Opinie o tesa tape Sp. Z o. o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy tesa tape Sp. Z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie tesa tape Sp. Z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o tesa tape Sp. Z o. o. w Poznań

Jestem przedstawicielem handlowym ale rozglądam się za pracą w innej firmie. Widziałem, że firma zatrudnia swoich klientów na umowy agencyjne. A bezpośrednio z firmą taką umowę można zawrzeć po jakimś czasie?

Laura Nowy wpis

Specjalistka ds. Obsługi Klienta, jestem zainteresowana wzięciem udziału w aktualnie trwającej rekrutacji. Czytałam, że standardowo rekrutacja składa się z 2 etapów i zamykana jest w przeciągu MSC z odpowiedzią, byłoby super. Może ktoś wie na jakie pytania należy się przygotować? Czy są jakieś zadania dla kandydatów? Co do pracy hybrydowej, jaki jest schemat pracy, chodzi mi o podział pomiędzy biurem a domem?

Pracownik Nowy wpis
@Laura

Jeśli chodzi o pracę hybrydową to 3 dni z biura i 2 z domu po okresie próbnym.

Dużo jest takich bezpośrednich kontaktów z klientem w pracy jako specjalistka ds. obsługi klienta? Bo tak czytam te obowiązki w ogłoszeniu i w sumie to nie wiadomo, a ja jednak preferuje pisemny kontakt niż gadanie przez telefon, o wiele mniej to jest dla mnie komfortowe.

HR Nowy wpis

Większość komunikacji z klientem odbywa się mailowo. Jednak kontakt telefoniczny w języku polskim i angielskim jest niezbędny w codziennej komunikacji m.in. z naszym działem sprzedaży oraz z klientem, gdy do nas zadzwoni lub sami potrzebujemy pilnie ustalić działania z klientem albo porozmawiać o temacie, który lepiej jest omówić niż o nim pisać. Stawiamy na aktywną komunikację :)

Czy w tesa tape Sp. Z o. o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

i

zależy jakie problemy, ale raczej tak

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie tesa tape Sp. Z o. o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Przedstawiciel Handlowy (Craftsman – rynek tradycyjny) wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno
Emma

Na rekrutacji zdalnej w tej firmie są konieczne do zrobienia zadania rekrutacyjne? Pytam o rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta. Jest tu taki etap rekrutacji? I jeszcze I jak napisali, że praca jest od zaraz, to ile dni od rozmowy z rekruterem firma daje odpowiedź i chce aby osoba przyszła do pracy?

@Emma

Witam, rekrutacja standardowo ma II etapy. Zwykle zamykamy projekty rekrutacje w przeciągu miesiąca, choć wiadomo że czasem udaje się to zrobić szybciej a czasem projekt trawa dłużej z uwagi np. na dostępność kandydatów czy osób zaangażowanych w rekrutację po stronie firmy. Informacja zwrotna jest w przeciągu 1-2 tygodnia (zwykle;).

PH

Cześć. Znalazłem dzisiaj ofertę do Tesa na stanowisko Przedstawiciel Handlowy (Craftsman – rynek tracycyjny). Ktoś ma informację jak wyglądają warunki zatrudnienia ? UoP czy B2B ? Podstawa netto w jakich okolicach ? Plany realne do wyrobienia ? Auto do użytku prywatnego, jeżeli tak to rozliczanie km prywatnych w jakiś normalny sposób ? Jak ogólnie klienci odbierają markę, idzie tym handlować w miarę cywilizowanie ? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

@PH

Umowa o pracę Podstawa 9000zł brutto plus premia. Auto prywatnie tak, ale tankujesz za swoje i monitoring.

Julia
@Gelo

Spora sumka :) a trzeba mieć duże doświadczenie żeby dostać taka kwotę na początek? No i ile wynosi ta premia? :D

@Gelo

@Gelo, pracuję w tesa i nie potwierdzam Twoich informacji. Auto jest do użytku prywatnego oraz nie ma żadnego monitoringu.

@Julia

wystarczy kilka lat doświadczenia, monitoring dotyczy tego jak pracujesz i co robisz czyli CRM

Puchatek
@PH

Ok 5000- 5500 brutto na start. Auto Skoda octavia, iPhone i premia roczna. Ogólnie brak motywacji. Jednak jak lubisz minimum w korpo z owocowymi środami, szefem Tomkiem i ładnymi dziewczynami to aplikuj. Łatwo porobić nic za coś nie-coś.

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie tesa tape Sp. Z o. o.?

gelo

nie, są zwolnienia....

