Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4277

Smardzów

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4277

admin 2015-08-13 21:39:41
Wielu użytkowników jest zainteresowanych pracą w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4277. Możesz im pomóc dodając swoję opinię na forum.
Beata 2015-12-01 20:37:13
Pracowałam na tej stacji 8 miesięcy, to był dobry czas. Świetna ekipa, dobry prowadzący, który nie płaci najniższej średniej krajowej, potrafi docenić pracowników. I co niezbyt często się zdarza - prowadzący jest ludzki, można z nim się dogadać i pogadać :) Wiadomo, ze praca na 12h jest męcząca, ale atmosfera na stacji między pracownikami jest bardzo dobra, dodatkowo moc pozytywnej energii dostarczają stali klienci. Jeśli ktoś poszukuje pracy to bardzo serdecznie polecam. Wszystko legalnie, umowa o pracę i jak na stację to zarobki bardzo dobre. Polecam :)
friend 2016-05-01 22:10:36
Jak jest elastyczny grafik to wygląda całkiem niezłe takie zatrudnienie @iza, bo i tak dochodzą jeszcze do tego jakieś socjale czy nawet takie dni wolnego następujace od razu po dniach pracy. Można sobie dopasować plan dnia, nie umniejszając nic w zarobkach.
Asiulka 2016-11-25 15:23:31
Polecam pracę na tej stacji. Pracowałam tam ponad rok i bardzo tą pracę lubiłam. Kierownik bardzo fajny człowiek, ma dobre podejście do ludzi i dobre serce. Ekipa fajna, można na siebie liczyć w każdej sytuacji. Stacja w sumie to taki drugi dom, bo ukryć się nie da, że jest to jednak praca po 12h i spędza się tam dużo czasu.
Zostaw swoją opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4277 - Smardzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4277