Novitel

Kraków

Opinie o Novitel

do myszka 2012-05-11 21:55:39
my-zdalni przynajmniej , przypuszczam ze stacjonarni tez dzięki temu mailowi na pewno nie odzyskamy pieniędzy a jego pocztę każdy zna na pamięć :D ale dzieki :)
gratulacje 2012-05-13 21:54:15
gratuluję postu wyżej !!
jak nie pomagacie to chociaż nie przeszkadzajcie.
Każdy działa na siebie- nie będziecie nic robić , nie odzyskacie kasy bo nikt w waszym imieniu nie będzie występował.
pyt 2012-05-14 08:30:33
Czy (usunięte przez administratora) odpisuje Wam na maile?
Propozycja współpracy 2012-05-14 09:50:14
Proponuję by ktoś, kto już był w sądzie podał tutaj swojego (usunięte przez administratora) tak aby osoby zainteresowany mogły spytać jakie kroki przedsięwziąć aby odzyskać pieniądze.
jestescie żałośni 2012-05-14 11:53:57
jasne dajmy jeszcze numery telefonów i nazwiska. A ty nie pomyślałeś że np (usunięte przez administratora) może założyć sobie maila i pisać z osobą , która już była w sądzie?? dowie się WSZYSTKIEGO , każdych podjętych kroków, będzie wiedział na co się przygotować. Ja (usunięte przez administratora) ludzie ile wy macie lat??
brak słów 2012-05-14 11:56:09
o ile (usunięte przez administratora) nie jest pod nickiem "Propozycja współpracy"
ręce opadają, brak słów.
seriously 2012-05-14 21:46:32
Poważnie?
Gnoicie się nawzajem teraz?

Mamy jednego wspólnego delikwenta i nie zwracajmy się nawzajem przeciwko sobie. Ktoś tu piszę, bo chce się czegoś dowiedzieć.
A czy (usunięte przez administratora) to czyta? Może i czyta, ale doskonale wie, że i tak go pozwaliście. Linia obrony? zdradzane strategie procesowe? Ja Was prosze, bądźcie poważni.

Informujmy się o tym jak przebiega proces spłacania, bo mnie to interesuje. Dochodzenie swoich spraw w sądzie OK. ALe każdy z nas miał śmieciową umowę zlecenie i nie wymagajmy cudów dojścia swojego w sądzie. To trwa latami i tak on ma możliwość ciągłego odwoływania się od wyroku.
VVV 2012-05-14 22:31:31
najlepiej nic nie robić i pytac jak idzie innym, jesteśmy dorośli można wszędzie dowiedzieć się co zrobić w takiej sytuacji a wy-ty chcesz akurat dowiadywać się tutaj.Mamy kontakty do siebie a takie forum nie jest od pisania sobie przebiegu spraw,
Propozycja współpracy 2012-05-15 13:02:16
Przesadzacie z tą mania prześladowczą. Nawet jeśli (usunięte przez administratora) to czyta to wie kto go pozwał, a informacja jak najkrócej to załatwić może byc pomocna dla osób zainteresowanych. (usunięte przez administratora). Zapraszam do rozmowy osoby, które mają coś do powiedzenia poza obrażaniem rozmówcy.
TAK !!! 2012-05-15 17:25:11
ależ tak, tylko wczoraj dostałem 8 mejli od niego !
Kasa już jest w drodze, musisz codziennie sprawdzać konto !!!
Niebawem zaczynamy dzwonić !!!
:D 2012-05-15 22:44:17
8 maili!!!??!!??!!
i co on tam pisał :D??
pisarz 2012-05-15 23:46:48
poezje pisal
pracownik 2012-05-16 00:04:40
kit nam wciska w mejlach
hahahah haha ha ha 2012-05-16 10:29:05
mi jakoś nie napisał że mam sprawdzać konto, bo ja już dzwonić dla jego firmy na pewno nie będę. Ale znam to \\\"juz juz pieniądze JUZ wychodzą , nawet wyszły\\\" tylko dlaczego nie dochodzą??
Phi 2012-05-16 15:07:39
Widocznie (usunięte przez administratora) ma problemy z dochodzeniem...
nick* 2012-05-16 17:29:17
niech sie dowiedza z kim pracuja i ze nie placi swoim pracownikom
kaska 2012-05-16 20:18:28
dlaczego nie wylaca nam kasy wiecie?????
pracownik 2012-05-16 22:18:23
zapytaj (usunięte przez administratora) dlaczego nam nie wyplaca
VVV 2012-05-16 22:44:56
Kochani pisał coś do was (usunięte przez administratora)?? kiedy ostatnio i co??
kasia 2012-05-16 23:29:34
VVV a do ciebie co pisal (usunięte przez administratora)????????? ma juz kase?????????
VVV 2012-05-17 11:35:56
nie-nie pisał do mnie.
Ale zastanawiam się nad jednym.
Skoro zrezygnował z lokalu żeby płacić nam kasę, skoro pieniądze nie leżą nawet godziny na koncie bo ida do nas to ja się pytam kto je ma???!!!
bo sorry ale ktoś juz COŚ powinien dostać a jakoś nie widzę żeby ktoś się pochwalił.
no chyba że macie już coś a nie piszecie???
Wierzyciel 2012-05-17 21:25:20
[usunięte przez moderatora] - Myślę, że jeżeli Pan [usunięte przez moderatora] nie będzie chciał dobrowolnie w sposób przyjęty w cywilizowanym świecie zapłacić swoim pracownikom za wykonaną dotychczas pracę (tego wymaga chociażby kultura osobista i wiarygodność pracodawcy), to jedynym prawnym i nieuniknionym sposobem będzie droga sądowa (kosztowna, ale skuteczna).
[usunięte przez moderatora]
wydaje 2012-05-18 15:52:09
Wydaje mi sie, ze to wlasnie wyglada tak, ze staraja sie uregulowac chronologicznie wyplaty. Najpierw luty... W sumie to cieszmy sie ze cokolwiek wyplacaja...

