Opinie o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1322 w Niemodlin Opolska 37

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1322. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1322 o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1322 w Niemodlin Opolska 37

Gość Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam. Niemiła obsługa, toalety nieczyste

Kamila Nowy wpis

Ostatnio tankowałam na tej stacji i chcąc skorzystać z kuponu na 1000 pkt kupiłam specjalnie małego hot dog i mała czekoladę no i tu jakie było moje zaskoczenie gdy patrzę w domu na paragon a mam naliczone 314 pkt z winy niestety kasjera. Na paragonìe zamiast małego hot doga nabity duży. Po pierwsze nie dostałam 1000 pkt, po drugie kupiłam małego hot doga w cenie dużego! Nie wiem czy kasjera są tak nie douczeni czy po prostu specjalnie (usunięte przez administratora) Na pewno odradzam wszystkim wizyt na tej stacji!

Helena Nowy wpis

Niestety, nikt z pracowników Orlenu w Niemodlinie nie pisze, jak aktualnie pracuje im się na tej stacji. Jak jest z wynagrodzeniem, jest ok?

amator

Na Orlenie w Niemodlinie paliwo benzyna jest po 5,15 a w Opolu 5,06 różnica 0,9 groszy kto ustala ceny czy nie ma umiaru juz żadnego czy to jakaś łapczywość właściciela stacji .

Ja111 Nowy wpis
@amator

Z tego co się orientuję ceny przychodzą automatycznie. Ceny ustala Orlen.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1322? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Kadr i Płac
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy Projektant Konstrukcji Stalowych (Fotowoltaika)
Amiston Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczno-Handlowy
CT-CARD SP. Z O.O.
Helena

@John Jolero, tego typu zastrzeżenia, jeżeli wpływają na pracę całego zespołu, powinieneś bezpośrednio skierować do swojego kierownika. To forum jest przeznaczone do merytorycznego opisywania Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1322 jako pracodawcy, a nie osób, które w tym miejscu są zatrudnione.

On39
@Helena

Jak szefowa i kierowniczka takasama z kim tam gadać

John Jolero

Pani Martyna -bardzo nie uprzejma pracownica, arogancka. Pracuje za karę? Szef powinien wziąć to pod uwagę...

Helena

@On39, co to znaczy, że Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1322 oszukuje osoby zatrudnione na umowę zlecenie? Jak to Twoim zdaniem się objawia? Chcę, żebyś miał świadomość tego że jest to poważne oskarżenie i nie powinno być używane na tym forum bez wystarczającego uzasadnienia i poparcia dowodami.

Iga

Jak się tu pracuje? Jaka umowę dostaje sie na początek i warto aplikować?

On39
@Iga

Na zlecenie oszukują z wypłatą a kierowniczka Alka powinna juz dawno isc do lasu zbierac grzyby ta kobieta nie ma wgl szacunku do ludzi po prostu dramat ten Orlen juz powinni dawno zamknac i ktos powinien zrobić porządek z niektórymi osobami az nie miko sie tam robi zakupy ale niestety zatankować trzeba

Miss Miss

Praca nienormalna. Wyzysk na pracownikach. Szefostwo i kierowniczka stacji mają swoje widzimisię i czepiają się o byle co. Byłam świadkiem, jak kierowniczka mówiła kiedyś do podjazdowego niegrzeczne słowa, takie jak np. ,,sranie w banie" Chcą, by na siłę wlewać ludziom paliwa verva, nie ważne jakim kosztem, bo liczy się oczywiście kasa. Premie praktycznie nieosiągalne i czepiają się za byle co. Dezorganizacja absolutna. Kasjerki też nie mają lekko, bo kara za byle co, nawet jeśli to była wina klienta. Dno totalne. Nie polecam. PS: Stacja obok wcale nie lepsza.

Byly
@Miss Miss

Stacja obok nawet duzo gorsza bym powiedzial. Pracowalem. Nikt nie poniza ludzi tak jak jasniepan W

Nzniemodlina

Dramat. Pan Piotr pseudo kierownik zmiany nie ogarnia kompletnie nic. W jedzeniu są rabaki panie mówią że lecą do światła okej ale leżą tam nawet już nie żyjące. Totalny syf.Niech lepiej się ktoś za to weźmie bo totalny dramat...

Pedro

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Potrzebują ludzi?

