Cargo Services Adam Malinowski

Opinie o Cargo Services Adam Malinowski

WALDI 2016-08-17 16:18
też mam firmę spedycyjną i nie jest łatwo , jak by wszyscy płacili na czas w tym całym kółku to by było idealnie więc Panowie dajcie spokój z tymi komentarzami bo jak słucham i czytam tych ciągłych narzekań to mi się chce ż...... wszyscy rozżaleni . Współpracuje z około dwustoma firmami i żadna nie płaci na czas i jakoś daje radę
Katarzyna 2017-04-04 19:09
Nie potwierdzam , przez 8 miesiecy jestem we współpracy z tą firma i jest wszystko dobrze , a wszystkim nie dogodzisz , sama prowadze interes wiec wiem jak to bywa raz lepiej raz gorzej. Ja jestem zadowolna z naszej wspópracy
Waldi 2017-04-06 10:02
Coś w tym temacie chyba jest odgrzewane, bo ja z firmą Cargoservices współpracuje i jest wszystko ok. Zaległości płatnicze jak się zdarzają to kilkudniowe. W kontekście do innych firm z którymi współpracuje to Cargoservices płaci na czas.
BB.Konstruktor 2017-07-15 09:53
Nie polecam współpracy przewożnikom, Nie płacą, brak kontaktu!
Zostaw swoją opinię o Cargo Services Adam Malinowski - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cargo Services Adam Malinowski