EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Opinie o EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Maja

Jeżeli ktoś z Was posiada takie informacje, to bardzo proszę, żebyście napisali, jakie wymagania należy spełniać, aby móc zostać pracownikiem firmy EGA. Czy trzeba znać jakiś język obcy i posiadać wcześniejsze doświadczenie zawodowe, czy może nie ma takiej konieczności? Jak to jest u Was?

Stop wyzyskiwaniu
@Maja

Stop

Stop Hejt
@Stop wyzyskiwaniu

Jeżeli wyzyskiwaniem jest uczciwa zapłata, to ktoś tu oczernia.

Tom

Haahaahaahaa Myślałem, że nie dadzą rady. Mają się świetnie. Tak dalej....

Pracownik magazynu
@Tom

A mają się świetnie w jakiej kwesti?? dostępności towaru czy czego??? bo z towarem to krucho raczej.

Towar
@Pracownik magazynu

Kolega chyba niespełniony były skoro używa słowa raczej.

Jak długo trwa proces awansu w EGA SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

W firmie EGA nie ma awansów przynajmniej w dziale handlowym tj. przedstawiciel, dyrektor itd. Będąć przedstawicielem nie licz na awans. jest 4 dyrektorow regionalnych i nic tam sie nie zmania od paru lat. nie ma ścieżki awansu

Maciek

A jaki jest system zarządzania w firmie?

@Maciek

System zarządzania jest bardzo prosty...o wszystkim decydują właściciele. Jest dyrektor handlowy ale on sam nie może podjąć żadnej ale to żadnej decyzji, przynajmniej takiej wpławającej na cokolwiek, chyba że jakaś błahostka ale też nie sądze. Dalej są dyrektorzy regionalni ale oni robią tylko raport i tym bardziej sami nie mogą decydować o niczym.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Rysiek

Zmieniło się coś w tej firmie czy dalej ten sam system i ten sam "zarządzający"??? Jak w czasie drugiej tury pandemii działa firma?? przedstawiciele nadal jeżdżą po klientach???? czy firma dała wybór???

Na magazynie rotacja cały czas. Generalnie to zarządza Pan (usunięte przez administratora)który nie może podjąć sam żadnej decyzji. (usunięte przez administratora) Taka Pacynka. pieniadze slabe. rozwoj bardzo słaby bo nie maja pomysłu na siebie. Zadnych innowacji, powielanie konkurencji w duzo wiekszej cenie.Zapewne opinie zostanie usunieta ale jest zrobiony prt sc. dziekuje

@Tomek

Umówmy sie Pan(usunięte przez administratora)niczym nie zarządza. Nie może podjąć żadnej decyzji o wszystko musi pytać właścicieli i to oni podejmują decyzje... taki dziwny układ że dyrektor nic nie może. Są jeszcze tzw dyrektorzy regionalni ale to juz wyzsza szkola jazdy bo oni nie maja zadnych uprawnien do niczego ale nie maja tez i kompetencji.

Ebbee

Praca na magazynie luźna, lecz (usunięte przez administratora)zł /brutto cały czas nawet po okresie próbnym to jakiś żart, bardzo duża rotacja. Nie polecam.

Mateusz

Działacie podczas pandemii?

mario

jak wygląda praca przedstawicieli w czasie pandemii? czy musicie jeżdzić do klientów?

ph

NOTORYCZNE BRAKI TOWARU-TRAGEDIA. Brak możliwości wyrobienia planu (usunięte przez administratora) Brak możliwości użytkowania samochodu po godzinach pracy.

Jak szefostwo w EGA SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Spoko traktują ludzi?

mariuszph

Widzę że pojawiło się nowe ogłoszenie na Mazowsze , odradzam pracuje na tym rejonie wieloletni pracownik który ma najlepsze punkty więc rejon będziesz budować od zera , może dostaniesz kilku klientów ale takich którzy z różnych przyczyn zakończyli współpracę z firmą .Zarobki niskie 2200 podstawy a premię jest bardzo ciężko wyrobić .Ludzie w biurze spoko , z dyrektorem nie macie kontaktu jedynie z kierownikiem regionalnym .nie wiem jak go ocenić bo roztoczył takie plany przede mną a rzeczywistość okazała się zupełnie inna .Jak ja można budować rynek jeśli zrobicie zamówienie u nowego klienta może się zdarzyć że przy drugim zamówieniu już tego towaru nie ma w magazynie . Z tych klientów których znajdziecie nie utrzymacie się więc i tak się zwolnicie a waszych klientów otrzyma obecny długotrwały przedstawiciel ( zwanym przez klientów najlepszym przedstawicielem na Mazowszu to oczywiście ironia) .I jeszcze ważna rzecz firma która kupuje towar od Egi sprzedaje w lepszych cenach jak przedstawiciel handlowy Egi , a nawet potrafi dać elektronarzędzia EGI jako gratis . Zapytacie skąd ? otóż jeśli kupi pakiety produktów np .za 3000 to dostanie kompresor więć jesli kupi 10 pakietów to ma na rozdawanie 10 szt.kompresorów .Jak to przebić? wasz bagażnik w aucie pusty.