Zagubionaona
@Pedro

Nawet nie próbuj Państwo ze strony kierowniczki juz nie raz slyszalam jak mówi do swoich pracowników Państwo i prostactwo...pracownicy pracują q złej atmosferze odbija się to na klientach...jedzenie w bistro zepsute bylam świadkiem jak klienci sie skarzyli na zepsute produkty po prostu pora to Zmienić mysle ze ludzie w końcu zaczyna zgłaszać to do sanepidu dno dno dno szkoda tylko tych młodych ludzi którzy tam się muszą męczyć żeby zarobić grosze...A kierowniczka? Niech ja zwolnią moze o wtedy w końcu będą stali pracownicy bo narazie jest straszna rotacja a jak rotacja to znaczy że cos wisi w powietrzu

Klient

Totalna porażka. Chcesz hot-doga to i tak godziny nie dostaniesz bo zawsze coś. Kto normalny mrozi parówki bo Pan twierdzi że są mrożone. Punkt lotto nagle nieczynny bo pracownicy nie potrafią obsługiwać maszyny normalnie żenada...

@Klient

Trzeba być totalnym palantem zjedz bułkę z masłem a nie hod doga będziesz zdrowszy a chcesz grać w totolotka to oddaj kasę dla jakiejś mądrej fundacji a nie pisz bzdur biedny klient którego żle potraktowano .

amator

Witam stacja jak każda inna zadbana i ceny wyższe jak na innych stacja , nie ma co narzekać bo jest po remoncie jak deszcz pada to robi się wielkie jezioro i można umyć podwozie w swoim autku i to za darmo , ubikacja ładna i zadbana lecz klienci Orlenu korzystają z krzaków lub z tyłu pomieszczenia gospodarczego , taras jest ładny i klienci którzy którzy piją lub jedzą hamburgera mogą łyknąć trochę świeżego powietrza z dystrybutora także ktoś kto projektował taras powinien przemyśleć to co zrobił .

Helena

@anonimowy z twojej opinii wynika że Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1322 jest dobrym pracodawcą. Od jakiego czasu współpracujesz z tą firmą? Możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda proces aplikacji?

W imieniu dziecka niepełnosprawnego chciałam podziękować wszystkim pracownikom stacji Orlen w Niemodlinie za zbieranie plastikowych nakrętek po mleku. Nakretki te przyśpiesza zakup wózka inwalidzkiego. Dziekujemy za szlachetne serce i chęć niesienia pomocy tym co jej potrzebują. Wyrażając swoją wdzięczność życzymy wielu sukcesów oraz powodzenia w realizacji Swoich planów. Dorota

anonimowy

Należy się sprostowanie do powyższej opinii. Nie chcę nikogo niepotrzebnie wprowadzać błąd, a więc chciałem przeprosić za powyższą opinię wynikającą z braku myślenia i napisać raz jeszcze jak jest faktycznie. Otóż umowę dostałem na czas, warunki pracy są dobre, zdarzają się jakieś sytuacje stresowe jednak takich się nie uniknie nigdzie, ale należy się firmie ogromny plus za rzetelność i uczciwość wobec swojego pracownika. Podjąłem już odpowiednie kroki w celu usunięcia powyższej opinii, ale uznałem, że na czas wykonania odpowiednich działań należy się sprostowanie, ponieważ to naprawdę solidny pracodawca. Zresztą najlepiej będzie jeśli każdy potencjalny zainteresowany pracą sam się o tym przekona zamiast sugerować się opinią w internecie. Chciałem przeprosić za mój brak profesjonalizmu i zapewnić każdego zainteresowanego pracą na tej stacji, że praca wygląda zupełnie inaczej niż jest to opisane wyżej. Mam nadzieję, że opinia zostanie niedługo usunięta, a każdy sam osobiście przekona się, że jest to bardzo korzystne miejsce do pracy. Raz jeszcze przepraszam i proszę nie sugerować się opinią powyżej.

Jack

Ja chce pochwalić ludzi z stacji Niemodlin 1322 .Dziewczyny wesołe i normalne zawsze uśmiechnięte .Facet na podjeździe też miły ,nie namolny. Ogólnie czysto .Raz za kasą stała jak się okazało szefowa ,kobieta z żartem na ustach obsługiwała mnie .To się ceni żadnego nadętego podejścia do klienta jak na większości stacji .Będę tam wracać.

Dzisiaj jadąc z dziećmi na ferie zajechaliśmy na stację Orlen w Niemodlinie.Stacja po generalnym remoncie czysciutka i wybór gastronomi przeogromny każdy może coś dla siebie wybrać.Pozdrawiam Ewa z rodziną

zaspokojony

Można się załapać na lodzika w łazience jak dobrze zagadasz.

Tam jest taki wyzysk i wykorzystywanie pracownika, o godziny to trzeba się prosić, wyrobienie normy sprzedażowej nierealne, sprzedaż rzeczy po terminie tak żeby klient nie widział , jeden wielki syf , nie polecam. Przeszłam na shell w innej miejscowości i różnica jest kolosalna .

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1322 - Niemodlin

PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1322