Opinie o Kontrakt w Sosnowiec Braci Mieroszewskich 50

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kontrakt. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kontrakt na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kontrakt w Sosnowiec Braci Mieroszewskich 50

Zarząd Spółki Kontrakt

Zakład Pracy Chronionej ZUH Kontrakt Sp. z o.o. z/s w Sosnowcu przy ul.Teatralnej 9/402 Tel. / fax 032 266 96 58, 032 293 31 42, 032 293 31 76 e-mail: kontrakt@kontrakt.sosnowiec.pl Odnosząc się do treści opinii stwierdza co następuje : Firma funkcjonuje w przestrzeni publicznej od 1990 roku, zajmuje się ochroną mienia i pracami czystościowymi. Aktualnie zatrudnia ok. 200 pracowników ochrony i 110 pracowników w usługach porządkowo-czystościowych. Ponad 95% załogi to pracownicy posiadający status niepełnosprawności. Pracownikom zapewnia się stałą, finansowaną ze środków PFRON opiekę medyczno-rehabilitacyjną, zwrot wydatków poniesionych na zakup środków farmaceutycznych, odzież ochronną i roboczą, zwrot kosztów dojazdów do pracy, stosownie z przepisami Regulaminu pracy i wynagradzania. Nadto pracownikom zapewnia się szkolenie w zakresie bhp, w systemie zlecenia w ośrodku szkoleniowym. Spółka zatrudnia psychologa na stanowisku rehabilitanta. Zasady udzielania pomocy i ochrony zdrowia uregulowane są Regulaminem pracy i płacy i Regulaminem Zakładowego Funduszu Świadczeń Rehabilitacyjnych. Na powyższe cele spółka wydatkuje specjalnie przeznaczone na ten cel środki finansowe. Negatywne opinie o firmie pochodzą od byłych pracowników, którzy zwolnili się lub zostali zwolnieni na skutek niewywiązywania się z obowiązków pracowniczych, określonych w Zakładowym Regulaminie Pracy. Pracownicy wykonujący zadania z należytą starannością cieszą się życzliwością i uznaniem ze strony kierowników grup pracowniczych, tudzież kierownictwa spółki. Wszelkie uwagi i wnioski są odnotowywane w prowadzonej w tym celu książce skarg i wniosków. Równocześnie kierownictwo ZUH Kontrakt przyjmuje wnioski i skargi w biurze siedziby spółki od zainteresowanych pracowników, w określonym i podanym do wiadomości czasie.

Klementyna

Dużo jest takich osób? I firma wtedy opłaca tym ludziom ZUS i wszystkie składki? Wiesz w jakiej wysokości są te wynagrodzenia, najniższa czy więcej?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Kontrakt odbywa się również w języku angielskim?

Pracownik Nowy wpis

Ta Firma to porażka, powinno się ją zamknąć. Pani prezes i cała reszta to niekompetentne osoby . (usunięte przez administratora) na każdym kroku, trzeba pilnować swojego. A jak się coś potrzebuje to nie odbierają telefonów. Nie polecam tej firmy .

Sławek z Bytomia Nowy wpis

Moja opinia na temat firmy kontrakt jest krótka i można ją porównać do firmy w której pracowałem kilka lat temu trzy miesiące bez wypłaty i tu wiele nie brakuje nie wysyłają na czas zobowiązań alimentacyjnych które ciążą na pracowniku mało tego na obiektach nie spełniają wiarygodności co do środków czystości i dbania jako kierownicy o obiekt dziękuję.

@Sławek z Bytomia

No a co z samymi wynagrodzeniami, są na czas? Nie ma takich sytuacji, że są opóźnienia? Bo porównujesz do innej firmy gdzie były z tym problemy, to nie wiem czy to też masz na myśli. I o co chodzi z tym brakiem dbałości o obiekt, jakieś konkretne sytuacje miały miejsce?

Zarząd Spółki Kontrakt

KIEPSKI FERDEK
@Zarząd Spółki Kontrakt

proponuję wam udać do psychologa z funkcją rehabilitanta lub bezpośrednio do Szpitala Psychiatrycznego Korczaka 22 w Katowicach ! KIEPSKI FERDEK

Roman Kiepski
@Zarząd Spółki Kontrakt

Pracownicy wykonujący zadania z należytą starannością cieszą się życzliwością i uznaniem ze strony kierowników...Żart oczywiście...Jedni zasuwają, inni śpią na kanapie i filmy oglądają. Cyrk na kółkach. Kiedy wreszcie takie firmy upadną na dobre.

