Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1411

Nagłowice

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1411

renata 88 2011-03-18 12:58:26
kierownictwo jest szalone pracownikom ubliża i poniża praca jak w (usunięte przez administratora) i ciągle coś ginie np.9 kart pięćdziesiątek,oleje,papierosy marlboro zawsze przed remanentem i w ubiegłym roku też wszyscy mówią że to kierownictwo bo wszystko na to wskazuje ale wiadomo każdy boi się powiedzieć głośno .
anna71 2011-03-18 13:09:53
Też pracowałam w Nagłowicach na Orlenie masakra kierownictwo kicha a przy 12 godzinach pracy niema czasu napic sie herbaty oczywiscie kupionej za własne pieniądze bo nic sie nie nalezy
maryja 2011-07-20 13:40:45
zgadzam sie z przedmowczyniami kto pracowal to wie.armagedon na orlenie .za 1100zlporazka
Igor82 2011-09-29 10:20:31
Stacja paliw w Nagłowicach nikomu nie chce dac urlopu prosze to sprawdzić bo pracuje tam mój kolega i bardzo mi go szkoda.
nik 2016-04-23 09:27:29
2987, na stanowisko sprzedawcy to akurat wiele nie potrzeba. Słyszałem, że standardowo można uzyskać coś koło 1700 netto. Inna sprawa, gdyby ktoś chciał przejść do biura. Podobno nie jest to takie proste.
Zostaw swoją opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1411 - Nagłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1411