Pisanie do ich kontrahentow jest w ogole ogromna pomylkom! Pomyslales zanim to zrobiles w ogole!? [usunięte przez moderatora]
VVV 2012-05-18 22:51:00
ja piernicze on wypłaca po stówce , wypłacił jedną mini ratkę kilku osobom po stówie.
Nie rozumiem z czego wy sie cieszycie[usunięte przez moderatora] GUZIK będzie a nie kasa!
kaska 2012-05-19 23:39:52
wyplacil wam juz cos????
J. 2012-05-20 15:30:38
Ja mam uregulowany luty.
VVV 2012-05-20 21:18:00
a możesz napisać ile?? tak mniej więcej miała(e)ś?
do zawiedzionej 2012-05-22 17:36:17
[usunięte przez moderatora] Ja pracowałam krótko i co prawda umowę dostałam dopiero po 15 mailach wysłanych do( usunięte przez administratora )w których się o nią upominałam, aż w końcu skontaktowałam się z inną dziewczyną, która mi ja przesłała[usunięte przez moderatora]
czy ta firma istnieje? 2012-05-22 22:19:02
Jak to tej firmy juz nie ma? To potwierdzone? [usunięte przez moderatora] ogłosił upadłość?
. 2012-05-24 17:10:55
Nie liczyłabym na to, że Zawiedziona dostaniesz tą umowę pocztą,[usunięte przez moderatora]
zanzare 2012-05-25 14:21:01
Czy ktoś dostał już kase za marzec?
zanzare 2012-06-10 20:20:04
I co się dzieje z [usunięte przez moderatora] i naszymi wypłatami? Co nie którzy dostali pieniądze ale nie wszyscy bo do mnie nie dotarły do dnia dzisiejszego. [usunięte przez moderatora]
??? 2012-06-11 10:09:30
ktoś już dostał wypłatę za marzec?
yupi 2012-06-11 10:25:55
Ja dostałam za marzec teoretycznie wyrównanie. Ale nie wiem dlaczego mniejsze niż się spodziewałam.
Moja koleżanki: jedna dostała w całości to co powinna a druga o kilka złotych więcej niż powinna.