Izabela
@gelo

Dotyczy to jakiegoś działu konkretnie? Czy wszędzie ucinają etaty?

tesa_lover
@Izabela

Dotyczy to wszystkich działów. Dodatkowo obecna firma to kompletnie inna atmosfera niż 2lata temu i wczesniej. Niestety teraz jesteś numerkiem, a jak nie pasuje to papa i na twoje miejsce przyjdzie ktos inny.

Maja
@tesa_lover

Ale czemu tak się dzieje? To jest redukcja czy kadrę sobie na każdym dziale odświeżają? Czemu nagle taka atmosfera tu jest?

gelo
@Maja

zmieniły się zasady pracy, centralizacja, redukcja zatrudnienia ...

Izabela
@gelo

To dużo ludzi zostało zwolnionych przez te zmiany?

@Izabela

Dużo

@Gelo

Jak dużo to można przyjąć że to były zwolnienia grupowe? Dawali ludziom jakieś odprawy czy inaczej się to odbyło?

@Adam

Inaczej się to odbyło

Maja
@Gelo

Inaczej tzn? Pula osób jest trudna do sprecyzowania? zastanawiam się także takie potencjalnie ścieżki kariery mogą mieć po odejściu stąd. Wiadomo?

Czy pracodawca tesa tape Sp. Z o. o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

julka

nie

Julia
@julka

Nie? :D Ktoś pisał o premii, to chyba jest jakaś motywacja? Nie ma żadnych dodtaków za wyniki, awansów?

New commer

Jestem od kilku miesięcy w firmie i pracuje mi się bardzo dobrze :) Nowoczesne, wygodne i dobrze skomunikowane biuro, 2 dni w tygodniu mogę mieć HO (dni do wyboru przez mnie), fajna ekipa i atmosfera w pracy. tesa dba o work life balance a to jest dla mnie ważne :) na razie jest ok :D

Gabriela
@New commer

Ale można pracować cały czas normalnie w biurze ?

New commer
@Gabriela

@Gabriela, oczywiście, biuro jest otwarte i można pracować cały czas z biura :)

@New commer

mnie to by bardziej interesowała wersja cały tydzien zdalnie, w biurze to nie moge sie skupic jak w domu na pracy. jak to widzi firma?

@New commer

a ja pracuję kilkanaście lat i wiem jak było kiedyś a jak jest teraz. całkiem gorzej się teraz pracuje niż kiedyś

@Gelo

A powiesz czemu gorzej bo właściwie nie wyjaśniłeś. Chodzi o atmosferę i skupienie czy masz inne zastrzeżenia?

Kandydat marketing

Czy ktoś ma doświadczenia z działem marketingu jakie warunki , wymagania ? Poszukują teraz Marketing Managera , warto aplikować ? Podobno praca wyłącznie w języku angielskim . Z góry dzięki za odpowiedź.

Wiktoria
@Kandydat marketing

Gdzie, jak, co? Można nadal aplikować? Daj znać to ważne! I jakie warunki wszystko co wiesz, pozdrawiam.

Piter

Witam, byłem na rozmowie o prace na stanowisko KAM od rynku DIY. Chciałem zapytać jakie są możliwości rozwoju, zarobki, rybek lub ewentualnie awans wyżej? Dziękuje i pozdrawiam Piotr.

Joanna z HR

Kiedy byłeś ? Nie kłam proszę, rekrutacja na stanowisko KAM nie jest prowadzona

tesa_lover
@Piter

Dobre;) W tym okresie nie było takiej rekrutacji…

lejek
@Piter

ta osoba kłamie , nie było rekrutacji

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje tesa tape Sp. Z o. o. dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Manager.

na pewno

12.000 zł brutto

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w tesa tape Sp. Z o. o.?

gienio

nie ma rekrutacji, są zwolnienia i odejścia do innych pracodawców.

HR

Potwierdzam to co napisal Gienio

odp.
@gienio

Od początku roku mieliśmy dwie rekrutacje. Jedna została już zamknięta (zastępstwo - urlop macierzyński) , drugi proces jest w finałowej fazie. Za chwilę otworzymy rekrutację na kolejny wakat. Niestety dwa wakaty, to skutek zmian organizacyjnych, nie wszyscy byli zadowoleni z nowych obowiązków, woleli rozwijać się w obszarach, w których pracowali przed zmianami.

Wiesio z HR
@odp.

Po co się tłumaczysz nt rekrutacji ? Kogo to obchodzi ?

gienio
@odp.

co ty za bajki piszesz? jakie rekrutacje? pracownik na zastępstwo (urlop macierzyński) - to nie jest stworzenie nowego etatu.

cleo3m

Prawda, że firma prowadzi duże cięcia z powodu COVID ? Prawda jest, że więcej żądlących niż tych od czarnej roboty?

odp.
@cleo3m

Redukcje na koniec roku nie były duże (4 stanowiska w Polsce), nie były też spowodowane Covid, tylko zmianą struktury w całej Europie. "Rządzących" w całej strukturze europejskiej, też jest teraz mniej, bo menedżerowie w Hubach mają połączone, międzynarodowe zespoły. Z covidem firma poradziła sobie bardzo dobrze i dlatego wszyscy pracownicy na koniec roku dostali dodatkową premię.