@Zarząd Spółki Kontrakt

A nad godziny z jakiej stawki płacićie to jest pytanie czy z5, 50?

Grażyna
@Chalina

Tak z 5,50. Nova też tak płaći. Ludzie moja rada założyć sprawę w sądzie pracy bo dalej być tak nie może żeby na chorych ludziach śię dorabiali

@Zarząd Spółki Kontrakt

Jako były pracownik, który był zatrudniony w zuh kontrakt, mogę z całą wiarygodnością wypowiedzieć się i ocenić powyższą wypowiedzieć jako jedno, WIELKIE, (usunięte przez administratora) bujda. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ FIRMY.

Klementyna

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Kontrakt?

Jakie są warunki zatrudnienia w Kontrakt?

Ghu609

Ta firma to tragedia

Tofik
@Ghu609

Firma która pada to widać i słychać

Fatalne

FATALNE,,,,,,,,, Szkoda ,,,Słów,,,,????

$$$$$$
@Tofik

Czy to prawda że od kwietnia ,NOWA, przejmuje wszystkie obiekty KONTRAKTU.

Edyta
@$$$$$$

Być może ale nie na pewno ,na tapećie są dwie firmy do przejęcia ,, GARDA,,i JAREX,,

Firma która powinna mieć nagminne kontrolę PIP nie dbają o pracowników. Zwłaszcza teraz gdy panuje pandemia, poprostu bezprawie.

Patryk453
@Andrzej

Przegrali Jęzor i inne obiekty, a SISTEMA w Sosnowcu też do Maja bo dostali 3 mieśięczne wypowiedzenie . Od Sistemy

Figo
@Patryk453

Odradzam wszystkim pracę na SISTEMIE ? Załoga pełna kapuśi

GDF
@Figo

Zwłaszcza ten jeden ....Łowczy...

@@@
@Figo

A ta (usunięte przez administratora)jolka to jeszcze pracuje na Sistemie ,,,

Bik

Jestem byłym pracownikiem tej firmie i to co się teraz w niej dzieje to istny kabaret. Pani prezes nie kompetentna osoba na niczym się nie zna zawsze odsyła pracowników do Pani z BHP która gubi się w tym co robi i mówi. Wystawia dokumenty które odbiegają od prawdy.

Gabi
@Bik

Popieram raz byłem na takiej rozmowie i Pani prezesa odesłała mnie do pani BHP ta z kolei tak mi namacila że nic dalej nie wiem. Co mi przysługuje jako osoba niepełnosprawna. Zatrudniają osoby pełnosprawne które żyją z nas niepełnosprawnych którym cały czas się wprowadza limity na leki okulary wczasy. Kierownicy też lecą w kulki mają po 3 , 4 obiektu a potrafią tygodniami nie zaglądać na obiekt. Brawo Pani Prezes byle tak dalej .

Polo
@Gabi

Obiekt .....SISTEMA....Łamane prawa gdzie pracownicy powinni pracować w dwie osoby a pracują pojedynczo ...Zaznaczam nie zawsze. Ale firma ma płacone za dwie osoby. To jest łamanie prawa osób niepełnosprawnych do czasu jak nie dojdzie do tragedii ,ale kierownictwo do tego doprowadzi. Odradzam pracę na tym obiekcie. Nie szanują ludzi. Są tylko zainteresowani utrzymaniem obiektu

Krystyna
@Gabi

Odradzam wszystkim tą firmę (usunięte przez administratora)na wypłatach

Wiki
@Krystyna

No i śie dzieje. Zatrudniają Ukraińców i ukrainki

Zenek

Gubi się na wszystkim ,źle nalicza wypłaty i.t.d. Tragedia

@Zenek

Jak to źle nalicza wypłaty? Często się zdarzają takie akcje?

Zenek
@Maria

Aż za często .TRAGEDIA.........

