Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1359

Zgierz

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1359

admin 2015-08-14 01:53:26
Jak wygląda praca w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1359? Pracowałeś kilka lat lub byłeś na stażu u nich? Twoja opinia jest cenna!
SV135923178 2015-11-11 16:13:44
Praca w porządku.Zarobki też nie najgorsze.Szef w porządku.Praca po 12 godzin ale za to są dni wolne dla mnie to duży plus.Praca w święta idzie do tego przywyknąć.Zarobki wcale nie takie najgorsze.Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma i tego trzeba się trzymać.Pozdrawiam
arek 2016-04-30 09:48:38
Zawsze tankuję na tej stacji i wszystko generalnie oczywiście tak na pierwszy rzut oka jest w porządku.Nawet kiedyś zastanawiałem się nad pracą ale nigdy nie widziałem żadnych ogłoszeń. Ktoś wie czy to jest spowodowane, będę wdzięczny za odpowiedź :)
Zostaw swoją opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1359 - Zgierz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1359