Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 64

Wejherowo

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 64

admin 2015-08-14 06:37:58
Jak jest w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 64? Wiesz coś czego inni nie wiedzą? Podziel się z nami opinią na ten temat!
Krystek 2015-08-24 03:40:34
Pracodawca psuje renomę PKN Orlen. Trzeba płacić za braki na sklepie a według prawa istnieje odpowiedzialność materialną za towar ale pod warunkiem że towar jest zabezpieczony więc oprócz tego że pracownik musi utrzymać kontakt wzrokowy z klientem którego obsługuje równocześnie pilnować ażeby bułka od hot doga się nie przepalila chodzić za każdym klientem i pilnowac żeby łaskawie nic nie ukradł. Prowadzący nie zatrudnia o umowę o pracę ale najniższej krajowej się trzyma co zrozumiałe dla człowieka dla którego pracownik to tylko maszynka do robienia pieniędzy. Szkoda że żyjemy w takim kraju gdzie na to wszystko się pozwala...
Aleks 2016-04-22 10:37:22
Generalnie to jestem bardzo ciekawy ewentualnych możliwości pracy w Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 64 bo muszę Wam szczerze powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych staccji benzynowych w polsce
Zostaw swoją opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 64 - Wejherowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 64