Urliński Sp. z o.o.

Opinie o Urliński Sp. z o.o.

sss 2014-07-14 21:31:05
urlinski to oszust to niemiecki niski szwab, nie placi za nadgodziny, placi w kopercie, szantażuje zwolnieniem jak nie bedzie sie robilo darmowych nadgodzin
URLINSKI 2014-07-17 14:44:53
Osoba która napisała te nieprawdziwe informację to najprawdopodobniej były nasz pracownik Tomasz Nazarko który został zwolniony dyscyplinarnie z art.52par.1 akt.1 za złe wykonywanie pracy. Jego karygodne błędy mogły narazić na śmierć innych pracowników firmy Urliński i oczywiście przyszłych użytkowników czyli naszych klientów. Kolejnym udowodnionym faktem była kradzież oprogramowania licencjonowanego do programowania sterowników, a języczkiem uwagi do całej sprawy jest grożenie pobiciem swojemu bezpośredniemu przełożonemu, z którego inicjatywy został zwolniony dyscyplinarnie. Ta sprawa została zgłoszona na Policję i potraktowana jako stosowanie groźby karalnej. Firma Urliński wszystkich swoich pracowników traktuje jak rodzinę i nigdy się nie zdażyło aby nie wywiązała się ze swoich umów z pracownikiem czego dowodem może być fakt zatrudniania ok . 50 pracowników z tego ponad 70% którzy przepracowali więcej niż 5-7 lat, jest tez wielu którzy pracują ponad 20 lat. Wyraźnie zauważalny brak równowagi emocjonalnej u tego Pana, pozwala przypuszczać, że mógł on stosować środki niekoniecznie sprzyjające stabilności psychicznej człowieka.
Zostaw swoją opinię o Urliński Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urliński Sp. z o.o.