[usunięte przez moderatora] Wszystkie przelewy wyszły do nas przed czwartkiem [usunięte przez moderatora]
kama 2012-06-12 13:49:55
A czy [usunięte przez moderatora] cos do was pisal przed ta wyplata? na maila? ze wlasnie zlecil wam przelew albo cos???
SELF 2012-07-03 11:03:04
[usunięte przez moderatora] Odeszłam z firmy ponieważ sytuacja ciągłego "prawienia mi komplementów" stała się dla mnie uciążliwa.
Wydawał się miłym facetem z klasą, ale jak widać daleko mu do tego.
??? 2012-07-05 10:30:34
Dlaczego ktoś się podpisał powyżej tak jak ja? Mam wyłączność na 3 znaki zapytania :P Co do wypłaty za marzec to we wtorek dostałam 1 ratę, ale sprawa wczesniej i tak została zgłoszona do krakowskiego PIP-u.Sama nie wiem kiedy otrzymam resztę, ale jak to nie nastąpi w najbliższym czasie to będę walczyć o nią.Żarty się skończyły.
ania16182 2012-07-13 22:51:04
Witajcie ja dalej nie mam zapłacone za marzec. Wysłałam do p[usunięte przez moderatora] informację ze swoimi danymi oraz ile mi zalega. Dostałam odpowiedź zwrotną w której dowiedziałam się , że przelew wyjdzie koło piątku ( niestety nie dowiedziałam się którego piątku ) Dziś ponownie napisałam , ze niestety dalej nie mam nic na koncie i co z zaległymi pieniążkami i poinformowałam go że pewnie dostał już wezwanie do sądu bo pozew złożyłam. Na to nasz Pan [usunięte przez moderatora] odpisał , że w takim razie wstrzymuje się z wypłatą , ponieważ nie chce by było tak że zapłaci a następnego dnia dostanie wezwanie do zapłaty. Powiedział że nie chce miec sytuacji gdzie będzie musiał płacić dwa razy i że poczeka na sprawę sądową.[usunięte przez moderatora]
zanzare 2012-07-30 17:22:08
Witam! Czy ktoś już odzyskał pieniążki? Pytam bo strasznie tu ucichło, ja nadal czekam na wypłatę za marzec.
ania16182 2012-07-30 22:23:47

Ja również jeszcze nic nie dostałam....
pp 2012-10-18 23:37:49
Witam, jako pracownik tej firmy dostałem wezwanie na prokuraturę, nic nie ukrywalem, [usunięte przez moderatora] i podkreslilem ze również mogę to powtórzyć w sądzie. Widać się biorą za niego bo juz kilka osób tez było. Podałem również tyle osób ile mogłem wiec czekajcie na wezwania. Dam wam radę nie straszcie juz [usunięte przez moderatora] meilami tylko udajcie się na policję i powidzcie ze wiecie ze toczy się postępowanie i chcecie do niego dołączyć i również zeznawać.
stokrotka 2013-02-15 07:20:48
[usunięte przez moderatora]do kazdej umowy zlecenie nalezy sie PIT. Ja tak nie raz juz mialam.
Judyta 2013-03-12 13:02:45
Witam wszystkich!
Czy ktoś otrzymał resztę pieniedzy ktore był dłużny [usunięte przez moderatora]?
Była zdalna 2013-03-19 13:54:40
Witajcie.
Jestem jedną z nielicznych jak widzę.
Otrzymałam całą kasę, z dużym opóźnieniem, bo z marca ostatnią ratę dopiero końcem lipca chyba, ale co do grosza całe wynagrodzenie mi przelano, a niedawno przyszedł mi pocztą PIT.
Szkoda, że tak to wygląda, bo naprawdę fajny sposób na tymczasową pracę był.
janeczka 2013-03-23 13:34:16
Hej, pracowałam w Novitelu równy rok temu, [usunięte przez moderatora] dalej wisi mi 700zł własnie dostałam PIT, co niby mam z nim zrobić, skoro pieniędzy nie otrzymałam? ;/
cll 2014-12-31 16:41:29
dobrze trafiłem - to jest firma ktora zajmuje sie obslugaa call center,? bardzo ważne dla mnie jest to czego siętutaj można spodziewać po praacy jakie zarobki oferowane sa teraz albo beda od przyszlego roku. neistety teraz slabo jest z praca dla takich osob jak ja. dobrze by bylo jakbyscie mi cos podpowiedzilie.
jasiek 2015-03-04 15:27:16
no chyba tk, ogólnie firma jest spora, wiec pewnie nie tylko call center tutaj do niej nalezy, ale równiez inne rzeczy ma pod sobą. Wydaje mi się jednak, ze konkretnie praca u nich nie jest az taka zła, bo niby na call center trzeba się namęczyć, - w końcu to sprzedaż i obsługa klienta, ale podobno dobrze płacą?
!!! 2015-03-09 20:36:40
Lipa i nic więcej, pracodawca nie chce płacić i wyrównać zaległych wypłat pracownikom. Byli pracownicy z tego co wiadomo podali tego pracodawcę do różnych instytucji, gdzie tylko można, aby odzyskać swoje pieniądze. Można zacytować słowa "CYGAN TYLKO RAZ PRZEJDZIE PRZEZ WIEŚ".
Ona 2015-09-25 11:12:11
Czy ta firma dalej istnieje ???
ty 2016-05-07 14:12:15
@togan moze jej chodzlo o to ze danwo nikt tu nei pisal..
Zostaw swoją opinię o Novitel - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novitel