tesa tape Sp. Z o. o.

Poznań

Opinie o tesa tape Sp. Z o. o.

asd 2014-03-06 09:31
fajna firma, bardzo dobre zarobki, fajni ludzie, super prezes.
tesik 2015-06-05 23:03
Pewna firma, normalni ludzie. Tutaj się nie szuka pracy. Ludzie pracują latami.. 6-8 lat..
Resztę dopiszcie sobie sami...
Pozdrawiam Tesowiczow.. :-)
tesik2 2015-12-16 09:56
Praca w tej firmie jest stabilna i nie wynika to z desperacji pracowników, tylko z tego, że dobrze się w niej pracuje. Zarząd lokalny i centralny szanuje ludzi i daje się to często odczuć. Opinii jest mało zapewne z tego względu, że nie ma na co narzekać. Firmy o złej opinii mają zdecydowaną przewagę w ilości komentarzy.
asd 2016-02-17 22:06
Zgadzam sie 100% z tesikiem !!!
Felek 2016-02-17 22:09
Tych narzekających nie ma w naszej firmie.
Paweł 2016-04-24 14:09
Cześć wszystkim, mam pytanie czy rekrutacja na DIY na teren województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego się już zakończyła. I czy wybrali kogoś
hela 2016-06-14 22:43
brak wolnych miejsc - przepraszamy ...
Hela z wesela od prezesa 2016-10-17 20:47
I tak trzymać.
Tesa to bardzo dobry pracodawca.
hjj 2016-10-17 21:06
@ Hela z wesela od prezesa - ale jak mam bycv zupełnie szczera nie wiem czy piszesz to z ironią czy nap;rawde. Sory - może powinnam od początku wyczuć ironię (lub może zadaje głupie pytania) ale nie wiem
Sfrustrowany :-\ 2017-01-14 13:56
Tesa to ogólnie dobry prscodawca. Ludzie pracują pk kilka-kilkanaście lat. Zarząd i kadra manager ok. Ludzkie podejściedo pracy. Jedną dużą uwaga: wszystkim się "dobrze pracuje" i nikt nie mówi na głos że system motywacyjny do bani.. niskie podstawy, cudowny socjal -może 10 lat temu...oraz premie roczne składające się z dziwnych składowych na które nikt nie ma wpływu... kilkunastu PH wysyła CV i nikt nikomu o tym nie mówi.. pracą raczej z przyzwyczajenia lub zasiedzenia.. dopóki prezes nie przejrzy na oczy i przestanie mydlić oczy pracownikom- bardzo zagrana ekipa może zacząć sie sypać...
Ludzie nie pracują dla zasady tylko da kasy... brutalna prawda ale w tesie nie da się zrobić..
Zuzanna 2017-04-04 10:56
@Sfrustrowany :-\ jednak rozumiem, że oceniasz tesa jako dobrego pracodawcę. Co wpływa na taką opinię?
Zostaw swoją opinię o tesa tape Sp. Z o. o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tesa tape Sp. Z o. o.