Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1499

Lublin

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1499

slavko 2011-03-21 06:43:12
ha! pracuje na tej stacji i nikt z moich wspolpracownikow nie slyszal o tym portalu i tej opinii, no ale coz ktos przynajmniej dostal kase za tamten wpis....
Kaczor 2013-02-23 22:13:58
Pracowałem na tej stacji. Jeżeli ktoś chce poświęcić całe swoje życie koncernowi orlen to jest wspaniala okazja ponieważ pracujesz więcej niż jest w umowie, czasami nawet po 5 nocy pod rząd. Na umowę o pracę można liczyć najwcześniej po roku zatrudnienia na umowę zlecenie przedłużaną co miesiąc. A pro po zarobków jest to najniższa krajowa a nadgodziny nie sa uwzględniane. Studenci zaoczni rzadko mogą trafić na zajęcia mimo obiecanego elastycznego trybu pracy. Często na zajęcia chodzili od razu po 12 h nocnej pracy. Do tankowania gazu mało kto ma uprawnienia a mimo to robi to cała załoga. Pracodawca robi bardzo dobre pierwsze wrazenie, ale po dłuższym czasie każdy zaczyna widziec że wykorzystuje pracownika.
już były 2016-11-01 15:13:03
Stacja lipa kierownik nakazuje pracownikom podczas dostaw paliw tankować samą vervę żeby mieć lepsze wyniki i kasę
Zostaw swoją opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1499 - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1499