Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4093

Wieszowa

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4093

GrzegorZ 2014-05-31 23:02:30
Jeżeli chodzi o stacje i zaloge to jestem bardzo zadowolony.jedynie jakie mam zastrzeżenia to do kierowniczki która wiecznie chodzi po stacji niezadowolona i przy klientach krytykuje swoje "podwladne" do tego ciagla rotacja wśród pracowników nie świadczy dobrze o tym miejscu ...
Daniela 2014-06-01 18:42:09
Zgadzam się z poprzednikiem, co do stacji i załogi, choć rotacja która tam jest psuje renomę tego miejsca. (usunięte przez administratora) Do dnia dzisiejszego nie zostało mi wypłacone co to mi się należało. Pozdrawiam :)
k. a. 2014-11-06 23:19:59
Jestem byłym pracownikiem. Pozytywne miejsce. Pensja ok., można się dogadać co do grafiku, szefowa wymagająca ale można się dużo nauczyć. Fajna, przyjazna atmosfera i ludzie się dobrze ze sobą dogadują. Polecam:d
kami 2016-04-21 19:26:46
z anm ludzi co tam pracę io żadnych bojów nie było, każdy się skupiał na pracy, wiadomo że trzeba wielkiej kasy w kassach pilnować, kierowców pilnować i wszystko błyskawicznie rozliczać - ciężka ale opłacalna robota
Zostaw swoją opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4093 - Wieszowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4093