Kik
@Bik

Zgadzam się z opinią.. Wylęgarnia pasożytów zyrujacych na plecach niepełnosprawnych

J23

I to jest ,nagminne. Co ta kobieta ma oznaki ,,,,DEMENCJA,,,,

Ta firma to TRAGEDIA,,Omijać szerokim ŁUKIEM,,,,,,

Jolanta
@Bik

Do pani prezes ,, Kontrakt,, mamy upały a na obiektach,nie ma wody ,która prawnie ma być zapewniona przez pracodawcę albo kierownicy są nieudolni ,albo firma szuka oszczędności kosztem pracowników.Wstydu nie macie .Żerujecie na tych biednych i chorych ludziach ,jak tylko śie da,,,,,,ale do czasu,,,,,,,

J23
@Jolanta

Bo to jest prawda ,tak traktują ludzi niepełnosprawnych ,ale prezes czy kierownicy ,oni wstydu nie mają .Wstyd najgorsza firma ,W ZAGŁĘBIU,tragiczna

@J23

Na poważnie tej wody nie ma? Nikt tego jeszcze nie zgłosił w odpowiednie miejsce?

@Krystyna

To co robi ta ,,,firma ,,,to rozbój w biały dzień.Walą na wypłatach ,na chorobowym ,ludzie opamiętajcie się na kim chcecie śie dorobić na tych schorowanych ludziach .

@Andrzej

A na co niby ma donosić jak dopiero co wróciła z urlopu? Nie przesadzasz troche?

Jędrek
@Kik

(usunięte przez administratora) na wypłatach i chorobowym, na nadgodzinach ,nie polecił bym pracy w tej firmie ,najgorszemu wrogowi ,,,,firma jedno(usunięte przez administratora).

Zocha
@Bik

W tym(usunięte przez administratora) wszystko odbiega od prawdy .ODRADZAM tu pracować

@Polo

SISTEMA- do końca stycznia,ochrona dostanie wypowiedzenia tak jak firmy wynajmójące , trzeba szukać pracy .

Bo to prawda
@Bik

Kabarecik wzajemnej adoracji byle tylko do emerytury panie biuralistki.

@Darek

Gdzie można znaleźć jakieś potwierdzenie tej informacji? To zostało do wglądu publicznego udostępnione jakkolwiek?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Kontrakt? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Grześ

Wypłata do 10 go ale przeważnie jest 4 tego .Ale nie licz na to że cię nie zrobią na wypłacie .Odradzam pracę w KONTRAKT,,,,,ta firma to tragedia wraz z pracownikami biurowymi którzy są nieudolni.

KOKOLOKO

Ludzie dlaczego tak stękacie i jęczycie !. Zarobki w firmie KONTRAKT są na poziomie powyżej średniej krajowej. Premie uznaniowe od 800 do 1000 pln. 100 % refundacja za leki, wczasy pod gruszą, dojazdy do pracy. Zarząd i Kierownictwo tak wspaniałe, że jak się na nich spojrzy to przechodzą mi od razu MYŚLI SAMOBÓJCZE. Panie Kadrowe to super kobiety mające ogromny potencjał wiedzy z zakresu Prawa Pracy. Pani Księgowa wysokiej klasy specjalistka tak nalicza wynagrodzenie, że u mnie nie pomyliła się na minus tylko co miesiąc mam więcej. Kierownicy i koordynatorzy są zawsze uśmiechnięci, życzliwi i pomocni o każdej porze dnia i nocy. Jest mi tak wspaniale, że jak sobie pomyślę, iż kiedyś dostanę emeryturę i będę musiał odejść dostaję (usunięte przez administratora)

Tomala
@KOKOLOKO

Robisz nad godziny a pieniędzy nie dostajesz w terminie i musisz się prosić o swoje pieniądze nawet 2 miesiące albo i dłużej , jak wogule zapłacą bo jak śię nie będziesz upominał to pieniędzy nie dostaniesz. Dlatego ja odmawiam nadgodziny szkoda nerwów i zdrowia. Nie żetelna firma Pozdrawiam wszystkich

@Tomala

Dorabiają śię na ludzkiej krzywdzie

@Piotr

Ale niedługo śię to skończy........Ta firma to tragedia.

mi
@KOKOLOKO

Kokoloko co do wszystkiego prawie się zgadzam.5 lat pracuje i nie słyszałem czegoś takiego jak premia uznaniowa czy redundancja za dojazdy do pracy.Wypłaty w terminie to się zgadza.W 2019 refundacja za leki była 500 zł a za okulary 800 zł a teraz 310 zł za wszystko.