Nowak Jan
@odp.

Po co mu odpisujesz? On jest z konkurencji/3m/ i chcial wbić szpilę ....

HR
@cleo3m

Jakie jest źródło Twoich informacji ?

M.

Czy handlowcy mogą korzystać z auta prywatnie? Jakie auto oferuje firma swoim handlowcom?

@M.

Nie mogą korzystać prywatnie. Auto - fabia htb.

@M.

Tylko to jest dla ciebie najważniejsze?

@Gelo

Biorąc pod uwagę to, że samochód jest "miejscem pracy" handlowca, to tak, liczy się, nawet bardzo. Myślałem, że Fabia w takiej firmie jak Tesa to żart. Średnie przedsiębiorstwa oferują lepszą flotę swoim handlowcom.

@M.

Przykro mi bardzo .... To może poszukaj pracy tam, gdzie oferują lepsze auta .... (Jeśli tak bardzo na tym Ci zsleży)

@Gelo

Powodzenia życzę w Tesa :) Teraz już chyba rozumiem dlaczego oferują tylko Fabie :)

człowiek z tesa
@M.

wszyscy korzystamy prywatnie z aut służbowych. Głównie Ford. Dementując poniższą wypowiedź - nikt nigdy nie jeździł Fabią.

Wiktoria

Osoby wchodzące na forum często szukają rzetelnych opinii na temat pracodawców. Twój wpis jest dosyć mało merytoryczny. Jeśli pracujesz w tesa tape , to może powiesz coś o tym, na czym polega Twoja praca? Zachęcam.

Klawy
@M.

Ja tam na fabie nie powiem złego słowa :) generalnie lepiej się czuję jak daje z siebie wszystko. Sypiam po hotelach i czuje się dymany na każdym kroku. (usunięte przez administratora) mnie szczeka jak mój niby kolega chce zostac KAM i później zawładnie światem...Debi...l. Tesa i ludzie u góry to dno dna Niemcy wypierać... do Turcji

@Klawy

Po co zabierasz głos, jeśli nie jesteś pracownikiem tej firmy i nie masz zielonego pojęcia jak wygląda praca w tym przedsiębiorstwie ???

Marcin Kabata
@Gelo

Po pierwsze w Skodach nie ma silników HTB tylko są HTP. Po drugie auta służbowe to w 80% Ford Focus kombi w wersji uzależnionej od stanowiska. Po trzecie można użytkować samochód służbowy w celach prywatnych. Nie bardzo wiem skąd posiadasz takie informacje, ale następnym razem zweryfikował bym je zanim coś napiszesz. Z wyrazami szacunku.

@Marcin Kabata

HTB - to oznaczenie typu auta, czyli hatchback, a nie silnika, ???????????? pozdro

@człowiek z tesa

Fabią może nie, ale Oktawią lub skalą to juz tak.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

NIE

Krystyna
@Gelo

W takim razie rozumiem, że istnieje jakiś okres próbny aby sprawdzić pracownika. Ile on wynosi? Zastanawiam się czy można liczyć na umowę zlecenie czy jednak na okresie próbnym nie obowiązuje żadna umowa. Daj znać.

@Krystyna

A po co Ci to wiedzieć. Jesteś pracownikiem gowork, po co zadajesz te pytania ???

Jak szefostwo w tesa tape Sp. Z o. o.? Spoko traktują ludzi?

wiesiek

z konkurencji jesteś ???

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w tesa tape Sp. Z o. o.?

Joanna

W tesa tape jest możliwość awansu. Wszystko zależy na jakim stanowisku pracujesz, wówczas można przygotować odpowiednią ścieżkę kariery zawodowej.

Gutek

Bardzo dobry pracodawca oraz firma więc konkurencja inspiruje osoby do dyskredytowania firmy?

Syto

Jak wyglada sprawa tych premii/prowizji (jak zwał tak zwał)? Wypłacają uczciwie, czy są opóźnienia?

Asdfgh
@Syto

A co się tak interesujesz ? W Twojej firmie nie wypłacają na czas?

Zostaw merytoryczną opinię o tesa tape Sp. Z o. o. - Poznań

• Jak się pracuje w tesa tape Sp. Z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy tesa tape Sp. Z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w tesa tape Sp. Z o. o.?

tesa tape Sp. Z o. o.
4.1/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Gnieźnieńska 32
    Poznań