Opinie o Casus Sp. z o.o. w Grudziądz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Casus Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Casus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły Średnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casus Sp. z o.o. w Grudziądz

Beata 83 Nowy wpis

Jestem byłym pracownikiem, jako nauczyciel i dyrektor w oddziale Twoja Szkoła. Właściciel wykorzystał fakt, że zależało mi na uczniach i by skończyli szkole. Pracowalam w tygodniu w szkole dziennej. Wygrałam sprawę sądową. Nie wypłacił mi zaległości za prawie dwa lata pracy. Szkołę właściciel sprzedał innemu oszustowi bez wiedzy pracowników i uczniów. Horror razy 2

Adam Nowy wpis

Nadal takie problemy z płatnością, bo kilka osób wspomniało że nie wypłacają pełnego wynagrodzenia. Dodatkowo na pitach widnieje inna kwota niż się zarobiło, tak tu wyczytałem. To się poprawiło i nie zdarzają się już takie pomyłki? Pytam bo zastanawiałem się nad pracą tutaj.

major Nowy wpis
@Adam

Ostatnio wszystko było w porządku.

Legnica

Czy ktoś dostał od Pana Kubali w tym roku PIT 11 za 2019, ale nie dostał uwzględnionych tam pieniędzy? Proszę o podanie miejscowości. Nieistniejący oddział w Legnicy dostał.

K.
@Legnica

W ubiegłym roku w Katowicach miałam tak samo.Wystawili PIT, choć nie było żadnej wypłaty. I dalej nie ma.

Legnica
@K.

A co na to Wasz Urząd Skarbowy? Czy podjęła Pani jakieś prawne kroki? Czy jest sens składania zawiadomienia do prokuratury??

@Legnica

Też Legnica. Ja dostałam pit z kwotą, której nie otrzymałam. Po interwencji wystawili mi nowy z kwotą którą od nich otrzymałam.

B. Nowy wpis
@K.

Witam ja dostałem pieniądze po złożeniu pozwu do sądu pracy. Mam sprawdzonego prawnika.

Afeidyta

Casus placi komu chce jednym placi drugim nie jest bardzo nieuczciwa firma oszukacjaca ludzi z zamiarem od poczatku nie wyplacania naleznych pieniedzy . Na swoje wysokie pensyjki wszsytkie osoby przy wlascicielu klamiace tak jak on maja nie pilecam

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Casus Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Vicky

Najgorsza firma na świecie, prosili mnie, żeby pomóc na maturach, nie zapłacili całej kasy, nie polecam nikomu tej firmy, czuję się oszukana i okradziona z pieniędzy, które obiecał Pan Manager.

@Vicky

Napisałaś, że nie dostałaś obiecanych pieniędzy w Casus. Mam nadzieję, że uda się to jakoś rozwiązać. Na jaką umowę byłaś zatrudniona?

....

Niestety wynagrodzenie nie jest wypłacane na czas. O pieniądze trzeba się prosić.

Filip

Witam. Z komentarzy poniżej wynika ze istnieje problem z wypłacaniem wynagrodzeń, to prawda ?

Maciej
@Filip

Prawda. Nie wypłacają pieniędzy na czas. Ostatnio na przelew czekaliśmy pół roku.

@Maciej

Gdzies jeszcze spolka prowadzi aktywną działalność?

baja

pan Kubala zapomnial lub nie chce pamietac o jednej rzeczy skarga paulianska dziala wstecz

kaja
@baja

smiech na sali z nikim sie nie licza i robia co chca beznadziejny przypadek uczciwosci

Miła

Czy ktoś z Państwa składał pozew do sądu o wypłatę wynagrodzenia i czy po wyroku sądu je w końcu otrzymał?

Moni
@Miła

Ja zlozylam pozew, sąd dał nakaz zapłaty ale wpłynął sprzeciw że strony casusa, teraz czekam na rozprawę

Miła
@Moni

Dlaczego się sprzeciwili? Według nich nie należy się Pani wynagrodzenie? ;)

@Moni

Jakie efekty po rozprawie?

