Opinie o Szkoła Językowa ARTOS w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Szkoła Językowa ARTOS. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Szkoła Językowa ARTOS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Językowa ARTOS w Olsztyn

Paweł Nowy wpis

Czy ta szkoła językowa pracuje na ten moment zdalnie ?

U Nowy wpis

Znakomita szkoła, bardzo szybkie tempo ale wszystko wytłumaczone tak, że nie da się nie zrozumieć. Zajęcia trzygodzinne mijają jak godzinne, są bardzo wciągające, ciekawe i nie ma pustych przebiegów :-D każda minuta jest mądrze zagospodarowana.

Hanna Nowy wpis

Słyszałem o szkole dużo dobrych opinii. Czytając opinie na forum utwierdzacie mnie w przekonaniu, że tu warto pracować.

Michal Nowy wpis

Praca w Artosie byla wspanialym doświadczeniem. Jest to zupelnie inny wymiar nauczania, material jest omawiany i powtarzany w ilosci, ktora gwarantuje przyswojenie go. Szkola przywiazuje duza uwage do wykorzystania autentycznych materiałów i mowienia (uczen zobowiazuje sie do przygotowania i wygloszenia 'przemowienia' na kazdej lekcji, niezaleznie od poziomu jezykowego). W skrocie, imersja jezykowa jest wielokrotnie wieksza niz w innych szkolach, nie tylko dzieki unikatowemu systemowi, ale rowniez dzieki roznorodnym zadaniom domowym, ktore skutecznie utrwalaja material. W wypadku szkoly Artos, nie jest to slogan, to sie dzieje naprawde. Pan Andrzej dba nie tylko o rzetelna edukacje swoich uczniow, ale rowniez o personel, stara sie zapelnic grafik lektorom tak by nie musieli sie rozdrabniac i pracowac w innych miejscach, cierpliwie wdraza w system, ktory rozni sie od pozostalych szkol, oferuje bardzo dobre wynagrodzenie oraz aktywnie docenia wklad pracownika w szkole jezykowa. Goraco polecam uczniom i nauczycielom, jest to niezwykle doswiadczenie.

Czy po rozmowie w Szkoła Językowa ARTOS rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Paulina

Czy pracując w Szkoła Językowa ARTOS jako nauczyciel można liczyć na jakiś benefity i socjal? Ktoś pracuje może obecnie i wypowie się? To istotne informacje dla tych, co będą chcieli się zatrudnić w tej szkole.

Może i tak się kiedyś działo czy zdarzało, ale wiadomo nie od dziś, ze to przeszłość i to bardzo zamierzchła, więc ja to raczej na spokojnie bym przyjmował, ogólnie to płacą teraz na czas i wszystko jest w porządku

neoof

Swoją drogą @Piotr trzeba mieć jednak sporo kursów językowych ukończonych aby się tutaj dostać do pracy

No właśnie, Artos to super miejsce, generalnie nie widzę w ogóle problemów jeśli chodzi o ten biznes, dla mnie to jest lider w branży okolicznej, a może i w ogóle

t

Chyba masz na myśli inną szkołę bo Artos to szkoła number one

Euro

Jeszcze nie było takiego, który byłby zadowolony z pensji w stu procentach. Pracowałam kiedyś w Artosie i było ok. Jasne zawsze było by fajnie zarabiać lepiej ale ja nie narzekalam.Nigdy nie miałam żadnych problemów w Artosie. Pozdrawiam Artos.

Good luck

Jaka masakra. Po Artosie studenci studiują za granicą i żeby studiować np.w Anglii to trzeba dobrze już mówić i trzeba znać angielski na niezłym bardzo wysokim poziomie. Artos to klasa,nie chciało się przyłożyć do nauki i tyle. Jeszcze nigdy nie spotkałem studenta Artosu aby narzekał na jakość i poziom Artosu,tylko że było dużo nauki i że nie licznym się nie chciało uczyć a chodzić po dyskotekach. Zdecydowana większość bardzo sobie chwalila i dalej chwali Artos za wysoki poziom nauczania. Nigdy nie studiowałem np.w żadnej ze szkół w warszawie ale mogę się założyć że zdecydowana większość z nich bardzo odstaje od Artosu a nawet powiem że nie wiem czy jest jakaś która by dorownala Artosowi. Artos to bardzo wysoki poziom. Chcesz być dobry, bardzo dobry a nawet najlepszy wybierz Artos. Szkoła warta każdych pieniędzy i czasu.

OLSZTYNIAK

Gdy ktoś pisze ze szkola Artos slaba a tylko jedna taka opinia jest na tyle pozytywnych opini to mowie tak!!! Niechcialo sie uczyc i tyle. Artos wymaga dyscypliny i solidnosci i pracy studenta,szkola baaaaaardzoooooo doooobraaaaa studiowalem dawno dawno temu jak i ostatnio zapisalem sie ponownie zapisalem aby jeszcze bardziej sobie utrwalic i nauczyc sie czegos nowego,bo angielski caly czas sie zmienia i warto co jakis czas sobie przypominac ,WIEC ARTOS NIE MA ROWNYCH SOBIE. ZAWSZE CZULEM SIE W ARTOSIE JAK U SIEBIE ,ciekawie ,mili wykladowcy i pelny profesionalizm. Tak bylo 18 lat temu i jest teraz NO CHANGES ,ALWAYS THE BEST. CHOOSE ARTOS,YOU WILL NEVER REGRET. Szkoła ambitnych studentow ktorzy chca sie nauczyc a nie tylko siedziec na zajeciachi doing nothing.POZDRAWIAM

Ja chodzę tam na niemiecki i jest bardzo dobrze. Prowadząca dużo wymaga, ale nie tylko od nas, od siebie też. Zajęcia profesjonalne, ciekawe gry językowe do mówienia, trochę dużo pracy domowej, ale ... podobno ćwiczenie czyni mistrza :)Polecam

weronika

Szkoła naprawda fajna,miła atmosfera,indywidualne podejście do kursanta, wysoki poziom nauczania. Naprawde nauczyłam się języka polecam

Najlepsza szkoła w Olszynie. Uczęszczam do niej juz od paru miesięcy razem z koleżanką i jesteśmy bardzo zadowolone z nauki. To nie przelewki tylko prawdziwy kurs z jęz. angielskiego, który daje szybko widoczne efekty.

Eryk123

Dla mnie szkoła bardzo fajna i profesjonalna, słyszałem różne opinie, ale najlepiej przekonać się samemu. Ja jestem bardzo zadowolony. Polecam :)

ja uczylem sie francuskiego w artosie! ktos kiedys mowil ze mają kiepskie opinie, ale ja naprawde polecam, dobra szkola, super kadra i ciekawe zajecia! POLECAM

Hej! Czy mógłby ktoś więcej napisać o szkole Artos? Ja slyszałam, że jest miło i sympatycznie i dobra kadra. Szukam dużo info o szkołach bo chce się zapisać. Pomóżcie!

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Językowa ARTOS - Olsztyn

Szkoła Językowa ARTOS
2.8/5 Na podstawie 15 ocen.

Szkoła Językowa ARTOS