trzeba znać jakiś język obcy, żeby dostać się do tej firmy?

Darek

Kolego a możesz napisać ile czasu tam pracujesz i jak to wygląda bo myślę się tam przyjąć

Rafał

Tak jak mówisz. Teraz jak weszło IMI tym bardziej elegancko wszystko

@Bożena

Na kierowcę nie. Do biura owszem trzeba

Wanda Nowy wpis

A jakich języków zazwyczaj wymagają? jeśli zna się ich więcej to można liczyć na lepszą stawkę?

Koledzy czy lojon płaci kilometry pełno pusto ?

@Marek

Każdy km + premie + weekendy w trasie dodatkowo

Honorata

Dobrze brzmi, a jak wychodzi stawka za te weekendy? :) Pracpwnik może wybrać jak pracuje, czy moga ci narzucić prace właśnie w sobote/niedziele??

Marecki
@Honorata

200 euro za weekend jak chcesz to zostajesz jeśli nie to zjeżdżasz na bazę weekend robi kto chce

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lajon Sp.j. Tadeusz Zając spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Jolanta

wypłaty sa w całosci i na czas? nie ma z tym żandych problemow skoro pracodawce stac na wymiane aut to pewnie nie ma problemu z wyplacalnoscia? jak jest?

@Jolanta

Też mi się wydaje że firma spoko robota poukładana bez jakieś gonitwy no i zarobić idzie dobrze tylko szef jakiś narwany ale oni wszyscy tak mają

Jolanta
@Normalny

co rozumiesz przez narwany ? po prostu niezorganizowany czy o cos innego chodzi ?

Teresa
@Normalny

Idzie tutaj zarobić dobrze mówisz. Ile w takim razie?

@Teresa

Na kraju te 6000 6500

@Jolanta

On wie wszystko najlepiej chociaż niema racji to i tak ty jesteś winny bo on by to lepiej zrobił

@Normalny

I w tym już wliczone są jakiekolwiek premie lub dodatki?

Xxx
@Jolanta

Wypłaty są w 2 częściach i nigdy nie wiadomo kiedy 1 część 10 czasem 11 a druga tego nie wie nikt czasami 16 ,17 ,18 i tak se kierowca czeka Potrącenia za wszystko...a idziesz porozmawiać z szefem za co po.co dlaczego to nigdy nie ma czasu i tak naprawdę zostajesz na środku placu bez odpowiedzi...Mycie i sprzątanie samochód zimna albo na swój koszt bo środków czystości zero....Awaria czegoś to dopiero temat rzeka musisz się prosić żeby Ci mechanik cokolwiek zrobił ...

@Xxx

Aha, no jeśli serio tak z tymi wypłatami jest to słabo, bo niczego człowiek nie rozplanuje. Ten mechanik to jakiś firmowy chociaż? A co do środków to nie można prosić później o jakieś rozliczenie?

Rafał
@Jolanta

Wszystko na czas. W ruchu międzynarodowym zarobki średnio 8000zł netto, w dwutygodniowym trybie średnio 10000zł w górę. Nowe zestawy, bez awaryjne. Praca poukładana. Zero automotivu

@Rafał

A powiedz mi kolego na zagranicą to lepiej wywrodka czy podłoga i czy zjeżdża się na weekend

Xxx
@Rafał

Wszystko poukładane Fakt ale to tylko i wyłącznie praca Spedycjii a do tego zero zastrzeżeń...

Irena
@Xxx

Potrącenia za wszystko czyli dokładnie za co potrącają? Szef nie chce rozmawiać ale chyba ktos to kontroluje jakiś dział kadr i oni wiedzą za co i komu odjąc?

@Irena

Teraz już odpuścił te odtrącenia ale wcześniej jak ci odtrącił to ci powiedział coś ujebał już nie przesadzajcie że aż tak źle bo kierowcy pracują tu po 10 lat i dłużej

A spedytorzy?

Nowy w firmie
@Wanda

Spedytorzy do dogadania. nie ma problemu z jakims wolnym, chcą żeby jeździć na 2 tyg ale w tygodniuwce też można jezdzić a szef jak szef. wie swoje. ale rzeczywiście są tu tacy co po 10 lat robią. trochę narzekają ale robią dalej więc chyba będzie ok.

@Nowy w firmie

No to super, że się dogadujecie, ciekawa tylko byłam pod kątem ich zatrudnienia tutaj. Też długi i stabilny staż czy może rotacje jakieś były?

Marecki
@Nowy w firmie

Jak długo tu jeździsz i powić mi kolego kraj czy zagranica

Normalny

Koledzy co pracujecie w firmie lajon jest tam jakas poprawa czy dalej (usunięte przez administratora) i czy zające są wypłacalni i mają do ludzi szacunek

Natalia

Czy ktoś orientuje się kiedy są zjazdy? Ile dni w tygodniu sie pracuje i czy płacą od kilometrówki?

