Kontrakt

Sosnowiec

Opinie o Kontrakt

NIKI_61 2011-12-29 12:01:40
Ja w firmie KONTRAKT pracowalem ponad dwa lata i sam sie zwolnilem. Teraz zaluje poniewaz bardzo milo sie tam pracowalo. Bardzo mily i ludzki kierownik Jaworski, koledzy z pracy takze a praca jak praca. Za cos bierze sie pieniadze, wiec robic trzeba. BARDZO POLECAM TA FIRME.
młody 2014-01-11 16:09:59
Wymieniłeś jedyną osobę z kierownictwa,która jest ok. Ja pracowałem troszkę dłużej od Ciebie jak dla mnie czysty (usunięte przez administratora)w firmie o nic nie pytać nic nie wymagać.Z tego co widzę zatrudniają coraz więcej osób które nie nadają sie do pracy a zwalniają dobrych pracowników-zasłużonych.Dla firmy jest ważne jaką masz grupę i ile kasy dostaną z PFRON a to np; że ktoś piję czy nie interesuje się pracą mało istotne
Był pracownik 2014-08-17 22:13:06
Zgadzam sie z powyższą opinią . Firma najabrdziej ceni sobie alkoholików z grupą . Nie jest istotne czy jesteś kumaty czy pijesz w pracy czy nie. Ważna jest grupa . Smieszna umowa oraza ciagłe przeżucanie z firmy pod firmę , pózniej miesiąc zwolnienia i na nowo przyjęty . Oszukiwani na stawkach , w przypadku nadgodzin okolo 25 zl za 12 h , a jak człowiek sie odezwie to odzwyki typu nie zalezy Pani/Panu na pieniądzach ? tyczy sie to szczegołnie jednej z Kierowniczek .
Byly pracownik 2014-08-17 22:16:18
Jeden wielki bałagan . Liczy sie symbol i grupa. Cenia pracowników którzy o nic nie pytają i niczego nie wymgają .
Smiech 2015-06-24 21:12:59
w tej firmie najlepiej mnieć grupe z symbolme specjalnym być idiotą pić nie odzywać się i praca dożyowtnio murowana :) :) :) pozdrowienia :)
Dru 2015-10-07 08:45:37
Śmiech głupoty wypisujesz. W firmie są wewnętrzne kontrolę i o pijactwie na dłuższą metę nie ma mowy. Już kilka osób zaliczylo dyscyplinarke, a to że Ty się jeszcze uchowaleś, to tylko szczęście głupiego i ono kiedyś mija,tym bardziej że na obiektach coraz więcej życzliwych osób które chętnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kolegów kierownikom i osobom sprawujący kontrolę nad obiektami. Jedyny minus tego zakładu to fakt rozwiniętego czerwonego dywanu dla grup specjalnych z literą i zarobki. Trafiają się czubki na obiektach, ale brak możliwości pracy z nimi w normalnej atmosferze się zgłasza, robi się notatki służbowe z zaść. Im więcej uchybień tym większa szansa i podstawy do zwolnienia. Nie wszyscy jak Ty wola tylko narzekać ale działają i coś za to zyskują choćby święty spokój .
zalamana 2015-11-03 17:01:32
Kontrakt jako zakład pracy byl zawsze w porządku tylko pracownicy są nic nie warci wszystko donoszą kierowniczce i robią z igly widły a teraz na dodatek olewają nas z wypłatą co miesiąc wymyślają jakas bajkę kierownicy powinni poinformować nas ze nie będzie wypłaty na czas przecież my ma te pieniadze ciężko pracujemy
Drut 2015-11-30 11:00:37
Firma jest niewypłacalna i to nie są plotki. Od 2-3 miesięcy notorycznie spóźniają się z wypłatą. Konto firmy jest zajęte. Firma kręciła na lewo umowy i ZUS się w końcu zorientował. Będą sprawy sądowe i to nie jedna przeciwko Kontraktowi. Proponuję zacząć szukać nowej pracy, bo ta jest i co najważniejsze, za normalne pieniądze i nie ukrywane są fakty o świadczeniach dla pracowników, które im przysługują. Firma regularnie Was okrada, szukają więcej jeleni, którymi będą się mogli wysługiwać za psie pieniądze.
drut 2016-06-15 20:52:25
do @julek. w kontrakcie przyjęcia są cały czas. może nie na wszystkie stanowiska zawsze, ale generalnie rotacja jest tam duża i mało kto ma ochotę pracować tam długo.
efrgt 2016-06-19 22:08:31
@drut masz racje rotacja jest na prawde spora u nich..widze ze szukaja na przyklad programsity C++ w Poznaniu oferuja długotrwałą współpracę opartą o dowolną formę umowy (B2B, etat, dzieło)Kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną
Zostaw swoją opinię o Kontrakt - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kontrakt