English Best Way Callan Method

Opinie o English Best Way Callan Method

aza 2014-02-14 22:28:22
Stawki za godzinę są śmieszne, do tego milion kar i opłat za kursy. (usunięte przez administratora)
Zanzibar 2014-03-12 00:20:00
Śmieciowe umowy, na bardzo słabych warunkach,(usunięte przez administratora) Atmosfera w pracy jak w przedszkolu, niekompetentna przełożona itp. Szczerze nie polecam.
han 2015-07-15 15:51:57
Tragedia! Stawka za godzine smieszna! Pieniadze przelewane sa na konto fundacji, ktora pobiera sobie pieniadze niezalenie czy pracowales czy nie w danym miesiacu.. dodatkowo zeby miec dostep do tych pieniedzy trzeba przedstawic zadanie i materialy zeby udowodnic ze cos sie robilo... Pan Andzej O. prezes oszukuje na kazdym kroku.. system jest smieszny! caly czas trzeba kontrolowac liczbe przepracowanych godzin.. nie polecam nikomu!
kasś 2016-04-21 20:07:29
swego czasu był boom n TAKIE szkoły języków obcych, ciekawe jak teraz im się wiedzsie, szczególnie w takich gdzie są tanie innowacyjne metody implementowane
n. 2016-11-24 15:56:44
Firma wyzyskuje młode osoby zatrudniając na zlecenie i obiecując pełen etat. W wakacje szkoły zamknięte, godzin wypracowanych brak, co za tym idzie - brak pensji. Osoba mianująca się "Dyrektorem Sprzedaży" nie ma pojęcia o sprzedaży, marketingu, współpracy z klientem, a co gorsza nie potrafi współpracować i kierować ludźmi. Osoba na takim stanowisku jest jakimś nieporozumieniem aż dziw, że ktoś taki mógł zostać zatrudniony.
Zostaw swoją opinię o English Best Way Callan Method - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie English Best Way Callan Method