Eustachy

Witam Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w firmie EGA na stanowisku PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY -poczatkowe zarobki(jaką pensja stała,jakie prowizje) -zarobki po okresie próbnym -auto do użytku prywatnego? - jakie podejście do pracowników mają dyrektorzy regionalni Proszę dodać coś od siebie jeśli ktoś ma coś do dodania Pozdrawiam

Eustachy

Slawek

Czy to prawda ze trzeba pracowac co najmniej 9godzin-10godzin? Czy to prawda ze dyrektorzy ciagle sie czepiaja obrotu i karza sprzedawac nie rotujace iprodukty inaczej zabieraja premie ? Czy w tej firmie maja umowe z MediCover albo karnety na siolownie ?? Czy sa zamali na takie bonusy dla pracownikow? Jesli to prawda to dobrze ze jeszcze po 2 miesiacach nie odpowiedzieli na moje CV

Eliasz
@Slawek

Niestety to prawda

Aleksander
@Eliasz

Skoro trzeba tyle godzin pracować będąc zatrudnionym w firmie EGA to mógłbyś napisać, jak wygląda wynagrodzenie oferowane przez pracodawcę? Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, czy składa się ono z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Wiedza na ten temat będzie bardzo pomocna dla każdej z zainteresowanych osób.

Kennedy
@Slawek

Stety niestety wszystko prawda, a na pakiety medyczne czy na karnety na silownie nigdy ich nie bedzie stac (usunięte przez administratora)ktora nie daje zarobic w ktorej mozesz sie narobic

Renata
@Kennedy

@Kennedy Odpowiedzialeś na pytania dosyć ogólnikowo. Czy mogłabym od Ciebie uzyskać trochę więcej informacji na temat pracy w firmie EGA SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Napisz proszę czy nadgodziny w tej firmie są płatne?

Judasz
@Aleksander

Podstawa to 1600 do 2500 zalezy jak sie dogadasz i jak im na Tobie zalezy. Premie sa nie wielkie ale jak wykonasz plany ktore sa mocno wygorowane szczegolnie na produkty importowe z marek ktore dystrybuja nie zarabiasz nic. Auta nie mozna uzytkoeac chyba ze strzelasz z ucha i pucujesz sie do wszystkich. Premi swiatecznych nie uswiadczysz, a najgorsze ze planujesz sobie urlop a oni mowia ci ze nie dadza ci bo juz 2 przedstawiciei w firmie jest na urlopie i ty nie mozesz haha.

Judasz
@Renata

(usunięte przez administratora)W tej firmie kaza byc u klienta na 8 a wyjezdzac o 16 wiec w zaleznosci od tego gdzie masz klientow pracujesz 9 a nawet 11 godzin. Poza podstawa to mozesZ wypravowac tylko marna premie ktora zwby zdobyc musisz stanac na rzesach i to czasem graniczy z cudem. Firmy nie polecam, zmieniam wlasnie prace bo wyzywam sie na rodzinie z powodu stresu w pracy...

Mirosław
@Judasz

Napisz od czego zależy wyprawowanie premii. Na Twoją opinię wpłynęły tylko zarobki czy również inne kwestie?

Natalia
@Judasz

A jak wygląda sam system pracy? Czy samemu można rozplanować sobie objazdówkę czy jest odgórnie ustalana?

były PH

(usunięte przez administratora)Zarobki mizerne 2200 -2700 z premią ,dobrze to zarabiają wieloletni pracownicy i oni mogą korzystać prywatnie z aut , jako nowy nawet o tym nie myśl .Towar kiepski i zupełnie nieznany .Opłaca się sprzedawać towary importowane ale wiecznie ich brakuje a za towary markowe płacą tylko 0,5 % i jeszcze należy dodać że brakuje katalogów .Odradzam

On

Panowie i Panie Prawda taka Jak szukacie firmy która płaci za bogacenie sie za darmo się to pass Nie ma nic za darmo Można zarobić. Ale trzeba pracować Jeżeli szukacie czegoś lepszego to sorry albo samochody albo sama nie wiem co Dla tych co pracują sumiennie problemem jest to że przejdą na drugi próg podatkowy Tak drugi próg To dla konkurencji która łapie bociana pod stołem To wzór

Kong
@On

Łapanie bociana pod stołem?To żart?

KONG
@On

Łapanie Bociana pod stołem?ŻART?

Oni
@KONG

Jaki bocian???Ciężko ,dobrze pracujesz ,to niech tym osobom dobrze zapłacą.Fizole nie robią za nic ,zakres prac im się powiększa to i kasa większa.Czasami to się pracuje, ponad ludzkie mozliwosci

YrekKennedy
@On

Yrek czy Wojtek dajcie spokj z opowiesciami typu "pracuj sumiennie to u nas zarobisz" bo u was czy pracujesz czy nie to nie zarobisz, a zarabiacie tylko wy i to po ponad (usunięte przez administratora)tys aprzedstawiciele po (usunięte przez administratora)podstawy a premia nie do wyrobienia bo sami ustalacie zawyzone plany.

seks

Ja również proszę o jakieś informację - bo niestety ale na mieście krążą dość negatywne. Ktoś coś doda ?

Oni
@seks

Nie spróbujesz sam ,to się nie przekonasz:)Praca zależy ,na jakim stanowisku.Fizole mają ciężko ,a kasa mała .W biurze, też nie lekko ,ale dobra kasa (usunięte przez administratora)

PAPa
@seks

Nie jest dobrze,opinie na mieście to prawda:(Często zakres obowiazkow ,wychodzi poza ,.Masz dokladane wiele rzeczy ,ponad twoje mozliwosci.Ale to robisz za darmo:)

Skrzywdzony

Do wszystkich.Chcialbym wrocic,ale nie wiem, czy pracuje tam dalej brydzysta-bo jak tak to nic z tego.Z takim (usunięte przez administratora)pracowac nie bede.Prosze o info.Pozdrawiam

Irek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Olga

Przecież mając kwalifikacje każdy może pracować w biurze!!!

Zostaw merytoryczną opinię o EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA