Opinie o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1120 w Racula

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1120. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1120 o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1120 w Racula

@pracodawca Nowy wpis

Właśnie byliśmy na tej okropnej stacji . Hot dogòw nie było!!!W toalecie damskiej Tragedia (usunięte przez administratora) i Smród nawet moja 3 letnia córka powiedziała... mamo co tu tak śmierdzi. (usunięte przez administratora) wszędzie człowiek bal się cokolwiek dotknąć. To wstyd że na Stacji paliw taka Toaleta.

Madzia G-ka Nowy wpis

Właśnie odjechaliśmy z ‚pięknej „ stacji Orlen, gdzie ceny produktów różnią się od cen które nabijane są na kasę. Oczywiście ceny na kasie są wyższe. Pan „prezes” zapytamy dlaczego i ze względu na prawa konsumenta itd… Powiedział cytuję: „że ma to w (usunięte przez administratora) brawo

Agata Nowy wpis

Chciałam kupić hot-dog-a niestety paróweczki zimne, więc podeszłam do półki po 7dejsy. na półce cena 6,99 przy kasie 7,59,wracam do cenówki w półce 6,99 podchodzę do kasy i proszę o zwrot różnicy. Kasjer podchodzi ze mną wyjmuje cenę i mówi ze to nie taka i nie wypłaci mi różnicy ,może oddać mi całą kasę ale ja bardzo chciałam ten towar. Proszę kierownika ,kasjer pyta kolegów czy jest kierownik, koleżanka woła pracownika i słychać jak mówi cytuję :Będziesz dziś kierownikiem: Podchodzi bardzo rozbawiona Pani i nie potrafi rozwiązać problemu. Mają czas na wszystko, tylko brakuje czasu na sprawdzenie czy cena towarów na półce jest aktualna ,żenada co za czasy.

Kierowca Nowy wpis

Ta stacja to totalny niewypał hot-dog-ów to tu wnocy nie kupisz. WC tragedia jak w miejskim szalecie daje szczochem po nosie a panowie siedzą i kawusie popijają bo poco wstawić kiełbasę żeby była ciepła.Zeby to się raz zdazylo to bym olal ale jestem tu przynajmniej dwa razy w tygodniu bo tak akurat mi 45min pauza wypada.TRAGEDIA niech ktoś się weźmie za tą stacje może i sam Pan Obajtek

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1120? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Czy praca na stacji paliw jest ciezka ?

Kierowca

Stacja Super obsługa klienta profesjonalna, miła atmosfera ,czysto zawsze hot dogi smaczne zapiekanki też

Haha
@Kierowca

To żart????? No chyba, że dają (usunięte przez administratora) za free stąd taka opinia????

Klient

Super obsługa zawsze czysto

Katarzyna
@Klient

Higiena w tego typu miejscach to absolutna podstawa. Dlatego to bardzo dobrze, że pracownicy Orlenu w Raculi o to dbają. Powiedziałeś też, iż jest tam super obsługa. Mam przez to rozumieć, że pracownicy w każdej sytuacji zawsze chętnie służą pomocą? Powiedz coś więcej.

admin

Jesteś zainteresowany pracą w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1120? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1120 - Racula

PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1120