Staszek

Dobra, stabilna firma jak również dobry pracodawca ale czas w jakim przyszło nam funkcjonować nie jest łatwy.

@Staszek

Kolego czy lajon płaci kilometry pusto pełno ?

Poldek

Czy zmieniło się coś w pracy w związku z epidemią? Jakieś zmiany godzin?

Daniel

Napisał by ktoś jak wygląda robota na krajowce czy zjazdy tylko na weekend czy w tygodniu też jest opcja się przewinąć przez dom

h2o

Proszę napisać prawdę, czy warto się zatrudniać w tej firmie?

opinie
@h2o

Nie

Dido
@h2o

Powiem Ci szczerze pracowałem i nie polecam

Remek

Co takiego złego jest w podejściu szefa do pracowników? Może warto to powiedzieć żeby doszło do poprawy?

(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Lajon Sp.j. Tadeusz Zając: zmianę podejścia do pracowników Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Atmosferę w pracy

Greetings to you and your family in the name of God. My name is Mrs.Bianca Elliot a widow from United States Married to late Mr. Victor Hugo Estrada Zelada; I am in a hospital at the moment undergoing treatment for Esophagi Cancer in Switzerland, My late husband worked with United States embassy in Benin Republic Western African and we were married for many years without any child before his death. I found your profile and i decided to contact you, based on this my present health condition I have decided to donate 7.5 Million Dollars for the Less Privileged orphanage/motherless babies before I die due to advise according to my late Husband in my last dream. Beloved I wish to see this project completed and 40% will be set-aside for your humble Assistance and 60% will be for the project. I sincerely believe you are a GOD-fearing person who can help me out and maintain my last wishes without betray. I want you to contact me on my Email mrsbianca@mail.fr ) so that i can give you the deposit certificate with the information to contact the bank where the money was deposited in Benin Republic Western African. My Sincere Regards, Mrs. Bianca Elliot

Bożena

@uciekinier zgłoszony został opisany przez Ciebie proceder? Napisz proszę jak sprawa się skończyła, taka informacja przyda się wielu pracownikom przyszłym i obecnym.

jarmioduszewski@gmail.com

Firma jak firma tylko właścicielom odia myśląc że kierowca to tylko koń roboczy Jak stoisz na kopalni to nic nie robisz więc za co mają ci płacić a ty całą noc nie spałeś Co do zarobków to masz 26 groszy za kilometr i tylko tyle za postój nic czy na kopalni czy gdzie indziej Wypłata jest uznaniowa a spróbuj cokolwiek zarysować lub uszkodzić to zobaczysz ile to kosztuje i jak długo czeka się na kasę

sławek

Lajon jest do niczego

uciekinier

Zgadzam sie ,ta firma zaniza wszedzie stawki,bo oszczedza na kierowcach nie wyplacajac im tego,co prawnie im sie nalezy.Caly tydzien spedzicie w kabinie pracujac po 17 h dziennie.Jednak za zadne nadgodziny kasy nie dostaniecie,nie dostaniecie kasy za spanie w aucie,nie dostaniecie kasy za stanie pod kopalnia po 28 h lub dluzej.Zeby jako tako zarobic trzeba zrobic 10 tys km w ciagu miesiaca.Wystarczy raz w tygodniu miec kurs na kopalnie JSW i jestescie w d...

zawodowiec

Sprawe wniosłem do Sądu PRacy i zawiadomiłem PIP, niewypłacili pieniędzy za miesiąc jezdżenia, mało tego pracowałem na umowe zlecenie.Dziwie się jednak że kierowcy w tej firmie dają sie tak dymać,wydaje mi się że prawo jazdy uzyskali za paczke pupularnych a ich wiedza w zakresie praw pracowniczych = zeru. Tak jak ktos już tu wyżej napisał opinie sprawdzie sobie na forum e-transportu tobędziecie wiedzieli więcej..... pozdrawiam wszystkich mądrych i młodych kierowców

były na szczęście kierowca lajona

ta firemka to koszmar.naprawde odradzam.dajcie sobie spokój za złodziejami zającami i ich bandycką firmą lajon.

Zostaw merytoryczną opinię o Lajon Sp.j. Tadeusz Zając - Gliwice

• Jak się pracuje w Lajon Sp.j. Tadeusz Zając?

Zobacz opinie na temat firmy Lajon Sp.j. Tadeusz Zając tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lajon Sp.j. Tadeusz Zając?

Lajon Sp.j. Tadeusz Zając