Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 307

Małdyty

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 307

admin 2015-08-13 18:38:30
Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 307.
kierowca 2016-03-18 13:31:52
Witam, jestem stałym klientem stacji Orlen w Małdytach.
Od paru dni zauważylem nowego pracownika. Pani Aneta jest bardzo miła , otwarta osobą, mało takich pracowników jest.
Teraz za kazdym razem jak jade na stacje paliw w Małdytach , zastanawiam sie czy pani Aneta bedzie.
Brawo dla pani Anety :D
Oby wiecej takich pracowników było jak PANI ANETA
POZDRAWIAM
Kierowca 2016-05-02 21:34:01
Pan Adam bardzo miły i rozmowy pracownik. Takich ludzi więcej
stały klient stcji Paliw w Małdytach 2016-06-13 19:40:15
Zgadzam sie z przedmówcą rownież jestem zadowolony zajeżdżając na tą stacje że znów jest Pani Aneta.....Miła i ciepła osoba.....A ostatnio zauważyłem że Pani Aneta jest rownież na sklepie-za kasą...Brawo I rownież bez zastrzeżeń obsługa na sklepie....
Zostaw swoją opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 307 - Małdyty
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 307