Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 596

Radomsko

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 596

admin 2015-08-14 00:24
Wiesz coś, czego nie wiedzą kandydaci do firmy Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 596 ? Podziel się z nami swoją opinią.
soczek 2016-04-24 22:24
podobno nieźle cąłkiem u was płacą, ciekawe jednak czy za zmiany nocne są przewidywane jakieś większe wynagrodzenia. i bardzo mnie ciekawi zakres odpowiedzialności pracownika takiej stacji gdy np. ktoś zatankuje do pełna i odjedzie bez płacenia, co się dzieje wtedy?
Nmn 2017-04-01 11:15
Nie wiesz co się dzieje jak ucieknie? Wyciągasz kasę i płacisz, bo w kasie musi się zgadzać. Licz się z tym, że jest jeszcze odpowiedzialność za towar. Za przeterminowany też trzeba płacić.
Pracownica 2017-04-25 15:48
Idź tam do pracy, a się dowiesz co się dzieje i jak dobrze tam płacą za nocki i za święta.
Zostaw swoją opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 596 - Radomsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 596