Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4035

Dreglin

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4035

detektywrutkowski 2012-04-15 16:40:59
czytając te pozytywne opinie widze że ktos tu robi lisią robote.natalka jedz tak w wekeend i zatankuj sie na tej stacji.3 minuty tankowania a potem stanie 30 minut w kolejce do kasy. masakra.
byłaorlica 2015-02-22 23:42:54
Nie polecam pracy tam, koleżanka L. przydupaska szefa, wszystko donosi, kradnie a zrzuca wine na innych, praca w większosci bez umowy, pan M. ma wszystko w nosie co sie dzieje na jego stacji, zwolnil 5 najlepszych pracownikow "bo tak", praca czasami po 10 nocy z rzędu, wypłacane nie całkowite pensje.
Fu*k m.ch. 2015-05-01 19:26:00
Zgadzam się! Jak najdalej od tego pajaca!!! A ta L, to mu ssie a męża ma.. Paranoja! Gościu nie raz przyjechał pod wpływem "emocji". Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy tam!!!
UWertura 2016-04-20 15:24:56
Czy Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4035 potrzebuje pracowników na pełen etat czy może macie jakieś umowy zlecenie i przebiega to na innych zasadach? Przyznam, że jestem bardzo zainteresowany praca u Was, liczę na coś ciekawego wkrótce
Zostaw swoją opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4035 - Dreglin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 4035