Opinie o PEKAES SA w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PEKAES SA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PEKAES SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PEKAES SA w Szczecin

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w PEKAES SA?

noname Nowy wpis

zależy od stanowiska

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w PEKAES SA?

noname Nowy wpis

co najwyżej długopis

Domi

Jak wygląda praca handlowca? Jakie wymagania wobec kandydata, czy mocno cisną, czy rzeczywiście więcej pracy w terenie niż w biurze. No i najważniejsze, wynagrodzenie?

W swojej karierze zawodowej pracowałem różnych stanowiskach, również jako magazynier i muszę przyznać, że z czymś takim nie spotkałem się jeszcze nigdy. Magazyn to gównarzeria pozbawiona rozumu i kultury a zagospodarowanie powierzchni magazynowej polecam obejrzeć samemu. Dla mnie praca tam była poniżej jakiejkolwiek normy. Nie polecam.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie PEKAES SA? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Marian

Witajcie. Chcę się starać o stanowisko przedstawiciel. Możecie mi powiedzieć jak wygląda system prowizyjny bo z informacji które posiadam jest mało przejrzysty i dający małe możliwości zarabiania. I jak wygląda system pracy. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

Zzzzz
@Marian

W firmie nie trzymają sie handlowcy wiec chyba to cos znaczy, opinie pekaes błonie - tam moze byc wiecej info

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w PEKAES SA?

Noname123

Niestety dyrektorstwo nie pozwala by atmosfera byla dobra

Tomasz

Czy w firmie jest rodzinna atmosfera ? Dogadujecie się?

@Tomasz

na magazynie jest dramat :)

Kiero
@Tomasz

Tak. Każdy każdego szpieguje, obgaduje i donosi pod byle pretekstem.

Xxx

Nie polecam dla własnej godności unikajcie tej firmy bo będziecie się szarpać z kierownictwem od dyrektorów po księgową,która nie wykonuje zadań jak na to stanowisko umowy zlecenie pełno Ukraińców i jeden wielki chaos.Kierownictwo po (usunięte przez administratora) odzywa się do pracowników wyzywa i ubliża.

@Xxx

Ciekawe, bo w całej firmie oprócz firmy sprzątającej nie ma ludzi z Ukrainy. Nie ma umów na zlecenie, co to za brednie

Wp.
@xyz

Przecież to co pan tu pisze to nie prawda. Kierowcy głównie są z ukrainy, więc prosze kitu nie wciskac. Kiedy wracają na baze to strach sie bać. Stają jak chcą na długiej prostej ulicy, nie obowiązują ich przepisy? 15 m. Od skrzyżowania, a jeden z drugim stoją busem nieraz na pasach przy skrzyżowaniu! 2 razy zostałabym potrącona przez to, że ci ludzie bez wyobraźni stają jak stają! Rozmowy z dyrekcją nic nie przynoszą skutków, dopiero kilkukrotne wezwanie policji coś poskutkowało, ale znowu dzieje sie to samo-dzieciaki wracaja tamtedy ze szkól, musi wydarzyc sie tragedia, zeby dyrekcja zaczela myslec i byc moze zatrudniach bardziej odpowiedzialnych kierowcow?

Lucki
@Wp.

jeden kierowca z ukrainy i to calkiem bardzo grzeczny chlopak i jeden rusek na caly zaklad

Barbara
@Xxx

Z tego co napisałeś wywnioskowałam, że zatrudnienie w firmie Pekaes opiera się na umowie zlecenie, w związku z czym mam parę pytań. Czy umowa zlecenie jest tylko na początku czy na stałe? I jak wygląda kwestia wynagrodzenia?

@Barbara

nikt tu nie zatrudnia na umowe zlecenie !! ktoś pisze jakieś pierdoły albo pomylił firmy, pracuje tu niestety kilka lat i wiem co sie dzieje.

Pedro

Normalna firma, ale trzeba pracować i tonie każdemu się podoba, ja polecam.

Max
@Pedro

Witam widzę taka normalna wypowiedź to zapytam bo interesuje mnie oferta magazynier pekaes Szczecin jak wyglądają zarobki i jak się pracuje jeśli ktoś przychodzi wykonać swoją robotę a nie przesiedziec 8 czy 10h

Lucki
@Max

2 tysiace 600 zloty niewarzne czy robisz dobze czy zle +- 100 zlotych i premia 500 kturej niema niezaleznie od ciebie

Mordor

Pracowałem na różnych magazynach, ale pekaes odział szczecin to jest mistrzostwo......dno i bąbelki, zresztą polecam pójść i przekonać się samemu.

