Opinie o Polonez Plus Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polonez Plus Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polonez Plus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polonez Plus Sp. z o.o. w Warszawa

Dzień dobry. na stronie jest teraz dostępna oferta pracy dla Specjalisty ds. Zakupów i Logistyki, w której wprost jest napisane, że Pracodawca oferuje bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy. co można mieć na myśli względem tego stanowiska? myślę nad aplikowaniem ale przydałaby się jeszcze opinia

asdf Nowy wpis

Ktoś może zaktualizować, jak się tu teraz pracuje? Warto się przyjąć do pracy w zakładzie? Chodzi mi o konkretne stanowisko, Montera Instalacji Chłodniczych i Klimatyzacyjnych. Praca podobno w delegacji, jaki macie tu system wyjazdów? Jaki jest system rozliczeń, firma płaci z góry całość, czy zaliczkami? Zapewniają nocleg, czy samemu trzeba sobie coś zarezerwować? Ile się wychodzi z kasą na czysto?

drGajdek Nowy wpis
@asdf

Warto przyjąć się, jesli masz doświadczenie w pracy na stanowisku montera klimatzyacji, bedziesz zadowolony. Zakwaterowanie zapewnione, umowa na stałe, Praca w zalezności od budowy. Dojazdy zapewnione.

O pracę w mieście Kielce nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Polonez Plus Sp. z o.o.?

Młotek Udarowy Nowy wpis

O odpowiedź dla bota też będzie trudno, tym bardziej, iż kiepsko składa zdania pytające i pisze bzdury na temat rynku pracy w Kielcach.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej na Kierownik Robót w Polonez Plus Sp. z o.o.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Przodownik kopalni

Generalnie rozmowa była fajno. Dołem ze siebie 200 % normy, a Oni herbatom mnie poczęstowali.

Magdalena
@Przodownik kopalni

... ;) No tak. I przyjęty pewnie i aktualnie zatrudniony? Można prosić o jakiś opis aktualnych warunków? Sporo się zmieniło odnośnie dawniejszych opinii?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Polonez Plus Sp. z o.o. na stanowisko Serwisant instalacji HVAC bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
XYZ

Dużym atutem firmy są na pewno duże, prestiżowe realizacje i własny zakład produkcyjny prefabrykatów wentylacyjnych. Polonez zawsze dysponował duża obsada nadzoru na każda z realizacji w postaci kierowników, inżynierów, majstrów, magazynierów a nawet projektantów w zależności od potrzeb. Można się wiele nauczyć podczas realizacji projektów, co jest idealne dla osób dopiero zaczynających prace na budowie. Oczywiście zdarzają się nadgodziny i prace w weekendy jak w każdej firmie wykonawczej ale można sobie ten czas w jakiś sposób odebrać. Firma zapewnia laptopa, telefon, są też samochody dla kierowników. Istotne jest trafić do zespołu dobrego project managera, który dba o swoich podwładnych (M.B.). Minusem były stosunki między budową a wybranymi osobami w centrali w Kielcach i zakładzie prefabrykacji wentylacji, brak szkoleń, śladowe benefity pozapłacowe, jednorazowa premia na koniec roku oraz niewiele możliwości do integracji w firmie.

Bolec
@XYZ

Czyżby komuś emocje popuściły ?

Kierownik
@XYZ

,,Firma zapewnia laptopa, telefon, są też samochody dla kierowników" - normalnie gdzie indziej, to się ,, żatko zdaża" .

@Kierownik

Wydaje mi się, że Twój wpis jest sarkastyczny. A ja bym była skłonna namawiać Cię, żebyś napisał o swoich doświadczeniach z pracą w Polonezie. Zwróć uwagę, że @XYZ nie wspomniał w swojej wypowiedzi o zarobkach w tej firmie. Jeśli jesteś kierownikiem w Polonez Plus, podziel się wiedzą na forum.

Kierownik
@Karolina

Zarobki to sprawa indywidualna zależna od kompetencji. Każdy walczy o siebie.

Odradzam tą firmę do puki pracownik pracuje ponad normę to ok ale jak zdąży się wypadek w pracy który skutkuje trwałym uszczerbkiem firma dosłownie upadla pracownika nie polecam odradzam

Robol

Jak rządził Zygmunt, chłopina poczciwy było o wiele lepiej

Kucharz
@Robol

Dawniej to i grochówka była lepsza.

POINFORMOWANY

Dysproporcja miedzy dyrekcją a resztą olbrzymia, podwykonawcy uciekają albo zwyczajnie upadają bo wymuszanie robót dodatkowych opanowane do perfekcji.

Think
@POINFORMOWANY

Lepiej, abyś miał dowody na poparcie swoich twierdzeń. W przeciwnym razie, paplanie może być bardzo kosztowne.

Agata

Są jakieś nowe wolne wakaty w firmie? Nie mogę znaleźć żadnej informacji.

Rzadko wypowiadacie się w tym wątku. Czy sytuacja firmy poprawiła się? Czy PPUH Polonez Plus zapewnia ubezpieczenie zdrowotne?

Edyta

PPUH POLONEZ PLUS ogłosiło rekrutację do firmy na stanowisko Asystenta Zarządu. Wymagane jest wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2-3 lata. Jeżeli kogoś z Was zainteresowała ta oferta, to dodaję link do rekrutacji: http://polonez-plus.com.pl/pl_PL/kariera/asystent-zarzadu.html Czy będziecie składać CV?

Aśka
@Edyta

Dzięki!

Bu

Nie polecam firmy. Po wypadku w pracy zaraz po zwolnieniu przygotowali mi wypowiedzenie. Uwazam ze po tylu latach pracy zaklad pracy powinien zachowac sie fer. Oprocz tego wśród pracowników jest duzo nienawiści i zazdrości.

tr

no tak pewnie to tez dlatego ze nie ma od nich zadnych aktualnych ofert pracy i to od dluzszego czasu niestety @welo, no ale nie wiem powiedz czy probowales moze sie tam do nich dodzwonic i spytac czy bedzie prowadzona rekrtuajca w najblizszym czasie?

www

Po co ma się ktoś dla Was wypowiadać jak kasujecie komentarze. Ta firma miała trochę komentarzy i teraz nagle je usunięto. Jesteście jak w konfesjonał.

admin

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy PPUH POLONEZ PLUS sp. z o. o. na naszym forum. Możesz pomóc wielu osobom w wyborze pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Polonez Plus Sp. z o.o. - Warszawa

Polonez Plus Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 17 Stycznia 70
    02-146 Warszawa