PIB UNIMAX s.a.

Kielce

Opinie o PIB UNIMAX s.a.

UNI FRAJER 2009-11-04 10:37:27
Miałem jechać do Angli ale wybrałem prace w polsce w Unimax był to największy bląd. Patriot idiot Ludziska omijajcie z daleka tę ferme pracowników zwolnili a teraz jadom na PODWYKONAWCACH bo są tanisi i jeszcze cos od nich morzna wyrwacKASY dlaDEREKCII do prywatnych kieszeni.
anonim 2011-03-24 11:31:11
Fakty są trochę inne - rzadko ktoś się zwalnia z PIB - zazwyczaj to PIB zwalnia - co pewien czas po wewnętrznych weryfikacjach.
Weryfikacji dokonuje zespół kilku kierowników wspólnie z jak to określacie na wpisach DEREKTORAMI.
Trzeba było jechać do Anglii a nie walić ściemy i marnować czasu przełożonych na rozpoznanawanie waszego nieróbstwa.
Byly Pracownik 2015-12-26 19:06:55
czy ta Firma to byla ,firma Lider?
RychoPycho 2016-01-25 12:59:31
PIB UNIMAX SA przekształciło się w 2015 r w Grupę Unimax S.A ( Zarząd i Księgowość) która obecnie nie prowadzi już usług instalacyjnych.
Firma Prowadząca działalność instalacyjną w zakresie HVAC to : P.I Unimax Sp z o.o. wyodrębniona z PIB Unimax S.A w 2011 roku.
bigos 2016-04-24 12:10:58
no właśnie, Rycho zawarł tu dość istotne kwestie odnośnie działalności tej firmy. :)
Zostaw swoją opinię o PIB UNIMAX s.a. - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIB UNIMAX s.a.