Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1322

Niemodlin

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1322

admin 2015-08-14 04:36:06
Już dzisiaj możesz kreować i zmieniać rynek pracy. Wypowiedz się o firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1322 na naszym forum.
byłapracowniczka 2016-01-27 14:43:11
Wyzysk na pracowniku kary za wszystko odcinanie z każdej pensji jakichś pieniędzy. Kary idą do kieszeni szefostwa . pracujesz tam za 7zl za h nie ma premiera za godziny nocne nie ma płatnego urlopu nie ma l4 . robisz na wszystkich stanowiskach od sprzątaczki po kierownika za marne pieniądze. Ponosisz odpowiedzialność za wszystko nawet za błędy klienta. Po prostu dno nie polecam !
anonim 2016-03-14 06:28:36
Tam jest taki wyzysk i wykorzystywanie pracownika, o godziny to trzeba się prosić, wyrobienie normy sprzedażowej nierealne, sprzedaż rzeczy po terminie tak żeby klient nie widział , jeden wielki syf , nie polecam. Przeszłam na shell w innej miejscowości i różnica jest kolosalna .
Miss Miss 2016-06-06 21:15:32
Praca nienormalna. Wyzysk na pracownikach. Szefostwo i kierowniczka stacji mają swoje widzimisię i czepiają się o byle co. Byłam świadkiem, jak kierowniczka mówiła kiedyś do podjazdowego niegrzeczne słowa, takie jak np. ,,sranie w banie" Chcą, by na siłę wlewać ludziom paliwa verva, nie ważne jakim kosztem, bo liczy się oczywiście kasa. Premie praktycznie nieosiągalne i czepiają się za byle co. Dezorganizacja absolutna. Kasjerki też nie mają lekko, bo kara za byle co, nawet jeśli to była wina klienta. Dno totalne. Nie polecam.

PS: Stacja obok wcale nie lepsza.
Zostaw swoją opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1322 - Niemodlin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1322