Opinie o Cadagua S.A. Oddział W Polsce w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cadagua S.A. Oddział W Polsce. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cadagua S.A. Oddział W Polsce na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cadagua S.A. Oddział W Polsce w Warszawa

Marek Nowy wpis

Jak się sprawdza oddział w Polsce, dobrze się tam pracuje ?

elre Nowy wpis

Lubię atmosferę w Cadagua S.A. Oddział W Polsce za: Stała praca, normalne warunki pracy zgodne z przepisami prawa pracy. Nudno i monotonnie. W miarę stały trzon ludzi bez większych wzlotów.

Sławomir Nowy wpis

@Heniu, czy w jakiś sposób przygotowywałeś się do rozmowy? Dużo kandydatów ubiegało się o to stanowisko? Aplikowałeś w odpowiedzi na jakieś ogłoszenie rekrutacyjne czy po prostu spontanicznie wysłałeś swoje cv do tej firmy? Nie znalazłam żadnych nowych ofert pracy, ale może wiecie czy obecnie jest prowadzona jakaś rekrutacja? Czy polecacie pracę w tej firmie?

Heniu Nowy wpis

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko inżyniera przeprowadzoną przez dyrektora oddziału. Niestety nie zostałem zatrudniony, jednak samą rozmowę wspominam bardzo dobrze. Bez głupich pytań typu swoje wady i zalety itp., krótko zwięźle i na temat. Dyrektor wydawał się bardzo konkretnym człowiekiem.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Cadagua S.A. Oddział W Polsce? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Zadowolony

Pracowałem w firmie Cadagua przy realizacji dwóch dużych kontraktów (Warszawa i Tomaszów Mazowiecki). Mogę śmiało polecić pracę w tej firmie, bardzo dobra atmosfera, kompetentni i kulturalni ludzie, obowiązki rozsądnie podzielone. Dyrektor Oddziału w Polsce (Warszawa) - bardzo kulturalny i rzeczowy, szalenie miło traktuje pracowników, każdemu życzę takiego dyrektora. Jest to bardzo dobry pracodawca, ponownie gorąco polecam pracę w firmie Cadagua.

ala
@Zadowolony

czemu tylko na dwóch? przyjmują tylko na kontrakt?

Zadowolony
@ala

Odszedłem z tej firmy, bo postanowiłem zmienić swój profil działalności zawodowej.

admin

Miałeś styczność z firmą Cadagua S.A. Oddział? Podziel się z nami swoimi wrażeniami i pomóż użytkownikom znaleźć pracę!

Zostaw merytoryczną opinię o Cadagua S.A. Oddział W Polsce - Warszawa

Cadagua S.A. Oddział W Polsce
4.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Dzielna 58
    01-029 Warszawa