Loniek
@mi

I do tego walą na urlopach mnie walnęli na72 godziny

@Loniek

Nie tylko tobie wyparowała część urlopu. Ta firma to jeden wielki przekręt

Sebastian
@Ania

To chyba łatwo zweryfikować ile powinni naliczyć urlopu? Nic z tym nie zrobisz już?

Frree
@Sebastian

Sieroty mają kit wciskany i się żalą :D no masakra

Dixi
@Frree

A będzie jeszcze gorzej , przegrali trochę obiektów i będą ludzi namawiali żeby śię zwalniali, dopiero będą walić na urlopach

BOLO
@Frree

A zwłaszcza Śieroty z SISTEMY w Sosnowcu tam dopiero Kierownik im ciśnie kit. A oni łykają to jak kluski śląskie

@Loniek

Na wypłatach też walą równo trzeba uciekać z tej firmy drućik ( szkoda zdrowia i nerwów.

Żigolo
@Dixi

Już wiadomo że będą zostawiać z pierwszą grupą i grupy specjalne reszta na bruk.......a co do płacenia za pracę w nocy. To jest dużo do życzenia bo równo walą na dopłatach za nocki tak jak na urlopach firma która chyli śie ku końcowi .

Roman
@Ania

Pracowałem w tej firmie 2 lata i ciągle zawsze było na korzyść firmy oszukiwali na nadgodzinach , zamiast nadgodzin ,,,,premia za 24 godz: premia 100 zł czysty wyzysk ludzi naiwnych .Dlatego nie narzekajcie ta firma to jeden wielki przekręt ..Pozdrawiam

Zośka

Omijać .Firma która powinna zniknąć , z rynku pracy tragedja

Julia

A te nadgodziny to są po dobrej woli czy musi się? Bo jeśli zostaje kto chce, to jeszcze pół biedy.

@Julia

Ale nadgodziny np,,pracujesz12godzin ,,to dostaniesz premie w kwocie 100 zł ,. ,,,a prawidłowo należy się za te godziny240 zł bez podatku. Czysty wyzysk

Krystek
@Loniek

Odradzam wszystkim niepełnosprawnym,,,,omijać tą firmę. Szkoda zdrowia i nerwów.

@Darek

ale ta premia 100 zl to za jeden dzien z nadgodzinami czy za caly miesiac?

@Monika

12. Godzin nadliczbowych dostaniesz 100 zł albo 60zł. W zależności jak kierownikowi będzie pasować a powinnaś dostać po stawce 19,70 to sobie policz ,za god:

Ela
@Darek

Tak samo jest w ,,Nova,,robisz nadgodziny nie płacą że stawki 19,70 tylko premia 100 zł za 12 god,. Czysty wyzysk.

@Ela

To jest jakoś w umowie opisane?

Xwa
@mi

Odradzam wszystkim ta dziadowską firmę ,Kombinatorzy,żerują na niepełnosprawnych i biednych ludziach.Do czasu.......

Opineo
@Frree

Mają wciskany kit ,sieroty a i tak robią dniówki nadliczbowe za darmo albo dostaną premie,której oczywiste nie ma ,to samo z dodatkiem nocnym,narzekacie ,a i tak robią was na lewo ,czeba zmienić pracę a nie siedzieć w tym bajzlu

Grześ xty
@Xwa

Walą na wypłatach i chorobowym oraz na dodatku nocnym .

@Grześ xty

Ale w sumie to dlaczego tak się u was dzieje?

Jak się pracuje z ludźmi z Kontrakt?

Polo

Zależy na jakim obiekcie,,,,BO NA SISTEMIE. W Zagórzu tragedia odradzam .

XXX
@Polo

Dlatego zrezygnowałam z pracy na SISTEMIE. Z powodu dwóch osób .Pozdrawiam wszystkich ze starej ekipy ,nie z B3.

SISTEMA
@XXX

Popieram twój wpis ,,,,,100,,,, procent prawdy zwłaszcza te dwie osoby.

****
@SISTEMA

A ten chanys,to najgorsza menda,kapuś ,do tego brak kultury , nygus .