Xyz

Jakie są efekty po sprawie sądowej? Czy nauczyciele otrzymali wynagrodzenie?

klemens

PROPONUJE ZGLOSIC SPRAWE DO TVN UWAGA ORAZ INTERWENCJA POLSATU NIECH KTOS W KONCU ZAINTERESUJE SIE TA FIRMA I NIEUCZCIWYM TRAKTOWANIEM LUDZI TJ CELOWE ZATRUDNIANIE LUDZI POBIERANIE DOATCJI I NIEWYPLACENIE PIENIEDZY

@klemens

@klemens Czy to znaczy, że nauczyciele, wykładowcy wciąż nie odzyskują pieniędzy należnych za swoją pracę, tak, jak to w marcu pisała @Moni? Czy mógłbyś napisać, o jakiego rodzaju dotacje chodzi?

Kam

Do dziś nie otrzymałam dokumentów potwierdzających pracę za 2 letni czas pracy

@Kam

Kam, czy udało Ci się już uzyskać dokumenty? Jako osoba, która pracowała w firmie Casus Sp. z o.o. dwa lata na pewno możesz sporo opowiedzieć na temat warunków zatrudnienia. Co spowodowało, że zdecydowałaś się zrezygnować z pracy w firmie?

Pokrzywdzona

Trzymać się daleko od nich - (usunięte przez administratora) i cwaniacy, zalegają z wypłatami za cały 2018r.Ignorują telefony, z ludzi wykształconych zrobili tanią siłę roboczą do pomnażania własnego majątku.

Poszkodowany

Ostrzegam wszystkich, aby nie podejmowali pracy w Sieci Twoja Szkoła!! Od prawie roku czekamy z innymi nauczycielami na wynagrodzenia!!! Wszyscy się zwolnili i przestrzegam, aby nie podejmować pracy w Oddziałach gdzie będą szukać pracowników np. Siemianowice Śląskie, Bytom, Chorzów

marza
@Poszkodowany

Ja czekam na dokumenty potwierdzające zatrudnienie i ciężko cokolwiek otrzymać.

Nauczyciel
@Poszkodowany

Witam, tu Nysa od stycznia 2018 nie mamy wynagrodzenia !!!

Oszukany
@Poszkodowany

W kujawsko pomorskim też nie płacą nauczycielom,na wynagrodzena od stycznia 2018 nie ma szans ,tłumaczą to ciężką sytuację ale dotacje od państwa biorą ,kupują nowe samochody,wyjeżdżają za granicę na wczasy.,Nauczycieli mają za nic,większość rzuciła pracę więc nie polecam się zatrudniać w żadnym oddziale twojej szkoły w kraju

Kacha
@Poszkodowany

Jakie możliwości mamy na odzyskanie wynagrodzenia?

jarjan
@marza

Ta sama sytuacja w Płocku.

kwerty

W styczniu 2018 r. przestali wypłacać wynagrodzenia nauczycielom w oddziałach na Podkarpaciu. Wszystkie zostały już zlikwidowane. Nie pomagają telefony i interwencje PIP. Pozostała już tylko droga sądowa i pozew zbiorowy. Zainteresowani pisać: kwerty@poczta.fm

jarjan
@kwerty

Oddział Płock- brak wypłat od marca 2018. Kontakt telefoniczny nic nie daje.

mn

Nie zapłacili za wykonaną pracę, w tym roku 20 godz zajęć. W ubiegłym roku czekaliśmy do listopada. Moje sugestie dla Casus Sp. z o.o.: Sprawa do Sądu Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wypłacić należność za wykonaną pracę

@klemens

czy zostalo wyplacone juz wynagrodzenie nauczycielom czy nadal czekacie?

Msla

Okropna firma ostrzegam nie płacą nauczycielom.

JA

Wnięście Państwo Pozew zbiorowy do Sądu o zapłatę zaległych wnagrodzeń to ich coś nauczy !bo to są (usunięte przez administratora) i tyle niebać się do Sądu pisać Pozwy ........

JA

Nie polecam tej firmy nikomu i ostrzegam wszystkich to firma która nie wypłaca wynagrodzenia ,jest początek sierpnia nie otrzymałem wnagrodzenia za maj i czerwiec dziś wnoszę na Policję sprawe o oszustwo mam dość czekania, oraz Pozew do Sądu o wypłatę wynagrodzenia wraz z odsetkami za zwłokę poto żeby PAN KUBALA nauczył się wypłacać pracownikom wynagrodzenie za wykonaną pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Casus Sp. z o.o. - Grudziądz

• Jak się pracuje w Casus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Casus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Casus Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Legionów 57A
    86-300 Grudziądz