Dar-Trans Dariusz Głuskowski

Srebrna

Opinie o Dar-Trans Dariusz Głuskowski

szkoda slow 2014-11-17 13:54:16
Właściciel tej firmy jest niekulturalny. Nie szanuje ludzi, do kobiet odnosi się po chamsku i bezczelnie. Nie polecam tego pracodawcy.
były pracownik 2014-12-29 00:27:40
nie polecam w ciągu roku odchodzi około 8-10 osób cały czas roszady.zrobisz 14tyś km dostaniesz 4,5 tyś pln.co tydzień przy tankowaniu auta na bazie nowe zaswiadczenie że sie przyszło z urlopu,tarczki przez okno spanie około 2-4 godziny na dobe.od kilku lat non stop poszukuje kierowców przez urząd pracy w płońsku.pracodawca jest takim człowiekiem że sąsiedzi z okolicznych wiosek na jego temat mówią że to jest zły człowiek.został nawet pobity przez sąsiadów.gorąco nie polecam
miki 2015-04-28 11:45:00
zgadzam sie z tym co powyżej, gościowi brak kultury i nawet średniego wychowania
w kontaktach gość mega chamski i prosty, mysli ze zjadł wszystkie rozumy
nigdy nie znajdzie dobrych pracowników, odpychajacy gość
czapa 2016-04-19 10:54:50
każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie i zajmować się przy okazji obowiązkami, jakie powierza mu dar-trans. :)
Zostaw swoją opinię o Dar-Trans Dariusz Głuskowski - Srebrna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dar-Trans Dariusz Głuskowski