????????
@****

Chanys to ,Chanys ,najgorszy ,kapuje ,,,,,,,,na 100%

@SISTEMA

Dwie mędy śie dobrały do poniżania ,ludzi ,On i Ona zobaczymy jak długo

@Sistema

A co na to Kierownik, czy jakoś zareagował na tę sytuację jak nie to zgłoscie to do Pani Prezes

Dwie wredne ,Rury,,,,,,,,,on i ona,,,

@Sistema

Nikt z nimi nie chce pracować ,z nią i z nim,,,,,,,,,,,DONOŚIĆIELE,,,,,,,, Brygadzista i podbrygadzistka,,

Xxxxxxxx?????

Widocznie kierownik mu przyzwala na takie traktowanie ludzi , to nie jest kierownik .A co do tego chanysa to co zapomniał jak poił chłopaków z bramy głównej Bimbrem wiem coś o tym bo pracowałem na B3.

@Xxxxxxxx?????

Ale chyba sobie żartujesz, że w trakcie pracy? Co inni na to?

Przyszła z urlopu i już donosi ,podbrygadzistka ,Kapiszon ,wredny

Bik

Opinia ulubienicy obecnej Pani Prezes.

Nowa

Ta firma to dno,nieudolna pani kierownik wspiera cholote, która zatrudnia. Panowie nawaleni, nic nie robią, bo przyjdzie kierowniczka i fajnie sobie pogadają. Lepiej olewac robotę, to dostaje się premie. O2P mają się dobrze. Jeśli nie jesteś psycholem, zwolnij się, bo długo z degeneratami nie dasz rady pracować.

Ola
@Nowa

Ja pracuje 10 lat i nie narzekam wypłaty na czas kierownik super gość K. J wszystko można z nim załatwić jak się chce pracować i nie narzekać polecam tą firmę z czystym sumieniem

Piotr Stępień
@Nowa

Ta firma to jeden wielki przekręt pracowałem tam 12 lat na stanowisku kierowniczym to co zrobiono z tej firmy nadaje się do programu uwaga ludzie omijajcie jak najdalej

ola

moja znajoma kupuje od niego środki czystości i sprzedaje na giełdzie ,środki te pochodzą z firmy i nie są jego własnością

Azor

Przyjeżdżm do pracy do swojego zakładu pracy i widzę pracownika ochrony w swoim aucie śpiącego. No to pora na pobudkę. Mało tego pan Eugeniusz ledwie wyszedł z swojego auta a pachniało od niego jak z gorzelni. Oczywiście zdjęcia zostaną przesłane do firmy jak i dyrekcji mojego zakładu pracy. Pozdrawiam serdecznie M.P.

Czy w Kontrakt jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Staśiek

Mają cie tam gdzie słońce nie dochodzi. Firma (usunięte przez administratora)

Szukający

Kontrakt nie polecam, pytałem się o pracę, żadnych konkretów, obiekty które mi oferowali nie spełniały często wymogów - brak ubikacji - jakiś Toitoj [o środku nie będę pisał], jak zobaczyłem niektóre obiekty to się za głowę chwyciłem w jakich warunkach chcieli żebym pracował jako osoba niepełnosprawna, dlatego jeżeli chodzi o mnie to się zraziłem już na starcie , może inna osoba trafi dobrze jak będzie miała szczęscie, ale ja osobiście mam mieszane uczucia .

Ada Syposz

Właściciele firmy to pełni empatii dobrzy ludzie,dbający adekwatnie o potrzeby pracowników.Szanuje ich i podziwiam.

Czy w Kontrakt są szkolenia zewnętrzne?

Don Corleone

tak są ! na ściance wspinaczkowej a potem w nocnym klubiku go-go z pupciami i chłopczykami ! wszystko pokrywa zarząd ! sam uczestniczę w takich szkoleniach na zewnątrz !

Czy Kontrakt zapewnia kartę multisportu?

Xyz

Tak,z mopem latasz po hali. Multisport za free.????

Julia
@Xyz

@Xyz widzę, że jesteś zorientowany, co i jak w Kontrakcie. Powiedz, orzeczenie jest wymagane, czy przyjmują też bez tego?

KIEPSKI FERDEK
@Julia

Julia ty idź do ginekologa ba na psychiatrę dla ciebie za późno ! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kontrakt - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Kontrakt?

Zobacz opinie na temat firmy Kontrakt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kontrakt?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kontrakt?

Kandydaci do pracy w Kontrakt napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kontrakt

Kontrakt