Przewozy Regionalne Sp. z o.o.

Opinie o Przewozy Regionalne Sp. z o.o.

admin 2015-08-14 08:41:57
Odbywałeś kiedyś staż lub praktyki w firmie Przewozy Regionalne Sp. z o.o. ? Napisz swoją opinię na forum!
baron 2015-10-07 17:14:39
Wielka pomyłka przy restrukturyzacji kolei. Ta firma sama nie wie, czego chce i dokąd zmierza. Oprócz niewielkiej liczby pracowników jeszcze z PKP, którzy znają się na rzeczy, pracuje tu duża zgraja niemających pojęcia o niczym młokosów i dyletantów. Plus odpadki z sektora lotniczego i bankowego. Porażka.
Nick 2016-01-12 23:40:58
Wszystko to prawda. Widzę, że zebrałeś doświadczenie na własnej skórze. Zgadam się 100%.
Dąbk 2016-04-24 12:17:56
@Nick a nawiązujesz do którego wpisu, bo ja się pogubiłem tak szczerze mówiąc. Widziałem, że przewozy szukają obecnie starszych specjalistów. Praca oczywiście w Warszawie, wymagania nie są zbyt wygórowane. Zastanawiam się, czy oferowana umowa jest na start czy po okresie próbnym
Zostaw swoją opinię o Przewozy Regionalne Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przewozy Regionalne Sp. z o.o.