Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4078

Trzcianka

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4078

Myster 2013-03-18 21:44:44
Praca nie jest zła wiadomo jak do kazdej pracy trzeba sie unormowac,zachowanie,punktualnosc,dyspozycyjnosc najlepiej niechorowac:)ale jak wiadomo zawsze jest te, ale jestesmy ludzmi mamy wybur,nic na siłe jak ty nie to inny,moim zdaniem poszanowanie czlowieka tez powiino byc chociaz za lata przepracowane,wiadomo zyjemy w takich czasach ze wszystko wokul kasy sie obraca,jesli firma jest dyspozycyjna i wiarygodna niech nagrodzi tego lub innego pracownika a nie ze wszystkich stron wyduszac danego czlowieka,jak cytryne,a na koncu jeszcze wydoic ile sie da,wiem ktos powie nie narobi sie, nienadzwiga,tylko chodzi lub stoi za kasa ,ale kazda praca jest ciezka na swuj sposub nawet ta siedząca ale ludzie badzmy ludzmi i dajmy zyc,owemu czlowieku godnie a nie zeby chodzil i myslal potem po zaplaceniu rachunkuw co wlozyc do tego cholernego garnka albo ma do wyboru kupic buty dla dziecka czy kilo kielbasy aby dziecko na drugi dzien niechodzilo glodne w szkole,tak to jest z praca,a przeciez tak ne musi byc
Zostaw swoją opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4078 - Trzcianka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4078