Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4089

Siewierz

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4089

była 2012-03-16 15:06:40
drogi pracowniku wątpię szczerze żebyś był pracownikiem tej firmy ponieważ żaden były ani terażniejszy pracownik nie poleci pracy na tej stacji.Firma jest solidna ale szefem na tej stacji jest ajent i w tym tkwi problem albowiem nie dba o pracownika i atmosferę w pracy a jedynie o wyniki sprzedażowe i własny zysk nawet kosztem pracownika ,nie szanuje ludzi a (usunięte przez administratora)to jego pasja.Zapraszam do dykusji jeżeli uważasz inaczej .Jeżeli byłoby tak jak twierdzisz to nie zwalniałoby się w tak krótkim czasie tyle osób (12 w przeciągu 6 miesięcy a cała załoga liczy ok.15 osób) nie mówiąc o tym że przyjęcia są i wciąż będą na tej stacji bo nikt nawet w tak małym mieście jakim jest Siewierz nie pozwoli się poniżać kosztem najniższej krajowej .Szkoda mi nie tylko ludzi którzy tam pracują ale firmy PKN ORLEN gdyż niechlubne opinie jakie wyrażam o stacji nie dotyczą Orlenu a samego pracodawcy.
Zostaw swoją opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4089 - Siewierz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4089