Max

Witam zainteresowała mnie praca magazynier pekaes Szczecin i miałbym pytanie jak wyglądają zarobki takie normalne realne i jak się pracuje tam ludzia chodzi mi o opinię pracowników którzy przychodzą zrobić swoje jak to w pracy i wychodzą nie teletubisiow spacerowiczow pseudo kierowników co to tu pujda to tam pójdą a efekt że i tak nic nie zrobią a opinie że wszędzie źle Z góry dzięki

Jednak prawda dyrektorska skoda już na placu - już sie najeżdziła.????

Benek

Jakie aktualnie pekaesy są we flocie firmy? Na czym ma pracować kierowca? I ile średnio kursów dziennie się dostaje?

Darek

Jak atmosfera u was? Ile płacą? Macie jakieś bonusy świąteczne?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie PEKAES SA?

Przewoźnik

Zaleźy w jakim dziale

Coś wiadomo może - ktoś ,coś wie znów nowy Dyrektor będzie w Szczecinie bo obecna chora i regionalny uzdrawia oddział.

Jakaś czystka przewoźników w Szczecinie .czy tylko zamiana na swoich pewnych ktoś coś może wie

Tadzik
@Paweł

.. zamiana na swoich? z pewnością tak, a czy pewnych nie koniecznie...

KalaPy
@Paweł

może długo ich nie będzie ale i pani dyrektor i nowy przewoźnik coś z tego wyciągną. nowy dom sam się nie wybuduje

@Paweł

Zmiana... Raczej słabe zagranie wobec poprzedniego przewoźnika. Tym samym narażenie oddziału na straty, magazyn momentalnie zapełni się, odbiorów też nie wykonują. Tak to jest jak z dnia na dzień trzeba nauczyć tuzin kierowców nowego rejonu. Trochę minie czasu zanim ogarną ten chaos, jeżeli w ogóle się uda...

Przewoźnik
@Andrzej

Nie ma możliwosci aby im sie udało.pomocy szukają wszędzie obdzwanisja wszystkich i nic

wielgoszz
@Paweł

Czystka nie tylko w Szczecinie ale i na forum, bo większość niewygodnych komentarzy znika

dddeich
@Paweł

to prawda ze oddział zbankrutował?

Kama
@Przewoźnik

Coś więcej na temat sytuacji w Pekaes Szczecin? Oddział bankrutuje? Zwalniają ludzi? Mniej klientów, brak przewoźników ? Czy tylko reorganizacja?

Tomasz
@Kama

Tak łatwo się nie damy, najwyżej wezmę nadgodziny ! Nie rzucim ziemi skąd nasz ród, tak na dopóż bóg, tak nam dopomóż bóg.

Tadzik
@dddeich

Jeszcze nie zbankrutował ,ale wszystko jest na najlepszej drodze,gdzie jest zarząd PEKAES?

Kama
@Tadzik

To nikt się tym nie interesuje? A dyrektor?

Poprawa
@dddeich

Wejdź sobie do internetu, wpisz adres google i sparwdź co oznacza zbankrutować a raczej ogłosić upadłość. Skoncentruj się i bądź wytrwały to może się dowiesz, czy oddział w takiej strukturze jaką ma Pekaes może zbankrutować. Hm?

Karol

Dziękuję za miłą współpracę z psem Szczecin Sp z oo mili kierowcy kultura osobista zachowanie wzorcowe dziękuję Pks Szczecin Sp z oo mam nadzieję że jeszcze nieraz skorzystam z waszych usług pozdrawiam

Józek

@Paweł Niepokojąca jest ta informacja o zwolnieniach. Chciałem starać się o pracę?

Wielkość magazynu obliczona jest na przyjęcie połowy towaru jaki obecnie przyjmuje. Kompletna farsa - na każdej linii.

Zostaw merytoryczną opinię o PEKAES SA - Szczecin

• Jak się pracuje w PEKAES SA?

Zobacz opinie na temat firmy PEKAES SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

PEKAES SA